Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Hail\m/
Odpowiadając na pytanie zadane w temacie: Oczywiście :) Uwielbiam głównie klimaty power, folk, gothic, heavy... Chociaż nie ograniczam się żadnymi ramami i nazwami, słucham wiele innych rzeczy.
Wybaczcie, ale czytanie 615. stron postów sobie chyba daruję :D Tym bardziej, że wg Deuser''a co chwilę toczy się tu dyskusja nt. gatunku muzyki granej przez grupę numetalową Korn ;) Ale przeczytałam już niedawno nawet opinię, że Korn gra hard rocka! I nikt z forum nie zdołał przekonać tej osoby, która tak twierdziła, że jest inaczej. Szkoda dyskutować w ogóle... Może załóżcie temat "O numetalu - tylko dla fanów Korna"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 14:14, Cairine napisał:

Hail\m/
Odpowiadając na pytanie zadane w temacie: Oczywiście :) Uwielbiam głównie klimaty power,
folk, gothic, heavy... Chociaż nie ograniczam się żadnymi ramami i nazwami, słucham wiele
innych rzeczy.


i słusznie, nie należy sie ograniczać :)

Dnia 09.07.2008 o 14:14, Cairine napisał:

Wybaczcie, ale czytanie 615. stron postów sobie chyba daruję :D Tym bardziej, że wg Deuser''a
co chwilę toczy się tu dyskusja nt. gatunku muzyki granej przez grupę numetalową
Korn ;) Ale przeczytałam już niedawno nawet opinię, że Korn gra hard rocka! I nikt z
forum nie zdołał przekonać tej osoby, która tak twierdziła, że jest inaczej. Szkoda dyskutować
w ogóle... Może załóżcie temat "O numetalu - tylko dla fanów Korna"? :D


temat o numetalu istnieje, zwie sie dokładnie: "Już nie rock, jeszcze nie metal" - Temat ogólny o Hard Rocku/Grunge/EMO/Indie/Rocku Alternatywnym i ich podgatunkach ..można sie tam spotkać z wypowiedziami również o numetalu i słusznie, bowiem z założenia pasuje jak ulał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 14:14, Cairine napisał:

Hail\m/
Odpowiadając na pytanie zadane w temacie: Oczywiście :) Uwielbiam głównie klimaty power,
folk, gothic, heavy... Chociaż nie ograniczam się żadnymi ramami i nazwami, słucham wiele
innych rzeczy.
Wybaczcie, ale czytanie 615. stron postów sobie chyba daruję :D Tym bardziej, że wg Deuser''a
co chwilę toczy się tu dyskusja nt. gatunku muzyki granej przez grupę numetalową
Korn ;) Ale przeczytałam już niedawno nawet opinię, że Korn gra hard rocka! I nikt z
forum nie zdołał przekonać tej osoby, która tak twierdziła, że jest inaczej. Szkoda dyskutować
w ogóle... Może załóżcie temat "O numetalu - tylko dla fanów Korna"? :D


Witam w zacnym gronie ! Może klimaty które preferujesz nie trafiają w moje gusta, ale metal to metal :P Folku lubię posłuchać na rozluźnienie.

Azreix

Kurde, to trzeba mieć. Tylko skąd ja kase wezmę w tym miesiącu, jak już trzy książki zakupiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 12:08, squeglee napisał:

Szczyt. http://www.vader.pl/xxv/
Teraz mają problem z kuponami kontrolnymi... Co za idioci organizują ten koncert?


ten problem stworzył się ( wiadomo nie sam, ktoś dał dupska:/ ) przy produkcji biletów.. czyli winna jest drukarnia.. nawet takie wyjaśnienie pojawiło się na wiadomej stronie.. i jak tam możemy wyczytać problemu.. hmm, nie będzie, w co wierze, bo byłby to skandal i to nie tylko na całą Polskę ale również i świat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Witam w zacnym gronie ! Może klimaty które preferujesz nie trafiają w moje gusta, ale
> metal to metal :P Folku lubię posłuchać na rozluźnienie.

Tzn. jeśli chodzi o coś w stylu black/death to nie mówię, że nie lubię. Po prostu za dużo nie słucham, nawet zbyt wielu zespołów nie znam (znać, w sensie nie tylko z nazwy), dlatego nie czuję, że mogę to nazwać dobrą znajomością gatunku, a co dopiero uwielbieniem ;) Ale jak mam humor to też coś takiego może być. A już na pewno nie powiem, żeby mnie odrzucał growl, wręcz przeciwnie :)
Przyznam się, że weszłam na Twojego GS i przywitała mnie jedna z fajniejszych piosenek Samaela ;) I w dodatku z polskim akcentem ;)

> Azreix
>
> Kurde, to trzeba mieć. Tylko skąd ja kase wezmę w tym miesiącu, jak już trzy książki
> zakupiłem :P
Są jeszcze ludzie, co kupują i czytają książki? Myślałam, że tylko ja jestem takim dinozaurem :D A tak serio, szkoda, że tak mało ludzi lubi czytać ;)

Deuser
Dobrze, że wszystko wyszło teraz, a nie na koncercie. W każdym razie zespół stanął na wysokości zadania i nie zbagatelizował problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 21:26, Cairine napisał:

Deuser
Dobrze, że wszystko wyszło teraz, a nie na koncercie. W każdym razie zespół stanął na
wysokości zadania i nie zbagatelizował problemu.


bilety rozpadają się ludziom w rękach, zgroza :/ ..ciekawe ile uchowa się w całości do dnia imprezy?
..a swoją drogą, to ciekawe o jakim jeszcze tajemniczym zabezpieczeniu biletów mowa na stronie Vadera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 21:48, deuser napisał:

bilety rozpadają się ludziom w rękach, zgroza :/ ..ciekawe ile uchowa się w całości do
dnia imprezy?
..a swoją drogą, to ciekawe o jakim jeszcze tajemniczym zabezpieczeniu biletów mowa na
stronie Vadera?

Całe szczęście, że nie rozpadają się w drobny mak :D Idzie je posklejać.
Ciekawe tylko, czy działa to zabezpieczenie, bo może też to drukarnia sknociła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 00:01, bartog123 napisał:

Polecam Drowning Pool. W dzisiajeszym składzie gra w nim Ryan McCombs znany z genialnego
SOiL- a :) POLECAM!


Fajną płytke wydali różni się cholernie bardziej melancholijna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 23:57, Cairine napisał:

Całe szczęście, że nie rozpadają się w drobny mak :D Idzie je posklejać.
Ciekawe tylko, czy działa to zabezpieczenie, bo może też to drukarnia sknociła.


sądzę że będzie to jakiś znak wodny w konkretnym miejscu ( ale mogę się mylić ) o którym wiedzieć będą jedynie organizatorzy koncertu.. jeśli i to by drukarnia sknociła to mowy by nie było o doradzaniu ludziom sklejania omawianych biletów jakąś taśmą klejącą, wszystko poszłoby na marne, cała organizacja imprezy stałaby się zwykłą farsą.. mielibyśmy setki oszukanych fanów Vadera, którzy mogliby ( dosłownie ) roznieść Stodołę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie otrzymałem biletu, ale zgodnie z oświadczeniem dot. sprzedaży wysyłkowej powinienem go wkrótce dostać. Oby mi się nie zdążył rozlecieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i wszystko jasne, i wszystko zrozumiałem :]
ten mój tekst to - spokojnie - nie było "jeżdżenie po waszej psychice" bo po co mi to?
po prostu stwierdziłem fakt... ;]
dzięki że mi wyjaśniłeś wszystko i że chciało ci się pisać takiego posta :]

pozdrawiam, lordlolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 01:48, deuser napisał:

> i wszystko jasne

luz :) ROCK & ROLL!! :D

jeee :]

Dnia 12.07.2008 o 01:48, deuser napisał:

a co tam szanowny panie w temacie Mety? coś mi sie wydaje że niewiele sie tam dzieje..
...


no właśnie cisza :/

Dnia 12.07.2008 o 01:48, deuser napisał:

a wszystkim odwiedzającym ten temat dedykacja:
http://pl.youtube.com/watch?v=-apRCG2Nffc


taki riff... powiem ci że sam bym umiał taki wymyślić...
ale razem z perkusją, śpiewem etc. jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 01:52, lordlolek napisał:

no właśnie cisza :/


a szkoda szkoda..czekamy na nową płytkę

Dnia 12.07.2008 o 01:52, lordlolek napisał:


> a wszystkim odwiedzającym ten temat dedykacja:
> http://pl.youtube.com/watch?v=-apRCG2Nffc

taki riff... powiem ci że sam bym umiał taki wymyślić...


wiesz który to rok?? 1988 :]

Dnia 12.07.2008 o 01:52, lordlolek napisał:

ale razem z perkusją, śpiewem etc. jest super :D


GENIALNE.. ja mocno przeżywam muzyke która dociera do moich uszu, zawsze.. a ten kawałek oraz następny na płycie.. pierwszej DANZIGa Mother ..wyzwalają we mnie takie emocje że ciśnienie czaszke rozrywa.. dobra podjarałem sie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 01:59, deuser napisał:

wiesz który to rok?? 1988 :]


:]

Dnia 12.07.2008 o 01:59, deuser napisał:

GENIALNE.. ja mocno przeżywam muzyke która dociera do moich uszu, zawsze.. a ten kawałek
oraz następny na płycie.. pierwszej DANZIGa Mother ..wyzwalają we mnie
takie emocje że ciśnienie czaszke rozrywa.. dobra podjarałem sie ;]


uff... dobrze że koło ciebie nie siedzę :P
już się boję patrzeć na twoje posty xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 02:00, lordlolek napisał:

uff... dobrze że koło ciebie nie siedzę :P


Am I DEMON ];>

Dnia 12.07.2008 o 02:00, lordlolek napisał:

już się boję patrzeć na twoje posty xD


post będzie prosty: My Sweet Satan.. I see You ;] ..to z kawałka hessian peel Opeth ..tuż po drugiej minucie pada ten text, ale trzeba go w reversie posłuchać ;) na YT z łatwością to znajdziesz ..i w te w tamte strone :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować