Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ostatnia szansa na Edycję Kolekcjonerską Gothica 3!

682 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2006 o 20:46, Mr Black napisał:

Jay Z napisał, że postaracie się dostarczyć grę już 31.10.06 http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=12727&pid=95
Więc jak to w końcu będzie??


Ja tam myślę, że dojdzie już 31... przynajmniej to najpewniejsze info, ale Bóg jeden raczy wiedzieć...

P.S. to nie jest topic o nick''ach, więc mam malutką prośbę - nie zaśmiecajcie tym spamem topicu o G3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 20:51, Boskii napisał:

ej a jak mam potwierdzić zamówienie?????


Zamówienia można potwierdzać / opłacać (dla osób które wybrały płatność z góry) dopiero na 5 dni przed wysyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 20:53, Destro napisał:

> ej a jak mam potwierdzić zamówienie?????

Zamówienia można potwierdzać / opłacać (dla osób które wybrały płatność z góry) dopiero na
5 dni przed wysyłką.


No wiem to taka reakcja stresowa no bo niby zostały już tylko 3 egzemplarze EK.
;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Został 1 egzemplarz. Wysyłają 31 października, a my dostaniemy albo tego samego dnia albo 2-go listopada, ponieważ w ten dzień się pracuje! Ale trafiło-3 listopad, moje urodziny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 20:07, Tuddrussel napisał:



Witam!
Czegos nierozumie! Była obiecana twarda okładka Artbooka! Pisali to wasi pracownicy i forumowicze mogą potwierdzic zreszta znajdziesz ten post w innym temacie! Wiec dlaczego na zdjeciu tego nie widac!!?!?!?!?!?!?!??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do ostatniego (tak jakby milowego no dobra milowy to co innego) dołożą 100 zł.He he Fajnie by byloXD ciekawe czy numery wydan biorą losowo przy wysylce czy wg. kolejnosci kupna;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować