Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Zwracam sie do doswiadczonych graczy PT:) otoz, jak to jest z graniem pod windą?:) Da sie czy nie? Moze jest jakis patch? Albo mod? Albo cokolwiek co umozliwia swobodną gre? Prosze o wskazowki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 11:25, The-Darkest napisał:

otoz, jak to jest z graniem pod windą?:)


Zależy pod którą :) Na 98/ME/XP gra mi chodziła dobrze, przeszkadzać mogą jedynie nowsze karty (efekty czarów nie działają). Visty nie mam, więc się nie wypowiem. Raczej Windows nie jest powodem problemów z Tormentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 11:32, Łowca Gier napisał:

> otoz, jak to jest z graniem pod windą?:)

Zależy pod którą :) Na 98/ME/XP gra mi chodziła dobrze, przeszkadzać mogą jedynie nowsze
karty (efekty czarów nie działają). Visty nie mam, więc się nie wypowiem. Raczej Windows
nie jest powodem problemów z Tormentem.


Mam nastepujacy systemik: WinXP Pro SP2 :) a karta graficzna to GF 6600:) cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 13:43, The-Darkest napisał:

Mam nastepujacy systemik: WinXP Pro SP2 :) a karta graficzna to GF 6600:) cos jeszcze?

Generalnie problemy są z gf serii 8x, więc jak nie masz nowych sterowników to ich nie będzie (a jak będą to postaramy się pomóc, powstało już kilka "patentów" dla baldura/icewinda a torment jest na tym samym silniku, więc może któryś zadziała). Osobiście grałem na xp + sp2 +gf 5200, i jakichkolwiek problemów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 15:25, sig. napisał:

Osobiście grałem na
xp + sp2 +gf 5200, i jakichkolwiek problemów brak.

W takim razie widać wszystko zależy od konfiguracji, u mnie na takim samym sprzęcie klatkowało efekty czarów, natomiast z tą samą kartą tylko na 98 SE ( ten sam komputer dwusystemowy ) nie było, żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 13:43, The-Darkest napisał:

Mam nastepujacy systemik: WinXP Pro SP2 :) a karta graficzna to GF 6600:) cos jeszcze?


Grałem na tej konfiguracji (dokładnie na GF6600 GT) i żadnych problemów nie miałem. Do tego miałem starego, jedno rdzeniowego Athlona i wszystko, nawet zaklęcia, chodziło doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może to kwestia sterowników, ja zainstalowałem te co dostałem razem z kartą (czyli mają 3.5 roku albo i więcej) i nie zamierzam ich zmieniać (bo i po co? nowe stery + stara karta = problemy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to typowo problem współpracy karty graficznej z Tormentem. Jedyne rozwiązanie to zmniejszyć przyspieszenie sprzętowe karty graficznej, mi pomogło a gra sypała się non stop w momencie gdy na ekranie pojawiał się jakikolwiek efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem techniczny. Otóż w części Ula, gdzie jest gospoda "Pod Gorejącym Człekiem", mogę się poruszać wyłącznie po górnej części mapy. Gdy choćby zaznaczę na mapie cokolwiek z dolnej części - "Runtime Error". Próbowałem zgrać grę na twardy dysk, ale plik Data 2 nie chciał się w pełni skopiować. Co mam z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 17:13, Mściwój napisał:

Mam problem techniczny. Otóż w części Ula, gdzie jest gospoda "Pod Gorejącym Człekiem",
mogę się poruszać wyłącznie po górnej części mapy. Gdy choćby zaznaczę na mapie cokolwiek
z dolnej części - "Runtime Error". Próbowałem zgrać grę na twardy dysk, ale plik Data
2 nie chciał się w pełni skopiować. Co mam z tym zrobić?

na początek sprawdzić czy płyta nie jest od spodu burdna, porysowana itp. jak brudna to pomoże mycie ciepłą wodą, a jak porysowana to być może pomoże spowolnienie napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 22:32, Michut napisał:

Gdzie mogę kupić Planescape:Torment ?

Dołączam się do kolegi jak i pytam, gdzie mogę kupić BG oraz IWD na CD (nieużywane oczywiście, nowiutkie) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 22:32, Michut napisał:

Gdzie mogę kupić Planescape:Torment ?


nie możesz... od jakiegoś czasu są problemy z uzyskaniem praw do sprzedaży :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 22:34, Kalejdoskop86 napisał:

gdzie mogę kupić BG oraz IWD na CD (nieużywane oczywiście, nowiutkie)


wszędzie, gdzie można dostać extra klasykę (empik, mediamarkt, saturn, sklep gram.pl etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować