Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2006 o 13:27, sodolis napisał:

> Ja te wszystkie pancerze "dostałem" za darmo ;)
"Dostałem" dobre sobie ;-D Anna weszła do przymierzalni ubrała i zapomniała zdjąć, a przypadkiem
zaplątała się jeszcze kiecka dla Nie Sławy hahaha ;-)

Dokładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 04:59, Vormulac napisał:

To jest przykład.
Napisali taką nazwę by ładniej brzmiało niż sam wyraz zbroja.


Ufff, tak podejrzewałem :) Już się bałem, że mnie coś ominęło :P Ale musisz przyznać, że zbroja dająca KP na poziomie -6 to byłoby naprawdę COŚ...


Łowca Gier --> Faktycznie nie podano, ale nie podano też, że nie ma jej na sobie nikt spoza drużyny, więc ktoś baaardzo stęskniony za noszeniem zbroi (w końcu w BG, ID i większości innych cRPG one występowały...) mógłby się skłaniać ku jakiejś nadinterpretacji tego zdania ;) Chociaż mi też wydaje się, że to tylko taki przykład. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 20:25, Yorguś napisał:

... Ale musisz przyznać, że zbroja dająca KP na poziomie -6 to byłoby naprawdę COŚ...

Spróbuj zagrac złą postacią, wtąp do kaosytów. W wydaniu premierowym na plakacie pisze, że można coś kupic od tych biesów abiszai w gospodzie "pod Gorejącym Człowiekiem". Pisałem i pytałem się kiedyś na forum czy to też dla picu napisane czy nie? Odpowiedzi nie dostałem. Dla dobrej postaci nie ma opcji żadnego handlu. A złą postacią jeszcze nie grałem, więc a nuż jakiś unikat w postaci zbroi mogą miec, bo raczej sprzedadzą złej aniżeli dobrej postaci. Daje mało procent na zbroję ale może jakieś przedmioty czy coś innego sprzedają. Narzie nie mam czasu by grac od nowa, więc może ty...

Dnia 31.12.2006 o 20:25, Yorguś napisał:

... więc ktoś baaardzo stęskniony za noszeniem zbroi (w końcu w BG, ID i większości
innych cRPG one występowały...) mógłby się skłaniać ku jakiejś nadinterpretacji tego zdania
;) Chociaż mi też wydaje się, że to tylko taki przykład. Szkoda.

Popatrz na postac, ma taką klatę że topór jej nie straszny. Poza tym postac jest nieśmiertelna (bo co jej zbroja w takim razie).

PS. Powodzenia w poszukiwaniach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 01:38, Vormulac napisał:

Spróbuj zagrac złą postacią, wtąp do kaosytów. W wydaniu premierowym na plakacie pisze, że
można coś kupic od tych biesów abiszai w gospodzie "pod Gorejącym Człowiekiem". (...)


Zobaczymy... Na razie kończę ID2, potem sesja i czasu nie będzie, ale po sesji są ferie i kto wie, może się skuszę :) Jeśli tak, to na pewno przeprowadzę taki mały eksperyment :]

Dnia 01.01.2007 o 01:38, Vormulac napisał:

Popatrz na postac, ma taką klatę że topór jej nie straszny. Poza tym postac jest nieśmiertelna
(bo co jej zbroja w takim razie).


No bo to za przeproszeniem upierdliwe się robi na po raz n-ty trzeba zaczynać w Kostnicy czy gdzie tam :P

Dnia 01.01.2007 o 01:38, Vormulac napisał:

PS. Powodzenia w poszukiwaniach. :)


Dzięki i przy okazji - Happy New Year :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy w kolektywie nie ma już stronki P:T, próbowałem wejść jeszcze przez google ale wyskakuje, że nie ma takiej strony. Co to za profanacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 16:48, sodolis napisał:

Czy mi się wydaje czy w kolektywie nie ma już stronki P:T, próbowałem wejść jeszcze przez google
ale wyskakuje, że nie ma takiej strony. Co to za profanacja?

lol
To wyżej to nie tu.

A co do stronki to może Loombago zaznaczył wszystko i wcisnął "delete". :)

Sorki za to wyżej, napisze zaraz do moderatora. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 18:04, Vormulac napisał:

> Czy mi się wydaje czy w kolektywie nie ma już stronki P:T, próbowałem wejść jeszcze przez
google
> ale wyskakuje, że nie ma takiej strony. Co to za profanacja?
lol
To wyżej to nie tu.

A co do stronki to może Loombago zaznaczył wszystko i wcisnął "delete". :)

Sorki za to wyżej, napisze zaraz do moderatora. :)

Spoko ;-), zdziebko mnie zaskoczyłeś, chociaż ostatno było sporo problemów z serwerem to powinienem się przyzwyczaić ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 22:00, thegunfire napisał:

stronka nie stety nie istenieje. warto bylo by wiedziec co sie z nia stalo i kto podjal decyzje
o jej zamknieciu?!?

to chyba jakaś większa awaria, strony baldura 2 i neverwintera też się nie ładują (niewiem co z resztą, w zakładkach mam tylko te 3 z kolektywu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 13:09, Abi Dalzim napisał:

Sprawdzał już ktoś tego patcha PL w działaniu?


Planuję w najbliższym czase sprawdzić go bardzo dokładnie. Przejść PT na max możliwości (wsystkie questy poboczne), a potem zainstalować patch i też tak przejść grę. Wtedy na pewno wszystko opiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję wytrwałości :)
ja zamierzam zrobić inaczej: od razu przejść z patchem i zobaczyć co sie zmieniło z tego co pamiętam. Pewnie wszystkich różnic nie wychwycę, bo grałem dość dawno, ale na kompleksowe granie nie mam po prostu czasu (sesja, praca magisterska, praca zawodowa, rodzina). Ale też się spostrzeżeniami podzielę, z tym, że nie dość szybko. Zacznę grać gdzieś najwcześniej w marcu, no chyba, że do tego czasu wyjdzie Wiedźmin, to się jeszcze Torment wtedy odwlecze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować