Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Football Manager 2007

39 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2006 o 19:16, spider88 napisał:

Tu masz moje największe osiągnięcia z jedną tylko drużyną co by nie było że tylko Ty się chwalisz ;D

Całkiem nieźle, tylko ta drużyna...Nie lepiej Legią grać? :D
A jaką taktykę masz? Jakiegoś piłkarza możesz polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 19:22, PsychoMan napisał:

Całkiem nieźle, tylko ta drużyna...Nie lepiej Legią grać? :D

Gram też i Legią ,ja nie jestem szalikowcem jednoklubowym tylko kibicem klubowym więc dla mnie klub nie ma znaczenia a akurat tą Wisłą osiągnołem najwięcej bo tyle razy wygrać LM to żaden inny klub z polskiej ligi nie da rady .

Dnia 16.10.2006 o 19:22, PsychoMan napisał:

A jaką taktykę masz? Jakiegoś piłkarza możesz polecić?

Jest jeden piłkarz w CM4 ,tylko że jego trzeba kupić w ciągu pierwszych lat bo później któryś lepszy klub go kupi kosztuje gdzieś około 100 000 zł ale po pierwszym sezonie jest wart co najmniej 30 000 000 .Niestety nie pamiętam nazwiska bo jest nie-europejskie ale jak sobie przypomnę to napiszę ale brzmi jakoś tak Ozuach Omnietebumne .Jakoś tak ale to jest na 100% niepoprawne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zacznie sie wyszukiwanie talentow,wysowanie strzalek czy przegladanie profili zawodnikow,na to sie czeka ,ale jak juz to sie ma to wszystko jest niewazne,nawet kobiety sie wtedy nie licza...ta gra dla wielu jest czyms smiesznym ,ale dla Nas jest najwiekszym skarbem na ziemi,bo czy kazdy z was potrafilby ograc na wyjezdzie Barcelone Widzewem czy innym naszym klubikiem,to jest piekne i CXi co sie nie znaja nie powinni sie wypowiadac w tej kwesti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raaany juz moja gra nie dlugo w 06 siekam do tej pory od czasu do czasu, ale czas ta gre odstawic i zagrac 07. Cierpliwosci... cierpliwosci... Toc to katorgia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja licze na solidnośc Masterlink i szybka przesyłkę, jak można się umówić z nimi na konkretną godzinę odbioru paczki?? dzwonic do konkretnego oddziału czy do głównego??
rozpocznę pewnie realem sarragosą (zaragoza) średniak ligi hiszpańskiej ale z Aimarem w składzie i D''Allesandro :D albo Fiorentiną z ujemnymi punktami na starcie serie A. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 18:53, spider88 napisał:

Dobra ale wracając do sedna sprawy ( przypominam że chodzi o FM) grałem w demo ,fantastyczne
ale jako że nie urodziłem się na Wyspie gdzie pijają herbatę i jadają fasolę oraz jajka z bekonem
a nie z boczkiem ani za oceanem mój angielski jest na tyle niedoskonały że nie mogłem się cieszyć
z gry w 100%.


Jeśli mogę coś poradzić: gdy posiadasz Football Managera 2006, skopiuj plik odpowiadający za język z tejże właśnie wersji (znajduje się on w folderze languages, nazwa: polsih.Itc), do wersji DEMO FM-a 2007, rzecz jasna do folderu o tej samej nazwie. Co prawda spolszczenie nie będzie wówczas kompletne, jednak prościej będzie Ci się w tym połapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 15:51, DjHoobertus napisał:

Jeśli mogę coś poradzić: gdy posiadasz Football Managera 2006, skopiuj plik odpowiadający za
język z tejże właśnie wersji (znajduje się on w folderze languages, nazwa: polsih.Itc), do
wersji DEMO FM-a 2007, rzecz jasna do folderu o tej samej nazwie. Co prawda spolszczenie nie
będzie wówczas kompletne, jednak prościej będzie Ci się w tym połapać.

Jak ja na to nie wpadłem ??!!
Ale wiesz z moim angielskim nie jest tak źle tylko nie chce mi się czytać wiadomości gdy są one na całą stronę a w naszym języku jakoś tak szybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja dopiero tydzień się zaczoł z grą Football Manager 2007 to może zmiana statusów na tydzień taka sama jak była podczas tygodnia z grą Company of Heroes ?? W jednym temacie Obywatel ... Kuk wymyślił czy ułożył fajne stopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 15:53, spider88 napisał:

Ale wiesz z moim angielskim nie jest tak źle tylko nie chce mi się czytać wiadomości gdy są
one na całą stronę a w naszym języku jakoś tak szybciej ;)

Moim zdaniem wynika to z faktu, że w FM użyto wielu fachowych pojęć i "branżowego słownictwa". Są to słowa ktorych prożno szukać na lekcjach angielskiego w szkole, więc czytając tekst z nimi, powoli się zniechęcasz, coraz mniej rozumiejąc. Miałem to CM4, ale wkońcu się przedarłem, przez te wszystkie zwroty i teraz gra po angielsku to żaden problem. Nawet powiem, że jak grałem w demo FM06 po polsku, to jakoś dziwnie mi się grało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 15:58, PsychoMan napisał:

Nawet powiem, że jak grałem
w demo FM06 po polsku, to jakoś dziwnie mi się grało :)

Mimo szystko ja wolę gry spolszczone choć jak pamiętam z grami na PSX czy teraz na PS2 mimo że po Angielsku to problemu nie mam .A tyle już managerów mam na koncie że nawet z zamkniętymi oczyma wiem o co chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować