Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gun - rzut okiem

19 postów w tym temacie

Hakken

Nie tak dawno temu opisywaliśmy polska produkcję osadzoną w realiach dzikieg zachodu pod tytułem Call of Juarez. Pozostając zatem w klimatach Dzikiego Zachodu poczuliśmy się w obowiązku opisać inną grę wydaną w tym roku – Gun. Na zachód wysłaliśmy Finnegana, który po zabiciu kilkuset bandytów i dzikich Indian powrócił by opowiedzieć co tam zobaczył. Zapraszamy do lektury.

Przeczytaj cały tekst "Gun - rzut okiem" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, szkoda tylko, że gra trochę leciwa już. W tym roku to i może wydana była, ale w Polsce. Gun nazywany jest "GTA na dzikim zachodzie" to twierdzenie pasuje niestety także do grafiki :/ Nie zdołała mnie ta produkcja także na dłużej przykuć do monitora :/ Ot taki porządny średniak, który wybija się trochę rzadko poruszaną tematyką :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najpierw bylo fajnie ale jak przeczytalem o minusach i popatrzylem na obazki to juz mnie to nie interesowalo jedyne co mnie trzymalo to ten wszystkie ulepszenia opcje i rozne takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qcza zanim zdążyłem oderwać sie od monitora to mi sie gra skończyła ;/ strasznie krótka i już nie strasznie ale bardzo grywalna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MrMurdzi --> Bo zamiast ściągać 300kb przy każdym, leci 2mb. Jest ich 12, co daje łącznie ok. 24mb na obrazki, które mogły by zajmować 3,6mb. Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka ludzie jak ktoś pisze ze ta gra jest nowa to ja ja przelazłem 6 miechów temu a jak ktoś pisze że ta kra jest ogólnie fajna to jest w błedzie:)słaba grafika,klmat.biedna jazda na koniu i w ogóle.no tylko podobało mi sie to ze można było chodzić indianinem.nie zgnojcie mnie tylko za to ok:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby zaczynał się wysyp western`ów na kompy. Niedawno Call of Juarez a teraz mamy Gun. Jeśli to będzie jakiś hit to kupię. Na razie poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować