Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 bije rekordy popularności w Niemczech

159 postów w tym temacie

Czyżby redaktorzy serwisu Eurogamer przetestowali grę w ciągu dwóch dni? Bo z tego co pamiętam recenzenci w roznych niemieckich czasopism o grach oraz przedstawiciele roznych portali dostali do recenzji mocno zabugowana i niegrywalna wersje Gothica 3. Bugi, oraz fakt, ze wielu zadań a także całej gry nie dało się ukończyć nie przeszkodził w tym, że zaczęli jak z rękawa sypać ocenami w granicach 85%. Dlatego z chwaleniem się, że Gothic 3 dostał ocene na poziomie 85% albo 9/10 proponuje zostawić do czasu, aż recenzenci dostana pudelkowa wersje tej gry i na jej podstawie napisza recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to Oblivion też na początku, zaraz po premierze dostawał oceny ok. 90%. A teraz bardzo dużo ludzi narzeka, że po dłuższym graniu, najnowszy TES nie okazuje się tak dobry jak go malują. Zresztą nie wiem na co narzekacie, przecież ta gra się jeszcze u nas nie ukazała. Bugi to nie jest poważny problem i myślę, że zostaną one naprawione w kilku patchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja wam mowie ze to nie bedzie nic pieknego Oblivion bedzie lepszy moj wujek byl w niemeczech i jego kolega (niemiec) pokazywal mu gothica z tego co mi gadal to Oblivion jest lepszy od gothica a gra jest przecietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 17:50, vonxagen napisał:

a ja wam mowie ze to nie bedzie nic pieknego Oblivion bedzie lepszy moj wujek byl w niemeczech
i jego kolega (niemiec) pokazywal mu gothica z tego co mi gadal to Oblivion jest lepszy od
gothica a gra jest przecietna


Moze i nie przebija Obka wygladem, ale go zmiecie klimatem, grywalnoscia, fabula i nie bedzie skalowania lvl wszystkiego ;-) ale to nie czas na spory - o gustach sie nie dyskutuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napewno nie przebije go fabulą bo w oblivionie fabuła byla bardzo dobra a w gothicu ? banał orkowie atakuja myrtane.Eeee zreszta.... co ja bede sie klocil , pisze to bo i bronie obka bo jestem bardzo ale to bardzo wkurzony ze gothic 3 mi nie pojdzie;/;/ a oblivion mi chodzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 18:02, vonxagen napisał:

napewno nie przebije go fabulą bo w oblivionie fabuła byla bardzo dobra a w gothicu ? banał
orkowie atakuja myrtane.Eeee zreszta.... co ja bede sie klocil , pisze to bo i bronie obka
bo jestem bardzo ale to bardzo wkurzony ze gothic 3 mi nie pojdzie;/;/ a oblivion mi chodzil.


Hmm czegos tu nie rozumiem ;-D Obek niby bardziej zaawansowany technologicznie a Gothic Ci nie pojdzie ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, g3 moze byc naprawde swietny ;) szkoda ze ma tak kosmiczne wymagania, widzialem ze na prezentacji czasami zarywal ale to juz mam nadzieje jest dopracowane w koncu od tamtego czasu minal miesiac
zobaczymy czy wchlonie nas swoja epickoscia tak jak jedynka, wiem jedno : nie tylko ja nie pogram sobie na high detalach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic jest gra przedewszystkim wysoko ceniona za klimat i fabule ale niestety kazda gra musi chodzic na dobrym sprazecie :((( jakl sie ma dobry sprzet i gra chodzi plynnie to gothic napewno bedzie pozytywnie odbierany przez graczy ale znajda sie tacy ktory nie lubia tej gry a to ich sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cytat:
Hmm czegos tu nie rozumiem ;-D Obek niby bardziej zaawansowany technologicznie a Gothic Ci nie pojdzie ? ;-)


ale do grania w obliviona wystarczy procek 1,5 , 512 ram , karta grafiki 128 mb
ja mam procka 1,7 , 512 ram , karta grafiki 256 mb (ge force 6600)

oblivion chodzil bo karta graficzna jest w poradzku i procek tez ale ram ? nowy gothic bedzie wymagal 1 gb wiec nie pogram a mam 13 lat wiec tak latwo nie zdobende tego ramu ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować