Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 PL – premiera przesunięta.

589 postów w tym temacie

Ja to widzę tak. Jakby gra została wydana z błędami, byłoby mniej więcej tak:
"Łeeeee. Ja tu zamawiam grę w przedsprzedaży, czekam, bulę, a tu taki zabugowany retro evolution sucker?
Spodziewam się patcha za kwadrans, a jak nie to w życiu nie kupię nic więcej. Zassam z Wielkiego Mega Zasysacza
i tyle będzie. W końcu kupiłem to mi się należy jak Babci Kasi w Dzień Babci, żeby poprawnie działało. Mogliście się bardziej postarać, miałem was za firme na poziomie, a ta kiszka co zrobiliście to się do niczego nie nadaje. Czuje się oszukany, dogłębnie zraniony, serce mi krwawi, dusza wyje..."

Przecież nigdy nie dogodzi. Sam się wkurzam. Ale mam świadomość, że to dla dobra ogółu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej tylko co mnie bolą jakies ubisofty ?? to jes cdprojekt!! gra miała wyjść 26 to teog się spodziewałem a nie..co innego przesunięcie o 3-4 dni ale nie o 2 tygodnie!!!bez kitu tak dalej!!a za pare dni polecicie z torbami... trzeba bylo wyłapywać poprawki pare tyg przed a nie 1 czy 2 dni..moze najlepiej trzeba było przesunąć date premiery 26 października po południu..albo wogle nic nie mowic bo po co ?? przeciez to polska to mozna z niej sciere robic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że CDP jest najlepszym dystrybutorem gier w polsce. Faktem jest, że się starają, by błędy naprawić i nie dać nam kaszany. Faktem jest też to, że wiele głąbów tego nie rozumie i grożą badylem jak dzieci w piaskownicy. A wystarczy kilka dodatkowych dni cierpliwości. Zajmijcie się czymś w międzyczasie, to może nie będzie się tak ten okres czekania dłużył.

I miałbym prośbę do CDP, by podać konkretną premierę gry, który to dzien, jeśli wiadomo, oraz kiedy w takim razie przewidujecie wysyłanie paczek ludziom, którzy ową gre zamówili wcześniej i to kurierem.

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej sam się zajmij!!!ja się zajmowałem juz tydzień i nie mam pomysłów...mi już szkoda słów...zaoszczędze 100zl przynajmniej i będe mial na coś innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tydzień nie ;) ale jak bym wiedział ze gra wyjdzie ok 3-4 listopada to ok..ale zobaczycie 12.11.06 to minimum ..pewnie wyjdzie tak kolo 20.11 to dam sie na luz bo wtedzy szkoda bedzie mi kasy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze !! Wole kupić grę tydzień, czy dwa później i mieć dopracowaną w każdym szczególe niż grać w jakąś niedorobioną wersje. Po drugie mam PS2, które nie jest podłączone do neta i nie mógł bym ściągnąć żadnego patcha ani nic w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy przeczytalem w poludnie ta wiadomosc rowniez sie zdenerwowalem, jednak po glebszym zastanowieniu przyznaje racje CDP.
Tak wiec kochane dzieci nie bulwersujcie sie, ze nie kupicie przez to orginalnej gry tylko bedziecie piraty sciagac bo to nic nie da. Zachowujecie sie jakbyscie byli namadrzejsi na swiecie.
Ja ze swojej stony popieram w pelni ruch dystrybutora poniewaz tydzien czy dwa mnie nie zbawia, a gra, ktora kupuje chce aby przez to byla jak najlepiej dopracowana.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera przesunięta - źle.
Jakby gra była tak zabugowana głupimi błędami - też by było źle.

Jeśli wierzyć CPD, to w tym przypadku nie mieli dużo do powiedzenia, a i tak liczą się z tym, ile będą musieli stracić na przesunięciu premiery.

Dobrze, że rozwiązali to tak, a nie np. wydając zabugowany tytuł w dniu premiery. Wtedy to dopieo by była afera :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 16:18, Hanoszi napisał:

Military czy czujesz się po tym poście, który obraził połowe forumowiczów, lepszym?

A wracając do meritum wg. mnie CDP poleciał sobie w kulki i o to się rozchodzi.
Cały świat się wyrobił a CDP NIE!
Przykre i prawdziwe.

To wina połowy osób która nie potrafi pisać w rodzimym języku, że poczuła się obrażona.

A wracając do tematu, pracownicy CDP wiele razy tłumaczyli dlaczego tak się stało... Poza tym - skoro tak wam nie przeszkadza kiepskie tlumaczenie - czemu wieszaliście psy na Cenedzie za Splinter Cella i Far Cry''a? Co byłoby lepsze- gdyby opóźnili premierę o tydzień, dopracowując tłumaczenie, czy takie wydanie jakie widzieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratulacje dla was..jedyny wasz argument to to ze wolicie miec dopracowaną gre...zebyście się nie ździwili jak dostaniecie ją za te 2 tygodnie...ale zobaczymy czy będziecie zadowoleni i co będziecie mowic wtedy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(Tutaj poruszam tylko wersje na PS2). Ale żeście się napalili na tę polską wersję. Zbawi was ona czy co? Ci, którzy chcą ją koniecznie nie czekają cierpliwie na grę bez błędów a nie się plują. A ci którym wisi czy będzie wersja polska czy angielska niech poszukają w google.pl albo kupią(przejrzą) magazyn o konsolach (PSX Extreme, Neo) i sobie sprawdzą sklepy, w których już jest PES6 po angielsku i na dodatek taniej niż w CDP. Mieszać z błotem to wszyscy potrafią ale trochę pomyślunku i wyrozumiałości to już mało kto posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 19:40, Igiel napisał:

gratulacje dla was..jedyny wasz argument to to ze wolicie miec dopracowaną gre...zebyście się
nie ździwili jak dostaniecie ją za te 2 tygodnie...ale zobaczymy czy będziecie zadowoleni i
co będziecie mowic wtedy....


Umrzesz jak nie zagrasz przez dwa tygodnie w PES6? Książkę jakąś poczytaj jeśli się nudzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie. Jeżeli Pes 6 zostanie przesunięty na 3 listopada to jak który zamawiałem pre order kurierem dostanę ją wcześniej np w 2 listopada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do pelaska : Teraz CDP juz raczej nie pracuje, wiec nikt Ci nie odpowie. A tak od siebie dodam, ze szczerze watpie w to, czy gra sie ukaze na poczatku listopada.Co najwyzej okolo 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy polska wersja wyjdzie w tym roku :(

1. Dopiero teraz oddaliście materiał do poprawki.
2. Konami bedzie poprawiać (ciekawe ile to potrwa)
3. Wróci Do Was poprawiona wersja do zaopiniowania.
4. O ile jeszcze wiecej blędów nienarobią gra bedzie gotowa do wydania.
5. Przesyłka do tłoczni.
6. Z tłoczni do CDP.
7. Zapakować tysiące opakowań
8. Wysyłka (ufff coś jeszcze przegapiłem ? )

Teraz z innej beczki. Mike napisał cyt. kary w sieciach handlowych za niedostarczenie na czas gry. Wiec pytam co osobami które zamówiły i zapłaciły za pre order ? Macie zamiar tym osobą to jakoś wynagrodzić ? Czy liczą sie tylko supermarkety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować