Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 PL – premiera przesunięta.

589 postów w tym temacie

"Jak zawsze przykładamy ogromną wagę do tego żeby wydawane przez nas gry były dopracowane w najdrobniejszym szczególe i spełniały wysokie wymagania naszych klientów."


To jest boskie :D Jedno mi sie tylko przypomina - Wizardry 8 :D i brak polskich znakow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta czesc nosi juz od poczatku wszelkie znamiona porazki, dwoch pilkarzy w kiepskiej formie na okladce, brak dema ktore bylo zawsze na pc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli gazetka nieaktualna. Takie gazetki robione sa z malym wyprzedzeniem. To oczywiste, ze gry i tak nie dostaniesz. Zreszta juz kilka postow wyzej pracownik CDP tlumaczyl, ze niewywiazanie sie z terminu w jakim mieli dostarczyc gre do Marketow tez ich obciazy finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dosc, ze CDP ostro straci na zachamowaniu premiery przez olewke ze strony Konami, to jeszcze gracze czuja sie oszukani i opluwaja CDP za to :/ To jest nie wporzadku, bo CDP robi co moze byc wydac w dobrej wersji PES 6, tak jak bylo to wspomniane wczesniej, odwaga ze strony firmy ma duze znaczenie w sytuacji w ktorej sie znajduje. Przyznalo sie do bledu, ale firmy Konami i przeprosila za opoznienia, ze wzgledu ze polska wersja jest niedopracowana. Pozostaje czekac, bynajmniej teraz wiemy ze wersja ta musi byc dopracowana, gorzej bedzie jesli sie okaze, ze mimo tego nadal nie bedzie, to wtedy bedzie uzasadniony powod do nerwow i zalu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 17:33, Akashi napisał:

Błagam zrozumcie, że jeżeli teraz puścilibyśmy taką wersje na PC Konami nie zrobiłoby żadnych
poprawek na PS2 (przypominam ze najpierw robiona jest na ps2 a potem konwertowana na pc) Czy
chcielibyście mieć zwaloną wersję na PS2 bez żadnej możliwości poprawienia jej i do tego wydać
na taką przyjemność kupe kasy?

Bardzo dobrze zrobiliście.
Na moim kompie nie działają już nowe gry więc jeśli miałbym kupić PES''a to na pewno byłaby wersja na PS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówilem gre pre-order co prawda w ultimie.. ale to i tak wszystko zależy od CDP. Ja nie dziwie się że jest takie opóznienie jak gra jest tłumaczona przez japończyków polskiego pochodzenia w kraju kwitnącej czereśni. Czy naprawde nie lepiej było to zrobić w kraju ? czy jest tam w ogle jakiś Polak który nad tym wszystkim czuwa ?? Bo nie wierze że uwięziliscie Mateusza Borka w Japoni żeby tam robil poprawki aż do premiery. Wiem że potrzebna jest zmiana kodu, ale to juz miało być dawno zalatwione. Teraz CDP będzie miało nowe doswiadczenie :/ no trudno każdy uczy się na błedach ale i tak 3mam kciuki za waszą pracę i mam nadzieje że każdy dostanie w nagrodę tą opaske z PESa za tak dlugie czekanie. Pozdro dla ekipy CDP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 18:06, emde23 napisał:

Zamówilem gre pre-order co prawda w ultimie.. ale to i tak wszystko zależy od CDP. Ja nie dziwie
się że jest takie opóznienie jak gra jest tłumaczona przez japończyków polskiego pochodzenia
w kraju kwitnącej czereśni. Czy naprawde nie lepiej było to zrobić w kraju ? czy jest tam w
ogle jakiś Polak który nad tym wszystkim czuwa ?? Bo nie wierze że uwięziliscie Mateusza Borka
w Japoni żeby tam robil poprawki aż do premiery. Wiem że potrzebna jest zmiana kodu, ale to
juz miało być dawno zalatwione. Teraz CDP będzie miało nowe doswiadczenie :/ no trudno każdy
uczy się na błedach ale i tak 3mam kciuki za waszą pracę i mam nadzieje że każdy dostanie w
nagrodę tą opaske z PESa za tak dlugie czekanie. Pozdro dla ekipy CDP!


Mowili, ze Konami sie osobiscie polonizacja zajelo no i wyslali tam swoja osobe, co CDP moze zrobic jak Konami zdecydowalo, ze sami to zrobia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radament !!!! Ty jesteś kawał bóca i h.... jeźdisz po wszystkich którzy są zdenerwowani tym faktem !!!! Pewnie zasrany Buraku mieszkasz na wsi na jakiśm zadupiu i do miasta wpadasz raz na 2 miesiące !!!! więc pewnie ci nie robi różnicy czy to bedzie 27.10, 9.11 czy też 20.11 (jest pewnie taka możliwość) !!!! Więc zamknij morde i nie komentuj innych komentarzy !!!! Bydlaku !!!! Ale cóż sie dziwić jak chłopakowi Słomka z butów wystaje !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fan-pes-1 Jeśli mówisz że jesteś Radament Jest z Wiochy, chyba myślisz o sobie!
Gdybyś był z miasta to byś już wiedział o fakcie zeby ściągnąć sobie angielską wersję z neta - JAK CI SIĘ SPIESZY, ale nie...

Mi też się spieszy do premiery.. zamówiłem grę 3miesiące temu i juz w tedy chciałem już mieć, 2 tygodnie wole poczekac!

Walnięte Konami i Tokyo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 22:07, fan-pes-1 napisał:

Radament !!!! Ty jesteś kawał bóca i h.... jeźdisz po wszystkich którzy są zdenerwowani tym
faktem !!!! Pewnie zasrany Buraku mieszkasz na wsi na jakiśm zadupiu i do miasta wpadasz raz
na 2 miesiące !!!! więc pewnie ci nie robi różnicy czy to bedzie 27.10, 9.11 czy też 20.11
(jest pewnie taka możliwość) !!!! Więc zamknij morde i nie komentuj innych komentarzy !!!!
Bydlaku !!!! Ale cóż sie dziwić jak chłopakowi Słomka z butów wystaje !!!! :)



Bez obrazy ale takimi wypowiedzimi sam ukazujesz ze jestes najwyrazniej ze wsi. Dlaczego on niby jedzie po wszystkich? Przeciez mowi prawde ze to nie jest wina CD Projekt tylko KONAMI! Ale wam, dzieci neo, najwyrazniej nie dociera to i ciagle mowicie o tym samym i oskarżacie firem ktora zajela sie dystrybucja a gdyby nie oni to byscie znowu grali na ang komentarzu i jezyku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamilo23corp !! Ja też zamówiłem tę gre jakiś czs temu !!! może jest to prawda że to wina KONAMI ale mi sie wydaje że częśc winy ponosi za to CDPROJEKT !!!! piszą że to KONAMI jest odpowiedzialna za opóźnienie premiery gry a może oni sami te błędy wykryli niedawno i zgłosili to dopiero teraz !!!! Nie trzeba wierzyć we wszysko co piszą bo najlepiej jest zwalić na japonców !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności to ja byłem osobą, która sprawdzała wersję w Japonii oraz wersje tą finalną, błędy w obu wersjach są dokładnie takie same poprawili kilka elementów, ale główne problemy zgłoszone w sierpniu nie zostały usunięte. Niestety Konami użyło prawdopodobnie jakiejś wersji roboczej tłumaczeń a nie tej sprawdzanej przez nas z uwagami odnośnie braków w tłumaczeniach czy w fontach.

Ale o tym pisałem już wcześniej naście razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować