Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ostatnia szansa na Edycję Kolekcjonerską Gothica 3!

682 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2006 o 20:32, MietekFogg napisał:

> Wysmiewanie i szydzenie jest zabronione. Skoroś tak cwany, napisz mu maila na allegro
że na
> gram.pl moze kupic gre taniej. Śmiac się każdy umie, ale pomóc nie ma na ogół komu. Najlepiej

> daj linka do aukcji, juz pewnie zakonczonej, sam mu to napisze.

Wyśmiewanie i szydzenie?? Teraz ty rzucasz aluzje do mnie, to że napisałem że mam ubaw z kogoś
nie jest jednoznaczne że mu ubliżam, to samo tyczy się tego że napisalem

-co zaludzie łażą na tym świecie.

Mogłem mieć na myśli że tacy bogacze są wsród nas, wiec człowieku wrzuć na luzi odczep się
odemnie :/

Ej wyluzujcię to czyjaś sprawa czy ktoś kupi drożej czy taniej jak ktoś naprawdę hce tej edycji to i zapłaci tę 180 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 20:07, Tuddrussel napisał:

> > > JEE jaki przypal! Myslalem ze 31 dostane!
> >
> > To nie jest przypał, powiedzieli że 31 paź. wyślą. Serio myślałeś że dostaniesz tego
samego
>
> > dnia ??
>
> Cdp napisal w temacie Gothic 3 jaki bedzie, ze gre dostaniemy 3 dni przed premiera a nie
ze
> ja wysla!!

tak dla wyjasnienia - nigdy nie podawalismy informacji (przy zadnym tytule!) ze dostawa bedzie
na 3 dni przed premiera. w przypadku duzych pre-orderow i mozliwosci termin taki ustalany byl
na max 2 dni.



Ludziska z firmy pisali ze bedzie gra w domach 2 dni przed premiera! Nie bende szukal w tych spamach ale jest na 100% napisane! W temacie Gothic 3 jaki bedzie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MietekFogg i Mistic - badzcie madrzejsi jeden od drugiego, zakopcie topor wojenny i nie kontynuujcie tego tematu juz, plis ;-) w koncu to nie miejsce od tego zeby sobie dogryzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 20:36, filipchudy napisał:

nie chce nic mówić ale liczba kupionych ek maleje jakoś tak dziwnie regularnie tak co dziesięć
zauważyliście


Nie znam się, może tak mają ustawioną częstotliwoś odświerzania danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ja to będę miał masakrę w domu jak Gothica nie dostarczą xD 2 osoby na to czekają xDD

Swoją drogą, czy jest możliwość narysowania mapy i wysłania jej do Masterlink by wiedzieli gdzie donieść paczkę? xD Bo jak do mnie trafią, to będą mieli napiwek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 20:37, MietekFogg napisał:

> nie chce nic mówić ale liczba kupionych ek maleje jakoś tak dziwnie regularnie tak co
dziesięć
> zauważyliście

Nie znam się, może tak mają ustawioną częstotliwoś odświerzania danych.

albo nas wrabiają może to tylko taki chwyt reklamowy niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 20:37, 666guru666 napisał:

> >
Nie podoba mi sie twój nick! Nie powinienes takiego brać! Troche szacunku do ludzi i nie uzywaj
ich nazwiska!


a mi sie nie podobają te trzy szustki które masz aż dwa razy w swoim nicku
co mi zrobisz ??

Jakaś nagonka na mnie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 20:41, MietekFogg napisał:

> > >
> Nie podoba mi sie twój nick! Nie powinienes takiego brać! Troche szacunku do ludzi i nie
uzywaj
> ich nazwiska!

a mi sie nie podobają te trzy szustki które masz aż dwa razy w swoim nicku
co mi zrobisz ??

Jakaś nagonka na mnie ???


Troche szacunku człowieku czeba miec dla osób które nie żyja i które zyja! Niewiem czy wiesz ale Mieczysław Fogg już nie żyje. I miec go w nicku na forum i miec avatar osła to obraza jego imie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 20:41, MietekFogg napisał:

> > >
> Nie podoba mi sie twój nick! Nie powinienes takiego brać! Troche szacunku do ludzi i nie
uzywaj
> ich nazwiska!

a mi sie nie podobają te trzy szustki które masz aż dwa razy w swoim nicku
co mi zrobisz ??

Jakaś nagonka na mnie ???


2 razy 666 jest dlatego ze nick był wykorzystany dlaczego ci przeszkadza? Jestes satanista i obraza cie to jesli ktos to ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 20:07, Tuddrussel napisał:


tak dla wyjasnienia - nigdy nie podawalismy informacji (przy zadnym tytule!) ze dostawa bedzie
na 3 dni przed premiera. w przypadku duzych pre-orderow i mozliwosci termin taki ustalany byl
na max 2 dni.


Jay Z napisał, że postaracie się dostarczyć grę już 31.10.06 http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=12727&pid=95 Więc jak to w końcu będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 20:42, 666guru666 napisał:

> > > > > > > Nie podoba mi sie twój nick! Nie powinienes takiego brać! Troche szacunku do ludzi
i nie
> uzywaj
> > ich nazwiska!
> > > a mi sie nie podobają te trzy szustki które masz aż dwa razy w swoim nicku
> co mi zrobisz ??
> > > Jakaś nagonka na mnie ???

Troche szacunku człowieku czeba miec dla osób które nie żyja i które zyja! Niewiem czy wiesz
ale Mieczysław Fogg już nie żyje. I miec go w nicku na forum i miec avatar osła to obraza jego
imie!


Po pierwsze to chyba nie jest temat adekwatny do tego forum, po drugie gratuluje wiedzy, jeśli to co przedstawia mój avatar to jest osioł, po trzecie dobrze znam twórczość Mieczysława Fogga i nic Ci do tego że słucham tego typu muzyki. Po czwarte nie uważam bym nie dażył szacunkiem tego artystę tylko dlatego, że użyłem takiego a nie innego nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, jako, że pod koniec 4 strony tego topicu podano ciekawy link. Czy jednak będziecie wysyłac gry 30 paxdziernika, żeby kurierzy zdążyli dostarczyć je przed dłuzśzym weekendem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować