Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Wiedźminem – dzień piąty

31 postów w tym temacie

Domek

W dniu dzisiejszym zakończyła się trwająca od poniedziałku piąta edycja Tygodnia z Wiedźminem. Twórcy gry zaprezentowali jeszcze kilka materiałów i zostawili nas w oczekiwaniu na premierę gry – od której, miejmy nadzieję, nie dzieli już fanów zbyt długi czas.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Wiedźminem – dzień piąty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 19:37, Blade2 napisał:

A ten Wiedźmin będzie wydawany przez CDP ????


Nie przez cenege...
No przeciesz tą gre tworzy cd-projekt więc jest tez wydawcą(na terenie polski + czechy i słowacja) w europie i azji wydawcą jest atari (o ile nie zbankrutuje :P)


ehh szkoda że ten tydzień mija ale zyje ze swiadomością ze juz wkrutce bede grał w wiedzina :) (za jakeś pół roku :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 19:37, Blade2 napisał:

A ten Wiedźmin będzie wydawany przez CDP ????


Pewnie, że tak. Animacja fajna. Czekamy na kolejny tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując cały tydzień mogę powiedzieć tyle: w moim przypadku to jeszcze bardziej podsyciło napięcie (można tak powiedzieć?), które czuję tym mocniej, im bliżej premiera gry. Gry, którą niemalże na pewno sobie sprawię :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe coraz ciekawiej sie zapowiada.. A dżołk extra ;-D
BTW - wiecie, gdyby bylo wiecej ludzi do pracy to moze juz bysmy grali (wystarczy zobaczyc ile ogloszen jest na stronce Witchera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 20:11, Khalid. napisał:

Animacja jest niesamowita :P
Ciekawe tylko czy to jest jakiś element gry czy na prawdę taki żart z ich strony :P


Słyszałem plotki, że ostatnie zadanie polegać będzie na wygraniu pojedynku z Władcą Liczów (takie coś u Sapkowskiego występuje, co?), polegającego na odtańczeniu odpowiedniego tańca. W pewnym momencie na tymże filmiku widać, jakby Wiedźminowi omsknęła się nieco noga. Albo tylko tak mi się wydaje... choc naprawdę, wyłapałem pewną niezgrabność w jednym miejscu :P .

Hmm, a może wiedźmin ten posiadzie zdolność tańca podobnego do tego wykonywanego przez Łowców w GW? Albo jeszcze lepiej: Mnichów :) ?

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 19:39, Lord Daro napisał:

Spoko ten żarcik. Widac ze ludzie z Red Studio maja sporo wolnego czasu skoro marnotrawia go
na "tance" ;)


akurat taka animacje jest latwo zrobic :P oczywiscie jesli macie pod reka tancerza :P
co do samej animacji to prawie jak dirty dancing :P

czekamy na gre ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Joke jest fajny, taniec wiedzmina...hehe no uczy sie chłopak;P, do premiery bedzie tańczył bosko.
Na serio...ruchy wiedzmina są rewelacyjnie realistyczne:-). Tak czy inaczej kupie tą gre, jeno cza jeszcze poczekać, premiera w sam raz po sesji zimowej;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe przed obejrzeniem tego artykułu ni specjalnie się grą interesowałem a teraz czekam i kurde myślę że kolejna gra o której będę śnił po nocach(miałem tak parę razy o gothicu 3) a taniec wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować