Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2008 o 18:31, Leslaw555 napisał:

> SOAD jest to:
> Rock
> Metal Alternatywny(podstawowy metal)
> Hard Rock
> Heavy Metal
> Nu Metal

Buahah, metal alternatywny to podstawowy metal, aaa, dzięki żeś nam to uświadomił.

Wiedzmin2012

Zespoły metaliczne ? Kurde, muszę się zapoznać, podaj linka.

Azreix

Też bym tak chciał, może spróbuje ;P Fajnie, ja też planuje ją zakupić, bo ''Into the
Grave'' już zamówione.

deuser

Nie słyszałem ''La Muerte'', jedynie ''Rise to Ruin'' i także mnie zmiażdzyło. Taki inny
death metal, niż ten do którego jestem przyzwyczajony ;]

tomoliop

Opeth to geniusze, a ''Blackwater Park'' to ich najlepsze dzieło (sztuki wręcz). ''Watershed''
jest nieco gorsze, ale dalej jest to świetne ''opethowe'' granie na najwyższym poziomie.

Nierozumiem was wcale, przecież System of a Down tworzył muzykę metalową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Supportujcie death metalowy zespół kumpla kumpla mojego kumpla :D! Kolesie z Warszawy, bardzo fajne kawałki nagrali:
http://www.myspace.com/necrorothband
"Vampiric Queen" ze skrzypcami w tle... rewelacja!
Na początku za bardzo pachniało (śmierdziało...) mi to Behemothem, ale jak się osłuchałem-super. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podzielam..i z mojej strony opinia jak najbardziej pozytywna :) ..ale mi to Behemotha nie przypomina ( może..o tym dalej ), prędzej amerykańską scenę ( widziałem wśród ich przyjaciół Cannibal Corpse i właśnie z lekka wpada mi to pod klimaty CC.. te lżejsze ), ale ten kierunek od lat paru obrał też i Behemoth, toteż mogło ci sie tak skojarzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 21:25, squeglee napisał:

Supportujcie death metalowy zespół kumpla kumpla mojego kumpla :D! Kolesie z Warszawy,
bardzo fajne kawałki nagrali:
http://www.myspace.com/necrorothband
"Vampiric Queen" ze skrzypcami w tle... rewelacja!
Na początku za bardzo pachniało (śmierdziało...) mi to Behemothem, ale jak się osłuchałem-super.
Polecam.


Mhm... mam mieszane uczucia co do tego utworu, wokal dla mnie ssie. Warstwa instrumentalna nie jest zła, ale też nie zachwyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj wolak słabiutki nawet bardzo :(
Instrumentalnie ciekawie ale nie intrygująco xD

Ogólnie średnio. Pozdrawiam! Jeżeli Death Metal to raczej tylko Vader i ewentualnie Behemoth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 21:25, squeglee napisał:

Supportujcie death metalowy zespół kumpla kumpla mojego kumpla :D! Kolesie z Warszawy,
Na początku za bardzo pachniało (śmierdziało...) mi to Behemothem, ale jak się osłuchałem-super.
Polecam.

Fanem death nie jestem, ale jak coś jest dobre... Wokal typowo świński (akurat takie brzmienie z tym zwierzem mnie się kojarzy), dźwięki prymitywne, muzyka powolna, spać się chce. Z pewnością bym nie poleciła, nawet że są z Warszawy ;) Nic odkrywczego, nic nowego, nic dobrego, kompozycja niknąca w tłumie tym podobnym. W ocenie od 1 do 10 daję -10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 23:45, paweusz napisał:

Fanem death nie jestem, ale jak coś jest dobre... Wokal typowo świński (akurat takie
brzmienie z tym zwierzem mnie się kojarzy),

Pewnie o deathcorowy pig squeal Ci chodzi. Nie, to zupełnie nie to.

Dnia 05.07.2008 o 23:45, paweusz napisał:

dźwięki prymitywne,

Eee? To mówi fan black metalu ;)?

Dnia 05.07.2008 o 23:45, paweusz napisał:

Z pewnością bym nie poleciła,

Czy ja rozmawiam z Paweuszem?

Mam wrażenie, że albo ktoś ci się wbił na konto albo dałeś klawiaturę siostrze/dziewczynie. Serio ;)

PtaQ15
Behemoth? A fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 23:52, squeglee napisał:

Pewnie o deathcorowy pig squeal Ci chodzi. Nie, to zupełnie nie to.

Nie wiem co do mnie piszesz, ale ten wokal tylko ze świnią mnie się kojarzy. Jak dla mnie miernota.

Dnia 05.07.2008 o 23:52, squeglee napisał:

Eee? To mówi fan black metalu ;)?

Jeżeli black metal kojarzy ci się wyłącznie z prymitywizmem to pewnie nie znasz gatunku. Oj, zarzuciłbym cię złożonym brzmieniem "czarnego metalu".

Dnia 05.07.2008 o 23:52, squeglee napisał:

Czy ja rozmawiam z Paweuszem?

Rasa płciowo nieokreślona. Po 10 piwach może mi się dodać literka za dużo. Wybacz.

Dnia 05.07.2008 o 23:52, squeglee napisał:

Mam wrażenie, że albo ktoś ci się wbił na konto albo dałeś klawiaturę siostrze/dziewczynie.

A tam, nikogo nie dopuszczam do konta,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 23:59, paweusz napisał:

Nie wiem co do mnie piszesz, ale ten wokal tylko ze świnią mnie się kojarzy. Jak dla
mnie miernota.

Powtarzam- to są amatorzy.

Dnia 05.07.2008 o 23:59, paweusz napisał:

Jeżeli black metal kojarzy ci się wyłącznie z prymitywizmem to pewnie nie znasz gatunku.
Oj, zarzuciłbym cię złożonym brzmieniem "czarnego metalu".

Wiem, że może być techniczny, ale black jest w założeniach prosty, surowy, minimalistyczny, nie mniej niż Necroroth.

Dnia 05.07.2008 o 23:59, paweusz napisał:

Rasa płciowo nieokreślona. Po 10 piwach może mi się dodać literka za dużo. Wybacz.

I o literkę i ogólny przekaz wypowiedzi mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 23:45, paweusz napisał:

Nic odkrywczego, nic
nowego, nic dobrego, kompozycja niknąca w tłumie tym podobnym. W ocenie od 1 do 10 daję
-10.


strasznie ich zjechałeś.. trzeba wziąć pod uwagę że to ich pierwsze kawałki ( przesłuchałem wszystkie trzy ), oraz to że nagrane są ( ale to wynika z tego że chłopaki sie dopiero zgrywają ze sobą ) amatorsko. wokal rzeczywiście słaby, ale przypomina mi Chrisa Barnesa bez formy, nagranego na słabym sprzęcie ;) ..moje zdanie jest takie - tkwi w nich potencjał, mogą go wykorzystać lub nie, na razie początki ( jak na początki ) mają niezłe.. zobaczymy jak sie sprawa będzie miała po wydaniu płyty, bo chyba do tego dążą ;) ..nie żadne demo tape''y, pierwsza pełnoprawna płyta profesjonalnie nagrana.. myślę że może być z tego coś ciekawego :)
...
taka krytyka którą zaserwowałeś dobrze robi artystom, ale i takie zachęty jak z mojej strony również ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 12:52, deuser napisał:

wybacz!! ale takie texty z uwielbieniem do czyjejś osoby płci tej samej zalatują lekkim..
hmm, nie będe pisał czym, bo mam wrażenie że fajny z ciebie gość :)


Nie wybaczę, bo tak jest dobrze :F

squeg

Widziałem ''Watershed'' i wydane jest w Roadrunner, a nie w Sony :)

kacper

Ja Cię też, więc jesteśmy kwita ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 12:53, Azreix napisał:

http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/metal/news/brutal-assault-coraz-wiekszy,1141738,
47
O ja cię... W tym momencie dla mnie Brutal Assault to jest Mekka i Medyna. I ten metalowy
market, mmm...


chętnie bym sie na Anathema''e wybrał.. ale wiadomo cały koncert to czysta jazda i warto by było ocenić występujące w Czechach kapele w jakiej są teraz formie :)
..w Polsce nieczęsto są organizowane takie festy''wale, szkoda!! czesi zgarniają co lepsze kawałki z toru organizacji ciekawych imprez muzycznych w naszej części Europy, ale jest lato i nic nie stoi na przeszkodzie by się wyrwać na parę dni pod przysłowiowy namioot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 12:53, Azreix napisał:

http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/metal/news/brutal-assault-coraz-wiekszy,1141738,
47
O ja cię... W tym momencie dla mnie Brutal Assault to jest Mekka i Medyna. I ten metalowy
market, mmm...


Świetne zespoły, trzy dni grania, dwie sceny i jedyne 150zł. A mnie tam nie będzie, jak zresztą na wszystkich większych imprezach tego typu. Brak kumpli słuchających metalu, i mój wiek robią swoje. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2008 o 17:04, Harvenar napisał:

Brak kumpli słuchających metalu,
i mój wiek robią swoje. :/

WTF? Bez kumpli trochę nie teges, ale jak nie to nie ma i już. Ale wiek?! Przecież ty masz 17 lat, tak? Ja 15 i już w zeszłym roku jeździłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować