Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ostatnia szansa na Edycję Kolekcjonerską Gothica 3!

682 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2006 o 19:54, MietekFogg napisał:

> JEE jaki przypal! Myslalem ze 31 dostane!

To nie jest przypał, powiedzieli że 31 paź. wyślą. Serio myślałeś że dostaniesz tego samego
dnia ??


Cdp napisal w temacie Gothic 3 jaki bedzie, ze gre dostaniemy 3 dni przed premiera a nie ze ja wysla!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 19:59, 666guru666 napisał:

> > JEE jaki przypal! Myslalem ze 31 dostane!
> > > To nie jest przypał, powiedzieli że 31 paź. wyślą. Serio myślałeś że dostaniesz tego samego

> dnia ??

Cdp napisal w temacie Gothic 3 jaki bedzie, ze gre dostaniemy 3 dni przed premiera a nie ze
ja wysla!!


przecież jest wyrażnei napisane jak wejdziesz w sklep:
Dostępność: pre-order, planowana wysyłka: 31 października 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprosze o linka albo zdjęcie tekstu gdzie wyraxnie pisze ( i odnosi sie do premiery 3 listopada), ze otrzymamy gry 3 dni przed premiera.

W sumie moze uda mi sie dorwac paczke 1 listopada, ale tylko wp rzypadku gdy moj plan sie powiedzie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 19:59, MietekFogg napisał:

Uwierze jak powiesz że to byli ludzie z DHL :) Masterlink ?? - mało prawdopodobne :)


Naprawde to byl Masterlink ;-D zreszta z nimi to jaja sa - kiedys kurier mi przyniosl prepaida do WoWa, dal papier do podpisania, podziekowal i ... poszedl - BEZ KASY !! takiego rotlfa to jeszcze nie mialem ;-) ale krzyknalem Mu czy chce zaplate czy nie ;-) i dalem, zeby nie bylo ze kradziej jestem ;-P
Wracajac do tematu, to juz 3 szt na Allegro sa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 19:59, 666guru666 napisał:

> > JEE jaki przypal! Myslalem ze 31 dostane!
>
> To nie jest przypał, powiedzieli że 31 paź. wyślą. Serio myślałeś że dostaniesz tego samego

> dnia ??

Cdp napisal w temacie Gothic 3 jaki bedzie, ze gre dostaniemy 3 dni przed premiera a nie ze
ja wysla!!


tak dla wyjasnienia - nigdy nie podawalismy informacji (przy zadnym tytule!) ze dostawa bedzie
na 3 dni przed premiera. w przypadku duzych pre-orderow i mozliwosci termin taki ustalany byl
na max 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 20:06, Morfieusz napisał:

> Uwierze jak powiesz że to byli ludzie z DHL :) Masterlink ?? - mało prawdopodobne :)

Naprawde to byl Masterlink ;-D zreszta z nimi to jaja sa - kiedys kurier mi przyniosl prepaida
do WoWa, dal papier do podpisania, podziekowal i ... poszedl - BEZ KASY !! takiego rotlfa to
jeszcze nie mialem ;-) ale krzyknalem Mu czy chce zaplate czy nie ;-) i dalem, zeby nie bylo
ze kradziej jestem ;-P
Wracajac do tematu, to juz 3 szt na Allegro sa :P


Buahaha ktoś dał 180 zł na allegro za EK G3. Co za ludzie łażą po tym świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakis problem?
a) nie wszyscy mają tu konto, znają promocje i mają wplny więc nie widze powodu do wyśmiewania się z człowieka
b) cena sugerowana Gothica 3 EK to 179,90 więc zapłacił odpowiednią cene....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 20:04, Mistic napisał:

W sumie moze uda mi sie dorwac paczke 1 listopada, ale tylko wp rzypadku gdy moj plan sie powiedzie
^^


Napad na konwoj Masterlinka pod sortownia ? ;-D

---> Dark Demon - chocby i po to zeby za X lat sprzedac na aukcji EK z numerem 001 za bardzo wygorowana cene :P ludzie all kupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nein! Tylko rano będe musiał pomęczyć ojca żeby odebral paczke jeśli bedzie jechal do pracy albo gdy bedziemy odwiedzac groby, o ile oddzial bedzie otwarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 20:11, Mistic napisał:

Nein! Tylko rano będe musiał pomęczyć ojca żeby odebral paczke jeśli bedzie jechal do pracy
albo gdy bedziemy odwiedzac groby, o ile oddzial bedzie otwarty.


Tez bym tak zrobil ale niestety z tego co wiem bedzie zamkniete :-( moze 31 przed zamknieciem zadzwon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieee, o 17:30 około dopiero oddział w W-wie otrzyma paczke, a paczka będzie w oddziale w Lbn dopiero o 7 rano 1 listopada. O ile wogóle pojedzie 1 listopada do Lbna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 20:10, Mistic napisał:

Jakis problem?
a) nie wszyscy mają tu konto, znają promocje i mają wplny więc nie widze powodu do wyśmiewania
się z człowieka
b) cena sugerowana Gothica 3 EK to 179,90 więc zapłacił odpowiednią cene....


Nie mam problemu, ale nawet tu można bez problemy kupić G3 EK za 169,90zł. Jeśłi już ktoś decyduje się na EK za 180 zł to chyba ma pojęcie o Gothicu. Zresztą co mnie to, ja poprostu mam z niego ubaw. Co nie moge ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysmiewanie i szydzenie jest zabronione. Skoroś tak cwany, napisz mu maila na allegro że na gram.pl moze kupic gre taniej. Śmiac się każdy umie, ale pomóc nie ma na ogół komu. Najlepiej daj linka do aukcji, juz pewnie zakonczonej, sam mu to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 20:27, Mistic napisał:

Wysmiewanie i szydzenie jest zabronione. Skoroś tak cwany, napisz mu maila na allegro że na
gram.pl moze kupic gre taniej. Śmiac się każdy umie, ale pomóc nie ma na ogół komu. Najlepiej
daj linka do aukcji, juz pewnie zakonczonej, sam mu to napisze.


Wyśmiewanie i szydzenie?? Teraz ty rzucasz aluzje do mnie, to że napisałem że mam ubaw z kogoś nie jest jednoznaczne że mu ubliżam, to samo tyczy się tego że napisalem

-co zaludzie łażą na tym świecie.

Mogłem mieć na myśli że tacy bogacze są wsród nas, wiec człowieku wrzuć na luzi odczep się odemnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować