Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

A ja słuszałem ze albo już był albo ma być koncert mmm może raaczej "popis" wokalisty systemu w stodole chyba mmm. Czy wie ktos może czy już sie to odbyło? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 13:22, DreaN napisał:

A ja słuszałem ze albo już był albo ma być koncert mmm może raaczej "popis" wokalisty
systemu w stodole chyba mmm. Czy wie ktos może czy już sie to odbyło? :]


Masz na myśli Serja Tankiana? Tak, było. Z tydzień, albo dwa temu. Z tego co wiem, fanom SOADu się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 13:20, paweusz napisał:

Blasphemer odchodzi z Mayhem.(...)

No cóż... Szkoda wielka. Jednak ten skład (który nagral ''''Ordo Ad Chao'''') jest/był najlepszy... Jeno mógłby trochę konkretnie coś powiedzieć. Ale nikt go nie zmusi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak sobie patrzę ostatnio na Allegro, no i jest ''''Left Hand Path''''. Ale jest też ''''Some Difference''''. Niby wiadomo, że ta pierwsza płyta to Kult&Klasyka, ale może jednak warto sprobować z tą drugą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 10:04, minimysz napisał:

O, żesz...! Co na to jego przełożeni? Przecież KK (w sensie instytucji) twierdzi, że
metal jest narzędziem Szatana. Nawet warstwa muzyczna jest bardzo szkodliwa, bo działa
w pewien sposób na organizm. O przekazach podprogowych wspominać chyba nie muszę...
Ciekawe, ilu zespołów z listy Nowaka słucha :)
Jest w ogóle ta lista gdzieś w sieci?


Tak jak pisałem bardziej klasyki metallica, dio itd. jednym słowem dinozaury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 18:26, Azreix napisał:

''''Some Difference''''. Niby wiadomo, że ta pierwsza płyta to Kult&Klasyka, ale może
jednak warto sprobować z tą drugą?


Co Ty chcesz z tą płytą zrobić? oO''

A Dio - Dio było w Tenacious D in the Pick of Destiny, szydziłem z tego charakterystycznego klasycznego heavy metalowego wokalu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 18:04, squeglee napisał:

Ja już niemal miesiąc słucham Left Hand Path i jestem zachwycony. To arcydzieło srodze
kopie dupę tej dzisiejszej imitacji deathu, którą widać tu i ówdzie.


A ja...(tu miejsce na okrutny mord)... nie jestem do końca zadowolony ;] Po LHP spodziewałem się więcej. Chociaż to moje subiektywne zdanie-płyta miała u mnie mieć 10/10, a wyszło ''tylko'' 8/10 ;] Entombed to jednak wolę death''n''roll''owe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 13:07, Harvenar napisał:

Kiepska piosenka anty-chrześcijańska. Vader potrafi znacznie, znacznie więcej. :)


Może nie kiepska ;] Daje radę, ale z Impressions In Blood to chyba The Book i Predator najbardziej mi przypadły do gustu. Apropo-sądzicie że Vader gra bardziej ''amerykańsko'' czy ''szwedzko'' ? Dla mnie bardziej ''amerykańsko'', chociaż najbardziej ich styl przypomina mi rodzimą scenę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 20:26, Leslaw555 napisał:

A ja...(tu miejsce na okrutny mord)... nie jestem do końca zadowolony ;] Po LHP spodziewałem
się więcej. Chociaż to moje subiektywne zdanie-płyta miała u mnie mieć 10/10, a wyszło
''tylko'' 8/10 ;] Entombed to jednak wolę death''n''roll''owe ;]

NA STOS! NA STOS! Im więcej tego słucham, tym bardziej zauważam, czemu to klasyk absolutny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2008 o 20:14, Skywalker560 napisał:

Co Ty chcesz z tą płytą zrobić? oO''

To miało być zabawne/ironiczne? To ci nie wyszło...
Leslaw Vader gra jak Vader. I już. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 20:48, Azreix napisał:

To miało być zabawne/ironiczne? To ci nie wyszło...


Tak? Ale może Tobie wyjdzie, jak już z tą płytą spróbujesz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/../

Prawdę mówiąc, nie mam pojęcia, w jakim stylu oni grają, do czego są bardziej podobni xD Vader to Vader, ostra napierdzielanka, okraszona soczystymi tekstami. i za to ich kocham!! :)

Z innej beczki. Możecie mnie wziąć za ciecia, jełopa, czy kogo tam jeszcze chcecie, nie dbam o to :) Ta piosenka jest przepiękna, a wokal jest wprost idealny. Spokojna, piękna piosenka, w sam raz do odpoczynku od ciągłego napierdzielania xD Polecam posłuchać :)

Mandragora Scream - Frozen Space
http://pl.youtube.com/watch?v=rMHyN-4MUMY&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2008 o 20:50, Skywalker560 napisał:

Tak? Ale może Tobie wyjdzie, jak już z tą płytą spróbujesz ;).

Ja cię pie... Dobra. Widzę, że nastrój panuje ''''poważny inaczej''''. Chyba się nie zrozumieliśmy po prostu. Sorry jak coś. ;)
Harv: A idźżesz stąd, komerciuchu jeden... Ty, ty, ty... No ty. xD A na serio... To przy napierdzielaniu odpoczywam właśnie po całym dniu... Ale pikne nawet jest.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 21:24, Azreix napisał:

Ja cię pie... Dobra. Widzę, że nastrój panuje ''''poważny inaczej''''. Chyba się nie
zrozumieliśmy po prostu. Sorry jak coś. ;)


K :P. Nie no, ja rozumiem o co Ci chodziło, tak sobie tylko napisałem :P.

A ja sobie słucham (sic), ale osłabło z wiekiem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 21:24, Azreix napisał:

Harv: A idźżesz stąd, komerciuchu jeden... Ty, ty, ty... No ty. xD A na serio...
To przy napierdzielaniu odpoczywam właśnie po całym dniu... Ale pikne nawet jest.^^


Nie znasz się :P Czasami muszę po prostu odpocząć od ostrej muzyki, słuchając czegoś spokojniejszego, takie kawałki łapią mnie za serduszko, bom wrażliwy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować