tymus1

GITARA!

11824 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2009 o 13:21, Mr.Boom napisał:

> Mam zamiar kupić sobie jakiś porządny a w miarę tani multiefekt: http://line6.com/pocketpod/index.html

> co o tym sądzicie?

Line 6 robi bardzo dobre multiefekty. Jeszcze zalezy jaki model chcesz miec bo jest ich
calkiem sporo. Ale ogolnie Line 6 jest bardzo dobrym wyborem.

ymh... chyba się nie przyjrzałeś :P Wyraźnie dałem linka do pocket poda.
Adi54 - 2.0 jak na mnie jest za drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 13:29, Bartek 93 napisał:

> > Mam zamiar kupić sobie jakiś porządny a w miarę tani multiefekt: http://line6.com/pocketpod/index.html

>
> > co o tym sądzicie?
>
> Line 6 robi bardzo dobre multiefekty. Jeszcze zalezy jaki model chcesz miec bo jest
ich
> calkiem sporo. Ale ogolnie Line 6 jest bardzo dobrym wyborem.
ymh... chyba się nie przyjrzałeś :P Wyraźnie dałem linka do pocket poda.
Adi54 - 2.0 jak na mnie jest za drogi.

no fakt. Ale ten tez jest dobry. Znaczy, jak sam mowisz, ze tamten dla ciebie jest za drogi. A pozatym, tego wszedzie mozesz ze soba brac, no i ma dobre brzmienie. Jak juz mowilem, Line 6 slynie z tego ze robi dobre efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 13:47, Mr.Boom napisał:

no fakt. Ale ten tez jest dobry. Znaczy, jak sam mowisz, ze tamten dla ciebie jest za
drogi. A pozatym, tego wszedzie mozesz ze soba brac, no i ma dobre brzmienie. Jak juz
mowilem, Line 6 slynie z tego ze robi dobre efekty.

No to wybór dokonany :) Teraz trzeba sprawdzić gdzie najtaniej i zebrać kasę. Dzięki za radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Gitarzystę dzisiaj :) Ale problem z płytą, albo ja dziwny jestem. Wkładam do komputera i otwieram. Szukam jednej rzeczy która widnieje na opakowaniu, ale nie mogę znaleźć :/ Jak by nie było wszystko na płycie. Chyba, że muszę jakoś to otworzyć magicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhh tylko 5 minut trwa Edytuj :/. Dobra, więc tak. Jak można nagrywać gitarę, żeby można było potem to na Mp3 zapisać? Używałem przed chwilą Audacity, ale tam gitara jest czysta i nic włączyć nie można (przesteru ani nic) Wiec czy są jakieś jeszcze metody nagrywania gitary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie ;))
Udało mi się nakręcić rodziców, postanowili dołożyć mi kasę.
Moje fundusze oscylują w granicach 700 zł.
I mam prośbę w związku z tym - mógłby mi ktoś polecić gitarę elektryczną za nie więcej niż 700 zł ? Jestem zupełnie zielony w gitarach, nie mam pojęcia, które z nich bardziej nadawałyby się do grania metalu, proszę więc o radę ;))
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 17:42, JaqbD napisał:

Witam ponownie ;))
Udało mi się nakręcić rodziców, postanowili dołożyć mi kasę.
Moje fundusze oscylują w granicach 700 zł.
I mam prośbę w związku z tym - mógłby mi ktoś polecić gitarę elektryczną za nie więcej
niż 700 zł ? Jestem zupełnie zielony w gitarach, nie mam pojęcia, które z nich bardziej
nadawałyby się do grania metalu, proszę więc o radę ;))
Pozdrawiam.

Co chcesz grac?

@michal hunter - nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 18:31, michal hunter napisał:

Siema mam efekt crunch, do jakiej on muzyki pasuje?? Czy da Sie grać na nim Np metal??


No a sam nie slyszysz ? Crunch nadaje sie do bluesa, rock i hard-rocka. W sumie to sam musisz wiedziec, bo jak sie chce to mozna i nawet bluesa zagrac na overdrive. Rzecz gustu i stylu.

Ale crunch sie nie nadaje do metalu bo nawet jak gain podkrecisz na maxa to nigdy niebedziesz mial takiego przesteru. Dlatego do metalu najczesciej sie uzywa distortion albo overdrive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 16:03, JayL napisał:

No jasne. ;)



Kurcze. Na swoim dysku ich nie mam. A w internecie też nie znalazłem. Sory, ale w takiej sytuacji nie mam porady. Chyba, że chce Ci się odgadywać tabulaturę z filmiku jak koleś gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się