Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights Diamentowa Edycja już w piątek!

63 postów w tym temacie

CD Projekt

CD Projekt informuje, że Neverwinter Nights Diamentowa Edycja pojawi się w sprzedaży już w najbliższy piątek, 27 października. Opóźnienie zapowiadanej na koniec września premiery zostało spowodowane przedłużającymi się pracami lokalizacyjnymi nad dodatkiem Kingmaker.

Przeczytaj cały tekst "Neverwinter Nights Diamentowa Edycja już w piątek!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę :) Nareszcie :D Ale z kupnem poczekam do czasu ukazania się Dark Crusade :P Po co 2 razy płacić za przesyłkę? :> No a poza tym mam w co grać... czas odstawić Titan Quest i wziąć się za SpellForce''a 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dzisiaj mamy dzień dobrych informacji:) Tyle, że ja również się wstrzymam i zamówię razem z dodatkiem Heroes''ów - mam nadzieję, że za przesyłkę nie zapłacę wtedy nic, ewentualnie żetonem:) Już tyle czekałem, że miesiąc w tą, czy tamtą stronę nie robi różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... a ja powtórzę pytanie: co z ludźmi, którzy kupowali NWN i dodatki w edycjach premierowych? Czy dla nich Kingmaker PL będzie całkowicie nieosiągalny? Czy chęć pogrania w te moduły w języku ojczystym musi oznaczać wyłożenie pełnej kasy na Diamentową Edycję???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 11:34, Colidor napisał:

Hmmm... a ja powtórzę pytanie: co z ludźmi, którzy kupowali NWN i dodatki w edycjach premierowych?
Czy dla nich Kingmaker PL będzie całkowicie nieosiągalny? Czy chęć pogrania w te moduły w języku
ojczystym musi oznaczać wyłożenie pełnej kasy na Diamentową Edycję???


Witam,

taki jest plan, żeby wydać oddzielnie Kingmakera i dodatki HoU i SoU. Oficjalna informacja będzie, jak tylko otrzymamy zgodę na takie wydania.

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 11:34, Colidor napisał:

Hmmm... a ja powtórzę pytanie: co z ludźmi, którzy kupowali NWN i dodatki w edycjach premierowych?
Czy dla nich Kingmaker PL będzie całkowicie nieosiągalny? Czy chęć pogrania w te moduły w języku
ojczystym musi oznaczać wyłożenie pełnej kasy na Diamentową Edycję???


odpowiedz jest prosta - nic. jesli chca pograc w dodatkowe moduly premium, musza kupic diamenta. za same dodatkowe moduly bioware liczy sobie 13 dolarow, co daje przy obecnym kursie dolara daje prawie 41zl - 19zl za neverwintera pierwszego, dwa oficjalne dodatki, ze o pudelku i instrukcji ect, ktorych kupujac moduly w bioware nie dostaniesz, i polskim tlumaczeniu nie wspomne, to tak mega duzo i niesprawiedliwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 12:05, Mario / CDP napisał:

taki jest plan, żeby wydać oddzielnie Kingmakera i dodatki HoU i SoU. Oficjalna informacja
będzie, jak tylko otrzymamy zgodę na takie wydania.


oplaca sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 12:09, cienislaw napisał:

odpowiedz jest prosta - nic. jesli chca pograc w dodatkowe moduly premium, musza kupic diamenta.
za same dodatkowe moduly bioware liczy sobie 13 dolarow, co daje przy obecnym kursie dolara
daje prawie 41zl - 19zl za neverwintera pierwszego, dwa oficjalne dodatki, ze o pudelku i instrukcji
ect, ktorych kupujac moduly w bioware nie dostaniesz, i polskim tlumaczeniu nie wspomne, to
tak mega duzo i niesprawiedliwie?


tak Ci się wydaje? A w momencie, gdy za edycję premierową NWN zapłaciło się 129 zł, za obydwa dodatki po 80 zł, to prosze bardzo - lekką ręką masz wydane 290 zł. Uważasz, że słusznym jest, aby płacić jeszcze 60 zł za otrzymanie po raz drugi wszystkich podstawowych płyt dla kilku modułów premium w języku polskim, podczas gdy ktoś nie wydawszy wczesniej trzech stów będzie je miał w cenie czterokrotnie tańszego pakietu?

Na szczęście Mario z większym zrozumieniem mi odpisał i chwała Mu za to :) Czekam zatem na oficjalne info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować