Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Steam rusza do ofensywy

46 postów w tym temacie

O NIEE!! Steam to badziewie -.-'' W HL2 nie da sie dobrze pograć, bo ciągle są problemy ze Steamem mając orginała -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te powiązania gier wam nie wyszły - chyba zamiast HL2 musicie wstawić CityLife?

W sumie to szkoda, że CDP nie ma w ofercie HL2 to bym kupował na bierząco epizody. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News o steamie na gram.pl ? Mhmm...
Mi akurat się popsuł steam i nie mogę pograć ani w hl1, ani w hl2, cs, css, hldm, hl2 ep 1 i inne moje oryginalne gry... hurra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam zły nie jest, ale ceny gier na nim oferowanych są śmieszne jak na polskie realia. Na przykład taki Dark Messiah...49,95$ (50$ * 3,12 zł = 156zł). Na gram.pl wersja podstawowa kosztuję 99zł , a z wPLN - 79zł. Innymi słowy, nie opłaca się tam brac wielu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Nawet Episode One wychodzi drożej niż kupowanie go wysyłkowo w Polsce. Należy jeszcze zawsze doliczać koszt dokonania wpłaty, zależny od banku. Polakom akurat bardziej opłaca się kupować wersje pudełkowe w Polsce. Poza tym ja zresztą preferuję wersje pudełkowe, bo nie ma to jak postawić ładne pudełko na półce ;) No i grę się posiada wtedy także fizycznie, a nie wirtualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakl dlamnie kupowanie i sciąganie odrazu gier na dysk jest złem. Co to za przyjemność miec coś takiego. A gdzi eprzyjemność z pudełka, otwierania jego , instrukcji i innych dodatków. W dodatku gry w ten sposó wcale niesą tanśze nawed jak na zachodnie warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam to badziewie. Jak może się opłacać ściąganie legalnej kopii, która bez kosztów: sklepu, wydania w pudełku oraz często kosztów dystrybutora (HL2, CS itd) jest droższa od wersji pudełkowej, którą można nabyć w byle jakim sklepie za niekiedy niższą kwote od tej jaką sugeruje steam??? No i kupując wresje pudełkową nie traci się czasu na ściąganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 21:38, SSj2- napisał:

O NIEE!! Steam to badziewie -.-'' W HL2 nie da sie dobrze pograć, bo ciągle są problemy ze
Steamem mając orginała -.-''


Dziwne. Ja mam steama, zainstalowałem go z Half Life 2 i nie miałem z nim absolutnie żadnych problemów.

Gol Galad-> ''czy przypadkiem CDP nie będzie wydawać HL2 ?''
CDP już był dystrybutorem Half Life 2. Nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super, jak już napisałem w innym serwisie w komentarzach - bardzo cieszy mnie ta sytuacja, tylko przestaje mnie cieszyć jedno. Mianowicie - ceny. Jako, że Steam jest globalny - to i ceny są globalne, wypadałoby gdyby spuścili trochę z ceny lub utworzyli polskie centrum Steam''a ponieważ przy dzisiejszych warunkach i cenach gier w Polsce - te steamowe są niedopuszczalne. Jest tam np. mnóstwo gier w przeróżnych pakietach (średnio po 25$), gdzie w Polsce za takie bzdury najwyżej zapłacimy 10-20 złotych. Już o CoD2 za 40 baksów nie wspominając...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziwi jedno. Gdy gre sie kupi za posrednictwem Steam`a to ma się ją po prostu na dysku twardym. Nie ma wiec pudelka, plytki, drukowanej instrukcji. Dlaczego zatem ceny tych gier są na takim samym poziomie jak pudełkowe wersje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować