Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ostatnia szansa na Edycję Kolekcjonerską Gothica 3!

682 postów w tym temacie

No cóż, osobiście nie sądzę, żeby faktycznie do tego doszło, ale jest to jakaś opcja, co więcej bardzo miła.

Niemniej jednak, będę przez te pozostałe - 7? - dni śledził sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie potrafi. Mnie zaskoczyło, że w ogóle jest w Polsce jakaś kolekcjonerska wersja. Tak mnie zaskoczyło, że nie zdąrzyłem zamówić, cha, cha, cha!

Ale jak się zastanowić, to jeśli CDP miałoby możliwość przeznaczyć (dodrukować raczej nie, to trudniejsze, lub niemożliwe, w moim rozumieniu) jeszcze jakąś ilość egzemplarzy na gram.pl to czemu nie miałoby tego zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podpisana została umowa o dostarczenie tych 500 egzemplarzy EK do jakichś sklepów to raczej wystawienie dodtakowych egzemplarzy na gam.p[l moze okazać się jeszcze trudniejsze niż dodruk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, jeśli one są już "zaklepane" to nic z tego, ale może część z nich czeka jeszcze na decyzję, co z nimi się stanie, że może jakiś konkurs, albo cośtam, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś odpuści, może nie. W piątek ktoś zrezygnował, wczoraj też, ale kto wie...

Jakby nie było, to bez cienia goryczy (no, z kropelką, powiedzmy szczerze) cieszę się razem z wami, że w Polsce takie fajne wydanie się trafiło. I jeszcze NWN2 wkrótce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te Mistic co narzekasz?? Gdybys nie mial zaklepanego tez bys narzekal, a ja nie zaklepalem przez czysty przypadek.
Bylo tak: wyslali mi zeby zmienil z G3 na G3 EK do 12.10 odebralem e-mail dopiero 13.10 ale przez ekstaze dzieki G3 EK nie doczytalem tego napisanego maczkiem. klik na link i nic status sie nie zmienil. wtedy EK byl dostepny ale
ja w blogiej swiadomosci swojego przegapilem i... masz babo placek zawsze jest nauka na przyszlosc. a co do pukniecia sie kierownikow ( lol ) to nie chodzilo o to ze nie zdazylem tylko ze zarobiliby ponad 3 razy wiecej ziooooooooooooooom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zamówiłem w ten piątek w ostatniej chwili ek kiedy ktoś zrezygnował i przyszedł mi email że dostane następny z prośba o potwierdzenie zamówienia 5 dni przed wysyłką pewnie wam tez taki przyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dostane maila o potwierdzenie? Bo jakos jeszcze nie dostalem i sie troche boje ze nie dostane :/ (wiem ze to glupie ale widze ze tu kilka osob juz dostalo te maile, a mi naprawde zalezy na tym EK ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 21:37, Konrad512 napisał:

Kiedy dostane maila o potwierdzenie? Bo jakos jeszcze nie dostalem i sie troche boje ze nie
dostane :/ (wiem ze to glupie ale widze ze tu kilka osob juz dostalo te maile, a mi naprawde
zalezy na tym EK ;])

jak mogli dostać przy zamówieniu jest napisane 5 DNI PRZED PREMIERĄ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 21:37, Konrad512 napisał:

Kiedy dostane maila o potwierdzenie? Bo jakos jeszcze nie dostalem i sie troche boje ze nie
dostane :/ (wiem ze to glupie ale widze ze tu kilka osob juz dostalo te maile, a mi naprawde
zalezy na tym EK ;])


ktoś ci ścieme puścił, nie łykaj wszystkiego jak młody pelikan. Spokojnie jak nie dostaniesz 26 czy 27 października, to wtedy zaczniesz się martwić. Ja też nie dostałem maila, ale jestem spokojny bo jeszcze nie czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 12:09, Reverter napisał:

No i proszę, udało mi się zamówić. Nie ma to jak dobry początek dnia. Zdrowie!
Pozostałym spóźnialskim również życzę tyle szczęścia! :]

widzicie ludzie poczekajcie pocztujcie i będziecie mieli ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 12:09, Reverter napisał:

No i proszę, udało mi się zamówić. Nie ma to jak dobry początek dnia. Zdrowie!
Pozostałym spóźnialskim również życzę tyle szczęścia! :]

jak to ?? Przecież nakłąd wyczerpany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 12:23, Evil Khan napisał:

> No i proszę, udało mi się zamówić. Nie ma to jak dobry początek dnia. Zdrowie!
> Pozostałym spóźnialskim również życzę tyle szczęścia! :]
jak to ?? Przecież nakłąd wyczerpany....

przecież za każdym razem kiedy ktoś zrezygnuje ze swojego ezgemplarza pojawia się możliwość zamówienia swojego ^^ trzeba mieć szczęście i trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałeś, na co niektórzy z nas cały czas liczyli? - że ktoś zrezygnuje ze swojego zamówienia. Tak też się stało.

Prawde mówiąc jestem w szoku, że tak szybko udało mi się zamówić. Nie wiem skąd mi się wzięła ta myśl, ale podejrzewałem, że najwięcej egzemplarzy będzie zwolnionych przed samą wysyłką i dopiero wtedy mógłbym mieć szansę jakąś. Ale nie narzekam, jak łatwo się domyślić. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować