Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

SilkRoad Online

1390 postów w tym temacie

No to dobrze że chociaż coś znalazłeś ;)
Ja na zrazie pozostaje przy SRO, a Archlord mi nie ruszy pewnie, jak w SRO gram na wsio "min" i sie ledwo grać da (a teleport miasto-miasto ok. 4minuty xD).
Jak się znudzi to albo Archlord albo Guild Wars, ale to wszystko najwcześniej po duuużym upgradzie =)

A co do Silka to albo masz wieeelkiego pecha z tym clientem, albo... No nie wiem. Ale przez opere? Ja pobrałem z qTorrenta i było cacy... Nie mam pojęcia co ci nie działa:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już się poddaje nie wiem co zrobić sciągnołem ksro bo chcę przestać grać na tym obecnym silku ale nie potrafie założyć konta stosowałem się do różnych instrukcji ale żadnie mi nie pomogły, czy ktos morze z was potrafi mi założyć konto?? Jesli tak to proszę was o to bardzo.
Jesli znajdziecie trochę czasu proszę wyslujcie mi wszystkie informacje na email kuba474@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 11:23, Kizibono napisał:

Zachęcam do grania w tą gre naprawdę świetna tylko mam problem z skill pointami i z kasą XD

Możliwe że jesteś nowy więc: Czy wiesz co to farma SP? Jest to stosunek twego poziomu rozwoju postaci to najwyższego mastery w twoim oknie skilli. Jeżeli masz równe poziomy - wtedy SP dostajesz mało ;) Jeżeli twój poziom to - przykładowo - 26, a najwyższy poziom mastery to 25, wtedy dostajesz 10% mniej exp, a 10% więcej sp - jest to tzw. farma -1. Maksymalna farma wynosi -9 [np. lvl - 45 mastery - 36] Ja Europejcem na -3 jadę i narazie starcza ;] Na wyższych poziomach trzeba i z -4 lub -5 wytrwać... Dlatego poleca się jechanie na -9 z bowem [ale jakimś dobrym - +3 i wyżej, sos, som, sun... Tak aby mobki n hita były =)] na początkowych lvlach, gdzieś do 24 lub do wyfarmienia 100.000 sp. Po tym można z luzem grać do końca na -3/-2 [no, nukerem -4/-5...].

A gold? Na początku wszystko do NPC, później trochę elixirkami (w Jangan znajdą się osoby co sprzedawają np. weaponki za 50k :D Ok. 150k zysku ^^), później podróże po stallach (mimo stall networku! Nie wszyscy wrzucają tam swoją ofertę) i wychwytywanie okazji [na początku nie za drogich - ja na przykład kupiłem tarczę sos 3d za 300k a sprzedałem za 1.2kk ;)]

Inna metoda - 10k PLSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS ;D Tylko dla n00bów ^^

Pozdrawiam, miłego grania.

PS. Wbijam od 2 godzin na Eldorado i dupa xD Aż ręce i nogi opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

N00bowate pytanie...gram Wizardem i odblokowuje sobie skille. Odblokowałem kilkanaście..a używać mogę tylko kilka.2 Pytanie...gdzie expic wizardem 11-12 lvl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 13:37, Budep napisał:

N00bowate pytanie...gram Wizardem i odblokowuje sobie skille. Odblokowałem kilkanaście..a używać
mogę tylko kilka.2 Pytanie...gdzie expic wizardem 11-12 lvl?

Są skille aktywne i pasywne. Skilli aktywnych możesz używać, są to np. ataki itp. Skilli pasywnych nie możesz używać. Dają one premie np. obrażenia magiczne +4% itp. Co do expienia to polecam wejść na http://silkroadonline.com.pl Znajdziesz tam mapy z silka, na których naniesione są lvl mobów występujących na danym obszarze. Na ten lvl polecam okolice Desperado Hill. Kiklopesy mają koło 11lvl.
Pozdrawiam. ;)
PS. Co do Arabii, to ja nic nie wiem. Słyszałem pogłoski. Sprawdź na stronce, którą Ci podałem. Przeszukaj ich forum to na pewno coś znajdziesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na takim levelu powinieneś sobie dawać radę już z Yeohami i Youung Tigerami. Polecam te moby do expienia narazie.

PS. W SRO bardziej opłaca się questy robić. Kumpel w jeden dzień na questach zrobił 17 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2007 o 13:34, Piciambeer napisał:

Możliwe że jesteś nowy więc: Czy wiesz co to farma SP? Jest to stosunek twego poziomu rozwoju
postaci to najwyższego mastery w twoim oknie skilli. Jeżeli masz równe poziomy - wtedy SP dostajesz
mało ;) Jeżeli twój poziom to - przykładowo - 26, a najwyższy poziom mastery to 25, wtedy dostajesz
10% mniej exp, a 10% więcej sp - jest to tzw. farma -1. Maksymalna farma wynosi -9 [np. lvl
- 45 mastery - 36] Ja Europejcem na -3 jadę i narazie starcza ;] Na wyższych poziomach trzeba
i z -4 lub -5 wytrwać... Dlatego poleca się jechanie na -9 z bowem [ale jakimś dobrym
- +3 i wyżej, sos, som, sun... Tak aby mobki n hita były =)] na początkowych lvlach, gdzieś
do 24 lub do wyfarmienia 100.000 sp. Po tym można z luzem grać do końca na -3/-2 [no, nukerem
-4/-5...].

A gold? Na początku wszystko do NPC, później trochę elixirkami (w Jangan znajdą się osoby co
sprzedawają np. weaponki za 50k :D Ok. 150k zysku ^^), później podróże po stallach (mimo stall
networku! Nie wszyscy wrzucają tam swoją ofertę) i wychwytywanie okazji [na początku nie za
drogich - ja na przykład kupiłem tarczę sos 3d za 300k a sprzedałem za 1.2kk ;)]

Inna metoda - 10k PLSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS ;D Tylko dla n00bów ^^

Pozdrawiam, miłego grania.

PS. Wbijam od 2 godzin na Eldorado i dupa xD Aż ręce i nogi opadają...


Dzięki za informacje ale ja wcale nie jestem początkujący i wiem co to farma miałem postać Europejską Wariora na 42 lvl ale z niej zrezygnowałem i gram chińską i aktuanie mam 15 lvl xD i właśnie zaczynam farmic będe trzymał na -3 napisałem w tym temacie żeby więcej osób zaczeło grać i sie wypowiadać tu bo zauważyłem że mało piszą w tym temacie aha i gram na servie Red Sea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadają się mało, bo gra na gram.pl jest mało popularna. To chyba jasne.
Ja też mam postać na serwerze Red Sea, ale nie gram narazie. Prze te durne wpadki i błędy kilentów nie chce mi się narazie tego szajsu sciągać. Mam słabą postać, 20 lvl warriora. Ale przynajmniej wszystko SoS i 3 albo 40 milony golda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 14:06, PAPISHON napisał:

Na takim levelu powinieneś sobie dawać radę już z Yeohami i Youung Tigerami. Polecam te moby
do expienia narazie.

No jest to prawdą, ale Europejcem lepiej expić na europejskich mobkach, bo stuff ciężko znaleźć, a tak to a nóż-widelec coś ci wydropi dla ciebie.

Dnia 30.12.2007 o 14:06, PAPISHON napisał:

PS. W SRO bardziej opłaca się questy robić. Kumpel w jeden dzień na questach zrobił 17 lvl.

Wyżej piszący Szymonsen wizzem [wizem?] wbił 14 bodaj, ale bez żadnych questów :]

Dnia 30.12.2007 o 14:06, PAPISHON napisał:

Wypowiadają się mało, bo gra na gram.pl jest mało popularna. To chyba jasne.

Niestety albo stety,bo servy byłyby bardziej zapchane ^^

Dnia 30.12.2007 o 14:06, PAPISHON napisał:

Ale przynajmniej wszystko SoS i 3 albo 40 milony golda.

Jeśli bez Allegro to nieźle jak na ten lvl i nowy serwer... <brawo^^>

@dulak

Dnia 30.12.2007 o 14:06, PAPISHON napisał:

Ja narazie gram w metina i mi starczy bo bardzo podobne a przynajmniej po polsku

Ha-ha-ha, ale mi argument :P A to nawet dobrze. Nienawidzę dzieciaków (nie chodzi mi o Ciebie, ogólnie mówię), które grają w Silka i nic nie rozumieją, potem się pytają o wszystko, bo nie wiedzą co w Tutorialu mają zrobić >.>

@budep

Dnia 30.12.2007 o 14:06, PAPISHON napisał:

Jeszcze jednoo....wiadomo że ma być wprowadzona Arabia , ale czy coś więcej o nie wiadomo?

Tylko spekulacje :> Mają operować summonami [przyzywaniem potworów], a nie bezpośrednią walką ale to nic jeszcze pewnego :) W każdym bądź razie gramy w wielką betę, w +/- 60% ukończoną grę :) Porównaj chociażby to co mają Koreańczycy, a i oni Arabii się jeszcze nie doczekali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadnecie co się stało. Tak! Wkońcu mi się udao sciągnąć Silkroada. Najdziwniejsze jest to, że sciągłem z źródła w którym był "zły" klient. Działa! Ale i tak jestem teraz bardziej pochłonięty Archlordem... do tego ten świąteczny event jakoś nie przypadł mi do gustu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 14:57, PAPISHON napisał:

Nie zgadnecie co się stało. Tak! Wkońcu mi się udao sciągnąć Silkroada. Najdziwniejsze jest
to, że sciągłem z źródła w którym był "zły" klient. Działa! Ale i tak jestem teraz bardziej
pochłonięty Archlordem... do tego ten świąteczny event jakoś nie przypadł mi do gustu :P


Nie piernicz tylko graj w Silkroad! XD Rozumiem Cię..też grałem w ArchLord..ale coś nawaliło z CLIENTEM , ściagałem wielo krotnie i nic..więc znów gram w Silkroad :) A event mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja polecam grec na Marsie nawet jak masz 1lvl i odezwiesz sie do kogoś z gildii warriors Pl to i tak cię przyjmą najlepiej grac chińczykiem i zostać nukerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować