Zaloguj się, aby obserwować  
Matrix14

Lekcje Informatyki w waszych szkolach

269 postów w tym temacie

Dżizas! Ja od czterech lat mam informatykę i jeszcze nie wyszliśmy poza Worda, Excela i Painta!!! Informatyczka jest spox, zna się na tym, ale ciągle ta sama gadka: "Póki reszta klasy tego nie umie, nie mogę wyjść dalej"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę wspomnieć oczywiście, że lekcje informatyki są żałosne:P.
Na samym początku był oczywiście Paint(lol) ja w tedy w photoshopie się bawiłem...
Później przenieśliśmy się na PowerPoint - Eee?
Gdzieś tam był jeszcze Word [ a ja umiem pisać!]
...nie ominą nas również excel za co mogę pochwalić panią nauczycielkę...
Lecz najgorsze zawsze musi przyjść na samym końcu - logomocja. Ja nie rozumiem...dla czego...czemu ja... uczyłem się tego dziadostwa. Brak mi słów na opisanie tego choler#&^* programu! Zabawa w paincie miała więcej sensu niż babranie się w tym gów$#@.
...już nie wspomnę o htlmie [...a tak się pogrubia czcionkę -o_O!?!?!]
Wypadałoby napisać co nieco o komputerach:P które muszę przyznać jak na szkoły prezentują dość wysoki poziom. Płaski siedemnastocalowy monitor(choć moim zdaniem wygląda na mniejszy) i...więcej nie wiem gdyż wszystkie opcje aby sprawdzić "co jest w środku" zostały zablokowane...ciekawe dla czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to widze, że macie ciekawie na tych lekcjach. Ja mam z takim przychlastem, że robimy na lekcjach to co chcemy :) Seryjnie. Jakies 15 minut robimy cos w programie ELI a potem mamy 30 min wolnego :) I tak co lekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie lekcje wyglądają tak że robimy coś związane z tymi programami z microsoftu i jak się ktoś szybko uwinie może sobie w neta wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzę do liceum na mat-inf. U mnie jak u większości lekcje są podobne. Nauczyciel nie umie wytłumaczyć (ostatnio pani dyrektor powiedziała nam, że jak rozmawia z naszą nauczycielką od informatyki to nie rozumie co mówi do niej w tych informatycznych sprawach i tylko kiwa głową, że rozumie, tak jak my), uczyliśmy sie obsługi "wspaniałego" MS Office, uczymy się algorytmów i raz na wielkie święto programujemy we Free Pascalu. No ostatnio mieliśmy sprawdzian z systemów liczbowych i tylko dla tego dostałem najlepszą ocenę (4+), że sam nauczyłem się tych zamian (na lekcji nie zakapowałem wszystkiego) i można było korzystać z kalkulatora w Windowsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 09:07, NyGgA MiLy napisał:

Zablokowane,aby uczniowie się nie śmiali ;)

Heh co prawdo, to prawda:D

Dnia 12.05.2007 o 09:07, NyGgA MiLy napisał:

Sprawdzałeś DXDIAG ?

Ouu raczej nie, ale sprawdzę następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm..... mam rozwiązać krzyżowkę (jeżeli nie rozwiąże całej, to mi to nauczyciel zaliczy za brak zadania ;/) i nie wiem dwóch haseł. Mianowicie chodzi o te:

1. Na stanowisku pracy powinno mieć matową powierzchnię. (6 liter)
2. Umieszczone pod łokciami pozwalając zachować prawidłową postawę podczas pracy z komputerem. (8 liter)

Z góry dzięki za pomoc ;]

PS. Nie pisałem tego w temacie o zadania domowe, ponieważ według mnie odpowiednije było to napisać tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To my na infie mamy też fajne tematy. Ostatnio o Kompresorach.... echhh... nuda totalna, uczymy się wgrywać winrara a że kompy mają udostępnione tylko 100mb na użytkownika to sie dużo nieda zrobić bo error wyskakuje że praw administratora nie ma i nawet WinRara sie nieda wgrać :D. Dziś to wogóle nic nie robiliśmy bo nauczycielka cośtam uzupełniała w dzienniku a my siedzieliśmy na necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nam nauczyciel kaze jakies mtexty te same co rok robic no na poczotku czegos brakuje mam top wpisac taka czcionka a nie inna z pogrubieniem i takie pierdoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie siedze na programowaniu, a jeszcze mam 3 infy dzisiaj (specjalizacje raz, muldimedia i grafika x2) Lekcje są nawet spoko najwiecej nauki oczywiście jest na programowaniu ale jakos daje rade :). Word, Power Point itp. póki co mam z głowy bo w tym roku nie mam oprogramowania biurowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaczęliśmy przerabiać html, było by fajnie, gdybyśmy nie ograniczali się do notatnika -.-.
Pisałem już kiedyś stronę (można ją znaleźć w sieci :) i znaczniki na kolor tła, czy pogrubienie czcionki, na prawdę mnie nudzą... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nasza szkoła za wygranie jakiegoś tam konkursu dostała pracownię z Macintoshami. Jakoś niespecjalnie mi się na nich pracuje, ale to pewnie głównie z powodu przyzwyczajenia do okienek w wersji Microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować