Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

21 gier na PS3 do końca 2006 roku!

47 postów w tym temacie


GranTurismo
To Gran Tourismo będzie tylko 4 w nowej oprawie i z paroma usprawnieniami, z tego co wiem to nawet nie bedzie systemu zniszczen. Poradia bym powiedzial. Na pelno prawny sequel przyjdzie nam poczekac. Forza Motosport pewnie wypadnie lepiej.
MotorStorm
Widzialem trailery. Wyglada fenomenalnie, ale na ktoryms serwisie pisala,ze tak naprawde nic nowego i zaskakujacego ot dobra gra wyscigowa.
Heavenly Sword
Dla mnie nic ciekawego. Kolejna nawalanka, w stylu DMC który zbytnio do gustu mi nie przypadl.
Warhawk
Również tak naprawde nic wybitengo.

A co do MGS4 to bedzie dopiero q4 2007, wiec system sellerem moze i bedzie, ale za rok. ;)

Jak dla mnie takie gry jak m.in. Mass Effect, Gears of War, BioShock, PSU czy Lost Planet przebijają exlusive''y na konsole Sony. Sprawa gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 22:27, SKIL napisał:

Poczekajmy na GranTurismo 5...Forza na xbox''e 360 wygląda tylko trochę lepiej od GT4 na PS2!


Tylko troche lepiej?!
Juz pierwsza część Forzy była znacznie ładniejsza a do tego miała system zniszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie uważam to samo. W sumie dziwne, że ostatnio taki zastój, a gry na liście jakimiś hipernowościami nie są, to raz, a dwa że większość to sequele. Ale jest i Gundam (mniam!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z zniecierpliwieniem czekam na premierę Wii. Kto wie może rodzice mi na gwiazdke kupia:D Co do PS3 raczej nie kupię, bo nie gustuje w konsolach. W Wii interesuje mnie ten pilocik który chciałbym przetestować w praktyce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale na Gundama w Europie nie mamy co liczyc :) (a jak w Europie nawet sie ukarze to nie w Polsce -wiadomo polska to bardziej ... hm no wlasnie co?? chyba Afryka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mogłem doczekać się PS3 więc kupiłem iXa 360 :) i do tej pory jestem zadowolony (Licze na to, że 360tka rozwinie się tak ładnie jak PS2 - w dostępności i cenie gier, a wtedy będzie gut).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SKIL > Wiesz, jakoś nie bardzo mnie kręcą te gry...Pograłbym jedynie w GT, ale nigdy nie byłem fanem tej serii ani zatwardziałym graczem w "samochodówki". Zresztą jeśli dla kogoś nie liczy się grafa, to takiemu osobnikowi wystarczy stary, ale nadal jary PS2 i GT3 lub 4. A co do MGS4, podobnie jak powyżej, a nie mam zamiaru kupować konsoli dla jednej, no może 2-3 tytułów. Bo to się mija z celem.

Jak mialbym już wybierać pomiędzy konsolą nowej generacji, to zakupiłbym Xboxa360, dlaczego? Bo na niego ma wyjśc wiele, świetnych produkcji (z tego większość będzie na PC, z czego się niezmiernie cieszę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby w przyszłym roku zagrac w te gry z X''a na kompie, będziesz musiał wybulic więcej na samą grafę niż na całego X''a z 5 oryginałami ;p

A co do gier...niedługo dorwę się do NwN 2, Gothica, GW Nightfall...zniknę na dłuższy czas. Akurat tych gier mi żadna konsola nie da. Oby tylko GTA 4 wypuścili kiedyś na PC. A reszta -> whatever...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xarodon > Jakbym już kupował PS3 albo Xboxa 360 to tylko z TV HD. Konsola sama w sobie nie jest wcale taka droga, ale gry i dobry telewizor HD to dość spory wydatek (a na pewno spory dla przeciętnego gracza). A na zwykłych "tivikach" to już nie to samo...A więc kupieniu TV+konsoli + paru gier = trzeba mieć naprawdę dużą, okrągłą sumkę :)

Ja jestem juz tak przyzwyczajony do PC, że raczej od niego nie odejde, w przyszlym roku wymienię sobie kartę gr. (i nie mówię wcale o tych z najwyższej półki, bo moim zdaniem wyrzucanie powyżej 1000zł na ten podzespół to strata kasy), a wcześniej jeszcze planuję dokupić sobie ramu i powinno wystarczy, do uźwignięcia takich gier jak AC czy Bioshock ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony niech się nie rozpędza,bo konsolek ma być mało w tym roku,a jak jeszcze wszyscy się rzucą na konsolę, to to już będzie wtedy edycja limitowana. Lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wojtas333, a g**** prawda najlepszy jest sok z buraków ! ;p Do czasu ukazania się gry można tylko rozwodzić się na screenami i fabułą. Z innej beczki wojtas, jako jedyny wspomniałeś w ogóle o tej grze, a kroi się exclusive na miarę Gears of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować