Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 PL – premiera przesunięta.

589 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2006 o 13:57, darry napisał:

Chciałbym aby gram.pl ustosunkowalo sie do tego, iz własnie w iemczech spokojnie kupuje sie
PESa 6 juz dzisiaj i to z ... polską wersja jezykowa zarówno tekst jaki i komentarz - gdzie
te błędy ?
Oto screen z tej wersji zakupionej przez kolege mieszkającego tam.
http://www.forum.pes.com.pl/index.php?act=Attach&type=post&id=694

wrzuć screen z imageshack bo nie chce mi się tam rejestrować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz ja to widze, dzien przed wysylka skapowali sie, ze jest cos nie tak. Kogo Wy chcecie oszukac? Ludzie beda pocinac w nielegalne wersje gier nawet w jezyku angielskim bo ile mozna czekac. A w naastepny poniedzialek dowiemy sie, ze z gothickiem 3 cos jest nie halo... dzien przed premierowa wysylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poza ty, o co ten szum... listopad zaczyna sie za tydzien wiec jak sie tyle czekało to 2,3 tygodnie nie jest duzo... Poza tym wydaje m isie ze raczej trzeba dziekowac Cdprojektowi za to ze nie chca wypuscic szmiry... Chyba lepiej jest poczekac niz potem kombinowac z patchowaniem itp... Ode mnie brawa dla Cdprojekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiec Panstwo z CDP to chyba ostatnia chwila zeby przyznac sie ze przesadziliscie z terminami i to jest prawdziwym powodem obsuwy bo brnac dalej w tych klamstwach zepsujecie swoj swietny wizerunek na ktory tak dlugo pracowaliscie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym cię poprosiłby pokazał scrreany z: Q6 z ustawienia środowiska kariery (jak brakuje polowy tekstu)
Albo jak podczas ładowania rozgrywki międzynarodowej brakuje fontów lub są źle poustawiane.
A może kwestie edytora... i tego że zawodnicy mają obcasy? Hmm i jeszcze wiele innych byczków, ale nie chciałbym tu robić jakiejś licytacji. Pragnę zauważyć poza tym, że Prace nad wersją Angielską; Francuską; Niemiecką zostały rozpoczęte wcześniej, ponieważ wydaje je przedstawicielstwo Konami w tych krajach, dlatego też mogli oni otrzymywać wszystkie dane na bieżąco po każdej zmianie czy modyfikacji.

Dlatego bardzo bym prosił o sprawdzenie wszystkich tekstów w grze zanim ktoś zacznie się wypowiadać chyba, że nie zna zasad polskie ortografii i gramatyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do zorientowanych. Rozumiem, że jak kupię PES6 w sendit.com to będę mógł zainstalować polską wersję , tylko będę miał błędy o których mówi ekipa gram.pl .Tak ?
Pytanie do Ekipy gram.pl czy jest ewentualnie możliwość wycofania opłaconego zamówienia i jak długo czeka się na zwrot wpłaconych pieniędzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos ortografii - nie chcialbym byc zlosliwy ale jesli chlopaki z waszej ekipy wypowiadajac sie pisza "zdaża" zamiast "zdarza" (pare postow wyzej niejaki Mike) to nie wrozy dobrze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - nawet w Arabii Saudyjskiej kupuje sie wersje z wyborem języka polskiego, a tu w Polsce nagle jest kłopot. Myślę , że fachowcy od marketingu lub kontaktu z mediami sie Wam nie wykazali i wymyslili kiepski powód przesunięcia. Zamiast prawdy podaliście nieprzmyślane kłamstwo w które nikt nie wierzy. Wstyd. Pomijam fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rowniez chcialbym zadac pytanie czy istnieje mozliwosc anulowania zamowienia.Skladajac zamowienie otrzymalem GWARANCJE otrzymania przesylki przed premiera ustalona na 27 pazdziernika.Czy w wypadku kiedy szczegoly umowy nie zostaly przez panstwa dotrzymane mam prawo domagac sie zwrotu pieniedzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ekipa gram.pl zrekompensuje zawarta umowe - czyli dostarczenie produktu w dniu premiery najpozniej tzn 27.10.2006 roku. Słucham przedstawiciela gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już mnie to wkurz czekam pisze że priemiera przesunięta chyba kupie sobie Fife Bo na pro niema co czekać!!! Jak niby tak dobrze robicie spolsszczenia to dlaczego takie opużnienia kupie fife ale nie u was bo tu droga ale w wirtusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 14:43, taungar napisał:

A propos ortografii - nie chcialbym byc zlosliwy ale jesli chlopaki z waszej ekipy wypowiadajac
sie pisza "zdaża" zamiast "zdarza" (pare postow wyzej niejaki Mike) to nie wrozy dobrze.....



Ooooo, a ty na pewno nie popełniasz błedów. Nie no na pewno, jesteś ideałem. A jak tacy jesteście cfani to pokażcie te screeny o ktorych mówi CD Projekt. Jeżeli są akie błędy to jestem pełen uznania dla ekipy która NIE CHCE wydać badziewia. Wydali by z błędami to byście zaś na nich najeżdżali że błedy są:/ Ehh szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować