Zaloguj się, aby obserwować  
Markus89

Jak jedna osoba może zmienić wizerunek firmy

77 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2006 o 00:45, nathanadler napisał:

temat dotyczy się niby mojej osoby i osób, które potrafią, chcą, mogą zmienić wizerunek
firmy

A co z osobami które nie chcą zmieniać wizerunku firmy a mimo to zmieniają go i to najcześciej negatywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 00:52, Selv napisał:

Ja tam nie widze offtopa także.
SwenG po prostu zauważył pewną luke w rozumowaniu Markus89 i nasmarował to na forum. A, że
Twoja osoba dosyć znacznie zachacza o KG w obrebie forum (a przecież, o tych okregach rozmawiamy)
to i może pojawić się ten temat.
Poza tym, temat dotyczy wielu spraw oraz patrzenia na nie wiec, dlaczego nie można wyrazić
swojej dezaprobaty?
Czym jest forum bez dyskusji? Miejscem dopisywania kolejnych nazwisk?
Uważam, że nie.
Osobiscie, popieram SwenGa oraz KrzysztofMarka. Ich wypowiedzi na ten uważam tutaj, za najtrafniejsze.


Dezaprobata jak najbardziej ok (rozumiem frustrację SwenaG pewnie ma dużo punktów i chce je wymienić na nagrody), ale Panowie odrobina wyrozumienia. Już napisałem nie raz i nie dwa, co się dzieje z KG. Nie jest on moja działka i pewnych spraw nie przeskoczę, staram się zrobić pewne rzeczy ale wymagają one czasu. Ale tekst pt włażenie mi w ...bez mydła jest dla mnie obraźliwy i nie przystoi człowiekowi który jest przewodniczącym i na dodatek dorosłym facetem z tego co mi wiadomo (jakieś granice kultury jednak chyba obowiązują). Ja naprawdę nie proszę o wiele tylko o lekką wyrozumiałość. Dyskusja niech będzie, ale na poziomie. A co do pisania w topiku o KG, tak wole jak jest wszystko w jednym miejscu ułatwia mi to wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 01:00, skyler napisał:

> temat dotyczy się niby mojej osoby i osób, które potrafią, chcą, mogą zmienić wizerunek

> firmy
A co z osobami które nie chcą zmieniać wizerunku firmy a mimo to zmieniają go i to najcześciej
negatywnie?


Często tak jest. nie niapisałem że na dobre musi być on zmieniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 00:45, nathanadler napisał:

Offtop, bo temat dotyczy się niby mojej osoby i osób, które potrafią, chcą, mogą zmienić wizerunek
firmy a nie wyżywania swoich frustracji nt KG, chcesz to robić rób w temacie o KG

Temat jest ukierunkowany wybitnie na twoją osobę i wychwalanie cię pod niebiosa. Ja się z tym nie zgadzam i popieram to argumentami. Przekierowywanie do tematu o kg również nie jest twoim zadaniem a jedynie moderatora jeśli stwierdzi że offtopuję. Udowadniam, że jesteś po prostu zwykłym użytkownikiem tego forum i niejako z zasiedziałości traktujesz klientów CDP lepiej niż całą resztę, którą macie głęboko gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 01:04, SwenG napisał:

> Offtop, bo temat dotyczy się niby mojej osoby i osób, które potrafią, chcą, mogą zmienić
wizerunek
> firmy a nie wyżywania swoich frustracji nt KG, chcesz to robić rób w temacie o KG

Dnia 18.10.2006 o 01:04, SwenG napisał:

Temat jest ukierunkowany wybitnie na twoją osobę i wychwalanie cię pod niebiosa.

Ja go nie zakładałe i o niego nie prosiłem.
Ja się z tym nie zgadzam i popieram to argumentami.
powtarzaną w koło mantrą, na która juz nie raz otrzymałeś odpowiedź jak tak bardzo cię to boli to napisz oficjalne go maila ze skarga a ja przekażę go szefowi napewno ci odpisze
Przekierowywanie do tematu o kg również nie jest twoim zadaniem a jedynie moderatora jeśli stwierdzi że offtopuję.
Ok
Udowadniam, że jesteś po prostu zwykłym użytkownikiem tego forum i niejako z zasiedziałości traktujesz klientów CDP lepiej niż całą resztę, którą macie głęboko gdzieś.

Jest to smutne co mówisz bo ja nie szuflladkuję ludzi i nie traktuje lepiej graczy z gram niz innych mioch/naszych klientów. Nie mając o tym pojęcia jak traktuję innych na codzień nie pisz prosze takich bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 01:09, nathanadler napisał:

Jest to smutne co mówisz bo ja nie szuflladkuję ludzi i nie traktuje lepiej graczy z gram niz
innych mioch/naszych klientów. Nie mając o tym pojęcia jak traktuję innych na codzień nie pisz
prosze takich bzdur.

Może i smutne ale prawdziwe. Tu dostałeś możliwość i wyjaśniłeś dlaczego KG nie działa, ergo wyjaśniłeś to tylko tej wąskiej grupie osób, która korzysta z tego forum, ergo traktujesz tą grupę lepiej niż resztę która się zarejestrowała i od pół roku widzi napis "co w następnym dniu roboczym...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 01:14, SwenG napisał:

> Jest to smutne co mówisz bo ja nie szuflladkuję ludzi i nie traktuje lepiej graczy z gram
niz
> innych mioch/naszych klientów. Nie mając o tym pojęcia jak traktuję innych na codzień
nie pisz
> prosze takich bzdur.
Może i smutne ale prawdziwe. Tu dostałeś możliwość i wyjaśniłeś dlaczego KG nie działa, ergo
wyjaśniłeś to tylko tej wąskiej grupie osób, która korzysta z tego forum, ergo traktujesz tą
grupę lepiej niż resztę która się zarejestrowała i od pół roku widzi napis "co w następnym
dniu roboczym...".


i dlatego ta grupa ludzi otrzyma ode mnie w najbliższym czasie informacje nt KG i opóźnień związnych z jego startem. Wiele się zmieniło. Ponadto nie wiesz ile telefonów wykonałem i ile maili wysłałem do ludzi aby ich o przesunięcu poinformować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 01:17, nathanadler napisał:

i dlatego ta grupa ludzi otrzyma ode mnie w najbliższym czasie informacje nt KG i opóźnień
związnych z jego startem. Wiele się zmieniło. Ponadto nie wiesz ile telefonów wykonałem i ile
maili wysłałem do ludzi aby ich o przesunięcu poinformować.

No właśnie nie wiem. Co tylko dowodzi, że nie wpływa to na wizerunek firmy o którym tu dyskutujemy. A wystarczyło by wysłać jednego maila automatycznie do wszystkich zarejestrowanych. Przecież te dane macie, och jaki to straszny problem. Jak będziesz z każdym indywidualnie załatwiał przeprosiny to ci życia nie starczy a i efektów w sumie żadnych nie osiągniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 01:23, SwenG napisał:

> i dlatego ta grupa ludzi otrzyma ode mnie w najbliższym czasie informacje nt KG i opóźnień

> związnych z jego startem. Wiele się zmieniło. Ponadto nie wiesz ile telefonów wykonałem
i ile
> maili wysłałem do ludzi aby ich o przesunięcu poinformować.
No właśnie nie wiem. Co tylko dowodzi, że nie wpływa to na wizerunek firmy o którym tu dyskutujemy.
A wystarczyło by wysłać jednego maila automatycznie do wszystkich zarejestrowanych. Przecież
te dane macie, och jaki to straszny problem. Jak będziesz z każdym indywidualnie załatwiał
przeprosiny to ci życia nie starczy a i efektów w sumie żadnych nie osiągniesz.


Wysłanie maili z automatu w tym przypadku było/jest trochę skomplikowane. Podejście osobiste do każdej osoby jest o wiele lepsze. bo wole usłyszeć/przeczytać:

Panie x start KG się przesunie, bardzo pana przepraszam a o możliwościach wymiany punktów poinformujemy Pana w najbliższym czasie.

Pozdrawiam
itd

Ja spadam jutro musze wcześnie wstać i pracować i starać się poprawiać wizerunek tej beznadziejnej dla niektórych firmy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 01:04, SwenG napisał:

Temat jest ukierunkowany wybitnie na twoją osobę i wychwalanie cię pod niebiosa.


Niezupełnie.

Nat służy tutaj jako przykład, że nowa osoba ze świeżymi pomysłami i dobrym podejściem może coś zdziałać w firmie. Coś co wychodzi graczom na dobre. Kilka rzeczy się zmieniło i to na lepsze - nie mówię, że wszystkie, ale zamiast trzymać się jednego argumentu - Klubu Gracza - na którego nathanadler nie ma wpływu mógłbyś albo zaprzestać dyskusję albo wypowiedzieć się o czymś sensowniejszym niż wałkowanie jednego argumentu - jeżeli już tak mocno wierzysz w to, że temat dotyczy Nata.

Powrócę jeszcze do pierwszej strony tego tematu gdzie Monastor wypowiedział się w ten sposób:
Rozpadające się, pudełka, niekompletna dokumentacja, czy choćby brak muzyki w grach... nieładnie...
Rozpadające się pudełka? Hmmm myślę, że tutaj już raczej wina leży po stronie Poczty Polskiej - a CDP pewnie też ma takie wpadki, tyle że nikt tego tak nie nagłaśnia. Z kolei większość pewnie słyszała o skandalicznym pakowaniu plakatów przez CDP...

A więc każdy ma swoje wpadki i nikogo nie chcę tutaj ani bronić,ani pogrążać.

Co do dwóch pozostałych argumentów to jestem chyba trochę nie na czasie bo nic o tym nie wiem.

PS: Gdybym znał jeszcze kilka takich przypadków jak nathanadler to chętnie bym je podał, ale niestety nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 01:29, nathanadler napisał:

Wysłanie maili z automatu w tym przypadku było/jest trochę skomplikowane.

to jakis zart? zbyt skomplikowana jest wysylka maila do ludzi ktorych adresy macie zapisane w bazie? sorry ale kazda firma na swiecie jakos sobie z tym radzi a ty piszesz ze wyslanie maila bylo tak skomplikowane ze z tego zrezygnowaliscie i zdecydowaliscie o przesunieciu nie informowac? gratuluje! :D

Dnia 18.10.2006 o 01:29, nathanadler napisał:

Podejście osobiste do każdejsoby jest o o wiele lepsze.

wspaniale. to powodzenia z obdzwonieniem x tysiecy klientow. ja wciaz czekam na "podejscie indywidualne" i o zaklad ide ze 99% klientow KG takze czeka. zaraz poprosze znajomych aby w sprawie tego indywidualnego podejscia tez sie zglosili bo jak sie wlasnie dowiedzialem rowniez go nie uswiadczyli.
gdybyscie maila wyslali przynajmniej ludzie wiedzieliby na czym stoja. i dobrze o tym wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 01:29, nathanadler napisał:

Wysłanie maili z automatu w tym przypadku było/jest trochę skomplikowane. Podejście osobiste
do każdej osoby jest o wiele lepsze.


lol - wysłanie maila jest skomplikowane... to się uśmiałem :D
W takim razie czekam na ''osobiste'' podejście! Ciekawe czy się doczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 11:15, Ciastuś napisał:

> Wysłanie maili z automatu w tym przypadku było/jest trochę skomplikowane.
to jakis zart? zbyt skomplikowana jest wysylka maila do ludzi ktorych adresy macie zapisane
w bazie? sorry ale kazda firma na swiecie jakos sobie z tym radzi a ty piszesz ze wyslanie
maila bylo tak skomplikowane ze z tego zrezygnowaliscie i zdecydowaliscie o przesunieciu nie
informowac? gratuluje! :D


Weż pod uwagę że że klub staje na nogi od początku brak czegokolwiek był. Maile wyciągane praktycznie pojedynczo :9

Dnia 18.10.2006 o 11:15, Ciastuś napisał:


> Podejście osobiste do każdejsoby jest o o wiele lepsze.
wspaniale. to powodzenia z obdzwonieniem x tysiecy klientow. ja wciaz czekam na "podejscie
indywidualne" i o zaklad ide ze 99% klientow KG takze czeka. zaraz poprosze znajomych aby w
sprawie tego indywidualnego podejscia tez sie zglosili bo jak sie wlasnie dowiedzialem rowniez
go nie uswiadczyli.
gdybyscie maila wyslali przynajmniej ludzie wiedzieliby na czym stoja. i dobrze o tym wiesz.


Wiem dlatego coś z tym robie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 11:42, Kmotek napisał:

> Wysłanie maili z automatu w tym przypadku było/jest trochę skomplikowane. Podejście osobiste

> do każdej osoby jest o wiele lepsze.

lol - wysłanie maila jest skomplikowane... to się uśmiałem :D
W takim razie czekam na ''osobiste'' podejście! Ciekawe czy się doczekam...


Tłumaczyłem wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 12:04, nathanadler napisał:

Tłumaczyłem wyżej


No to gratuluje waszym specjalistom-programistom wiedzy :D
A tak na poważnie to albo klub znowu robi kilku gimnazjalistów bez żadnej wiedzy i umiejętności albo ta wypowiedź to kolejna kpina z klientów - przecież chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie robił ręcznie czegoś przez xx dni skoro można to zrobić automatycznie w kilka/kilkadziesiąt sekund (jakiś skrypt/program kopiujący dane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 12:18, Kmotek napisał:

No to gratuluje waszym specjalistom-programistom wiedzy :D
A tak na poważnie to albo klub znowu robi kilku gimnazjalistów bez żadnej wiedzy i umiejętności
albo ta wypowiedź to kolejna kpina z klientów - przecież chyba nikt przy zdrowych zmysłach
nie będzie robił ręcznie czegoś przez xx dni skoro można to zrobić automatycznie w kilka/kilkadziesiąt
sekund (jakiś skrypt/program kopiujący dane).


To post nie na temat - przenieś się z tym do odpowiedniego tematu - Klubu Gracza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 12:18, Kmotek napisał:

> Tłumaczyłem wyżej

No to gratuluje waszym specjalistom-programistom wiedzy :D
A tak na poważnie to albo klub znowu robi kilku gimnazjalistów bez żadnej wiedzy i umiejętności
albo ta wypowiedź to kolejna kpina z klientów - przecież chyba nikt przy zdrowych zmysłach
nie będzie robił ręcznie czegoś przez xx dni skoro można to zrobić automatycznie w kilka/kilkadziesiąt
sekund (jakiś skrypt/program kopiujący dane).

Firma która to robiła już tego nie robi. Dlatego czekam na kompletną listę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 12:26, nathanadler napisał:

Firma która to robiła już tego nie robi. Dlatego czekam na kompletną listę


... co potwierdza, że nowa firma jest niewiele lepsza od poprzedniej. Nie oszukujmy się - zrobienie takiej listy to przecież góra pare minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 12:28, Kmotek napisał:

> Firma która to robiła już tego nie robi. Dlatego czekam na kompletną listę

... co potwierdza, że nowa firma jest niewiele lepsza od poprzedniej. Nie oszukujmy się - zrobienie
takiej listy to przecież góra pare minut.


Znów off topujesz a w dodatku pewnie nie znasz sytuacji jaka tam panuje. Powstrzymaj się od dalszych tego typu wypowiedzi bo trzeba będzie sprowadzić tutaj modka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 12:28, Kmotek napisał:

> Firma która to robiła już tego nie robi. Dlatego czekam na kompletną listę

... co potwierdza, że nowa firma jest niewiele lepsza od poprzedniej. Nie oszukujmy się - zrobienie
takiej listy to przecież góra pare minut.

nowa firma narazie nie zajmuje sie starym KG, to co było a to co będzie to 2 różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować