Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polak na podium DigitalLife 2006

36 postów w tym temacie

widzialem tego pacjenta na zywo i wiecie co ? cooler dawal mu fory nie mowiac juz o porach :D
przeciez ten gosc nie potrafi sie dobrze przedstawic i powiedziec czegos o sobie, hehe nie moge z goscia ale musze mu przyznac ze umie grac, w UT04 nie wygralby ze mna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 13:37, PsychoMan napisał:

Teraz się gra w czworkę, głownie dlatego, że multi w niej jest właściwie kopią tego z trojki.
Bo po co poprawiać ideał :)


1) w q4 gra się sporo imprez, ale niedługo ruszają nowe turnieje spod znaku CPL i grany będzie q3 (cpma-vq3)
2) sry, ale chyba nie grałeś w q4 :P, skoro twierdzisz ze MP jest taki sam jak w q3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 14:12, Thoor napisał:

widzialem tego pacjenta na zywo i wiecie co ? cooler dawal mu fory nie mowiac juz o porach
:D
przeciez ten gosc nie potrafi sie dobrze przedstawic i powiedziec czegos o sobie, hehe nie
moge z goscia ale musze mu przyznac ze umie grac, w UT04 nie wygralby ze mna ;)

-------
staaaary, ale walisz. To ze cooller wygrywał z avkiem bez problemu byla sprawa oczywista, bo kiedy grali na ESWC PL pokazowke, cooller stanowił scisłą światową dwu-osobową czołówkę z Toxiciem (jak jest do dzisiaj swoją drogą, z przewagą na rzecz Szweda), a Av3k był zaliczany do klasy sredniej. Teraz sprawa ma sie troche inaczej, Av3k zaczyna lac wiekszosc zawodników.

A to ze srednio mu idzie gadanie o sobie jest sprawa stresu, Adas Małysz tez wychodził na matoła i idiotę w wywiadach na zywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2006 o 14:13, Vh napisał:

1) w q4 gra się sporo imprez, ale niedługo ruszają nowe turnieje spod znaku CPL i grany będzie
q3 (cpma-vq3)

Ale na najważniejszych imprezach, gra się w Q4

Dnia 17.10.2006 o 14:13, Vh napisał:

2) sry, ale chyba nie grałeś w q4 :P, skoro twierdzisz ze MP jest taki sam jak w q3 :P

Nie napisałem, że jest taki sam. Napisałem, że jest tworzony na wzor, plansze te same, mechanika bardzo podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niejaki?:| omg ja sie scena quake4 badz 3 zbytnio nie interesuje, lecz o nim od dawna wiedzialem ze jest naprawde mocny. a Fatal!ty schodzi na psy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wcale nie musi wiele czasu spedzac przed kompem... PENTAGRAM (mistrzowie euroupy w cs 1.6) cwicza ledwie po 4h i wymiataja :D ale pokonac samego Fatal1ty?! przeciez to zywa legenda FPS''ow... UT 2k4, Q3Arena, Painkiller... ten gosc wymiata... ale polak POTRAFI :D ostatnio polska na topie... cs w euroipie nasz... Quake "prawie"* nasz, Portugalia batogi od s-kadry... czego chciec wiecej ? :P

*prawie robi wielka roznice... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 14:25, PsychoMan napisał:

Ale na najważniejszych imprezach, gra się w Q4

masz sporo racji, co nie zmienia faktu, ze CPL (obok ESWC i WCG) jest jedną z trzech najważniejszych imprez w roku :P, moze na równi z WSVG (czyli q4), ale wciąż się liczy.

Dnia 17.10.2006 o 14:25, PsychoMan napisał:

Nie napisałem, że jest taki sam. Napisałem, że jest tworzony na wzor, plansze te same, mechanika
bardzo podobna.

Bzdury powiadasz, nie widzialem, zeby grana byla jakakolwiek przerobka mapy z q3 na oficjalnych turniejach. Conajwyzej gra się na poprawionej q2dm1 i to w trybie 2v2.
A mechanika tez jest inna, masz badziewia w stylu crouchslide''ow, strafe jumpy byly juz w q2 :|, bronie w kazdym FPS-sie sa mniej wiecej te same, tylko troche inaczej sie nazywaja i wygladaja, rocketjumpy posiada kazda szanujaca sie strzelanka, nic nowego. Powiedziałbym, ze mp jest tylko troche podobny, ale napewno nie, ze "bardzo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ;) Polacy też mają zawodowych graczy :P (czyli mnie). A wiek mnie tak bardzo nie dziwi, bo czemu się dziwić. Każdy fan FPS, i jeszcze grając yw Quake IV długi okres czasu mógłby osiągnąć też dobry wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ty chyba Wasizi nie wiesz o czym mowisz! moj kolega cale zycie spedza przy cs''e jest najlpeszy w miescie a nawet w pierwszej 20 polski nie jest... i ty chialbys pokonac Fatal1ty czy chociazby av3k''a... tez gram w roznego rodzaju FPS od dlugiego czasu i jakos nic nie osiagnalem... (przez ostatni rok skupilem sie glownie na MMO) i w co jestes tym zawodowcem?! chyba w szachy bo napewno nie w gry... wymien na jakich turniejach grales i co osiagnalose, w jakie gry oraz czy odebrales nagrode pieniezna... bo jesli nie to nadal masz status AMATOR''a a nie zawodowca... a i jakos se twojej ksywy nie przypominam z zawodowych turniejow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 13:29, Gol Galad napisał:

o w morde - POKONAĆ Fatal1ty - to nie lada wyczyn
kiedyś walczyłem z Fatal1ty - on był sam a ja byłem z 10 ziomkami
i na solówe każdego rozwalił ;O
ale chłopak daleko zajdzie

Aktualny Fatal to cień tego z przeszłości. Na Quakeconie był daleko za podium i moim zdaniem teraz miał wyjątkową formę jak na to co ostatnio prezentował ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem stres dziala na ludzi negatywnie, dlatego moze tak odebralem poczatkowo av-ka
respektuje goscia, to co napisalem powyzej nalezy brac z dystaaaaansem
jak slyszalem jak sie av3k wypowiadal na temat czasu "treningu" q4 to wspominal o 5h gry, ale nie jestem pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować