Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Tak w ogóle to Rydzyk nie prowadzi kampanii anty-metalowej, tylko anty-chrześcijańskiej :P Tzn odwraca sens i filozofie tej wiary o całe 180 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest wczesna NOC :P pora posluchać albumu Painkiller :):) dla zadłuszenia nudy :P :)

Faster than a bullet
Terrifying scream
Enraged and full of anger
He''s half man and half machine

Rides the Metal Monster
Breathing smoke and fire
Closing in with vengeance soaring high

He is the Painkiller
This is the Painkiller
..... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 21:37, ima.psyche napisał:

Jeżeli chcecie przeczytac coś naprawdę zabawnego topolecam najnowszy numer Mystic Art...a konkretnie
ostatnią stronę :)) ,,,^-.-^,,,


Taak. Czytałem. Całkiem niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słyszalem ten Cover, napewno jest bardziej Cięzki, mniej powiedzmy finazyjny, ale tez niesie sporą dawnke MOCY, w dodatku jak to DEATH, ten głos nawet pasuje to tego cięższego grania.
ale nie ma to jak oryginał :P Halford ma te swoje piskliwe warunki i lubi długo trzymać :P:)

pora na kawałek All Guns Blazing

Twisting the strangle grip won''t give no mercy,
Feeling those tendons rip torn up and mean!
:D:D:D to wejście mnie dosłownie (rozwala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem sobie limitowaną edycję nowego albumu legendarnej grupy Manowar ... I powiem krótko - NIC , mki nie zrekompensuje straty kasy... No , może poza kolejną płytą doprowadzona do perfekcji :P.
Czekałem an nią 5 lat - i co sie okazało ? Płyta jest zwyczajnie przeciętna , za małow w niej muzyki , za dużo opowiadania i wsatwek z orkiestrą (to zaliczam akurat na plus). Ale od królów metalu wymagam znacznie więcej niż tylko chórki i orkiestra. Wymagam ostrej i ciężkiej metalowej muzyki... A tej jakby zabrakło. Jest parę genialnych utworow (King of kings) ale w reszcie zabrakło tego kopa , jaki Manowar dawał na przykłąd na "Kings of Metal" czy "Hail to England". Muzycznie nie polecam.
Jeżeli chodzi o wydanie zaś - jest po prostu PIĘKNE! Skórzana okładka , metalowy slipcase , w środku książeczka zapsiana runami ( co ciekawe , to są teksty prawdziwe , które naprawdę coś ozanczają) , płyta dvd z wywaidami z zespołemm (rozwalił mnie Karl Logan , gitarzysta grupy prezentujący swoje gitary) i reportażami i "the making of"...
podsumując - za wydanie nalezy sie 6/6 , za zawartośc muzyczną jakieś 3/6.
I w ym momencie oprzez radykalnych fanów manowra zostaje powieszony za przyrodzenie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 00:29, Pustelnik88 napisał:

PEEEJN KIIIIIILEEEEEeee EEEERrrrr....
Fajnie zagrał to Death na płycie The Sound Of Perseverance :)


W sumie wszystko co Death zrobił na tej płycie jest świetne - mój zdecydowanie ulubiony album tego zespołu i jeden z moich najukochańszych albumów w ogóle. "Flesh and the power it holds" jest wprost kapitalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 16:34, siepu napisał:

W sumie wszystko co Death zrobił na tej płycie jest świetne - mój zdecydowanie ulubiony album
tego zespołu i jeden z moich najukochańszych albumów w ogóle. "Flesh and the power it holds"
jest wprost kapitalne.


Mi jednak najbardziej podoba się "Symbolic", a szczególnie "Without Judgement"... "Live in L.A." po prostu jest kapitalne! Świetnie się to ogląda... Chuck to wirtuoz gitary. Tu coś się drze, a palcami majta jak opętany. MEGA RESPECT dla Deatha. M.In. za kapitalną, niewykorzystaną jeszcze przez nikogo nazwę zespołu :), świetnych muzyków, głębokich tekstów, wirtuoza Chucka, super melodyjne utwory itd. :)
P.S. Wejdź na grono i dodaj mnie do znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 21:58, Vaxinar napisał:

> Buhahahaha... już dawno takich bzdur nie czytałem. Niech się autor ujawni, to mu co niektórzy

> wyjaśnią sedno sprawy i sprostują chore poglądy.

Ludzie... naprawdę nie widzicie tak prostej rzeczy, że strona jest prowokacją zrobioną dla
jaj? -_-
I założę się, że autor sam metalu słucha, to pomogło mu w doborze jak najbardziej niepasujących
zespołów.


Ja się nabrałem, a co dopiero rodzice setek młodych dusz słuchających metalu. Więc jeśli zachciało mu się żartów to nich sobie dowcipy popisze na internecie. A jeśli autor sam słucha metalu to po cholerę krytykuje metal i psuje życie młodym słuchaczom tej właśnie muzyki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh po szkole, z nudów i zmęczenia słucham sobie muzyczki :P:)
Coś takiege :P:), kto mi powie co to za kawałek :)??hmm

Whipcrack, stings the sky
Don''t mess with me I''m danger
The meanest one alive

Earthquake, breaks the Richter scale
The more that you resist
The more the pain you''ll feel

I''m blazing on to glory
There''s thunder in my veins
And nothing stands before me
Forever I''ll remain

Hard as iron
Sharp as steel
Stop for no man
You better beg and kneel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co? Dla jaj, eh nie widzisz tego? :)
Gośc chciał się pośmiac z tych głupich stereotypów. :) Dla mnie jeżeli ktoś traktuje coś takiego poważnie to nie ma wyobraźni, no sory. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metal to w ogóle szjs jakich mało. Te całe "piosenki" brzmią jakby autor rzeczywiście tarł blachę o blachę (bądź metal o metal)!!!!!!!!!!!!!!! DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 21:41, Piciambeer napisał:

Metal to w ogóle szjs jakich mało. Te całe "piosenki" brzmią jakby autor rzeczywiście tarł
blachę o blachę (bądź metal o metal)!!!!!!!!!!!!!!! DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pozwól, że zapytam: czego TY słuchasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować