Zaloguj się, aby obserwować  
tosz

Kodeki

29 postów w tym temacie

których kodeków urzywać do przeróbki filmów z VHS na kompa ?
na początek DivX czy XviD ? który lepszy, dokładniejszy , szybszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście używam DivXa. nie narzekam, chociaż nieraz zdarzało mi się reinstalować kodeki ze względu na głupie błędy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 11:26, tosz napisał:

których kodeków urzywać do przeróbki filmów z VHS na kompa ?
na początek DivX czy XviD ? który lepszy, dokładniejszy , szybszy ?

idziesz do punktu w którym to robią i cieszysz sie dobrą jakością :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 11:37, L33T napisał:

> których kodeków urzywać do przeróbki filmów z VHS na kompa ?
> na początek DivX czy XviD ? który lepszy, dokładniejszy , szybszy ?
idziesz do punktu w którym to robią i cieszysz sie dobrą jakością :P

a po co mam komuś dawać za to kasę ? skoro mogę sam w domu to zrobić ? problemem jest dobór odpowiedniego kodeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Nie chcę niepotrzebnie zakładać nowego topa, więc skorzystam z wyszukiwarki :D Otóż, mam prośbę: Które kodeki do otwarzania jakichkolwiek filmów są najlepsze? Miałem format i straciłem wszystko... Pomóżcie.

PS Wyszukiwarka NIE GRYZIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oki jako że nowego tematu nie chcę otwierać, spytam tutaj.
Wiecie może skąd mogę ściągnąć SAME TYLKO kodeki MP4 bo ściągałem i instalowałem je z pakietów i wychodziły jakieś dzikie reakcje kompa z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 08:02, BzyQacz napisał:

Hej. Nie chcę niepotrzebnie zakładać nowego topa, więc skorzystam z wyszukiwarki :D Otóż, mam
prośbę: Które kodeki do otwarzania jakichkolwiek filmów są najlepsze? Miałem format i straciłem
wszystko... Pomóżcie.

PS Wyszukiwarka NIE GRYZIE!



Polecam AC3 + ffdshow jakiś. Ew. CCCP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, chętnie skorzystam. Za to mam jeden problemik. Otóż, gdy zainstalowałem K-Lite Mega Codec Pack 1.6 to teraz nie chce mi odtwarzać, np. telewizji z Interia.pl... Używam FireFox''a, choć i z IE jest ten sam problem. Pisze, że nie ma jakiegoś programu/kodeka.... A taam, dam fotkę... Pomożecie?

20070108121939

20070108121954

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie an tym nie znam, ale jak nie moglem odtworzyc czegos to na jakiejs stronie wgralem haali media splitter, albo matroska i chodzilo, teraz nie wiem, bo mialem format i nie mam nic w mp4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 12:19, BzyQacz napisał:

Dzięki za pomoc, chętnie skorzystam. Za to mam jeden problemik. Otóż, gdy zainstalowałem K-Lite
Mega Codec Pack 1.6 to teraz nie chce mi odtwarzać, np. telewizji z Interia.pl... Używam FireFox''a,
choć i z IE jest ten sam problem. Pisze, że nie ma jakiegoś programu/kodeka.... A taam, dam
fotkę... Pomożecie?




Klite odradzam - z nim zawsze miałem paskudne kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Otoz odtwarzajac plik w formacie mov nie mam wizji. mam tylko dźwiek. Co powinienem zainstalowac?? prosze o pomoc bo chcialbym obejrzec ten plik bo to nagranie z aparatu cyfrowego z waznej dla mnie uroczystosci na ktorej byc nie moglem. prosze o pomoc.Mam Koala player i tez tylko audio. Zainstalowalem jakies kodeki divX chyba najnowszy i nadal klops. prosze o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 17:34, RadeXMaster napisał:

Mam problem. Otoz odtwarzajac plik w formacie mov nie mam wizji. mam tylko dźwiek. Co powinienem
zainstalowac?? prosze o pomoc bo chcialbym obejrzec ten plik bo to nagranie z aparatu cyfrowego
z waznej dla mnie uroczystosci na ktorej byc nie moglem. prosze o pomoc.Mam Koala player i
tez tylko audio. Zainstalowalem jakies kodeki divX chyba najnowszy i nadal klops. prosze o
pomoc!!

Najlepiej zainstalować XP Codec Pack 2, jest w nim Media Player Classic, który radzi sobie z niektórymi przypadkami takimui jak twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam kodeki :
K-Lite Mega Codec Pack 1.62
po ich zainstalowaniu nie miałem jeszcze problemu z żadnym plikiem wideo, a na dodatek te pliki co nie działal na innych kodekach na K-Lite działają idealnie. Można je ściągnąć z instalek ale ostrzegam że plik instalacyjny jest dość duża, bo ma aż 30 MB, a instalacja ich także nie jest prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

temat starawy ale zapytam, czy nie wiecie co moze byc przyczyna tego, ze mam filmik i mimo wielu kodekow, sie nie otwiera ( w allpalyerze wyskakuje ze brak kodeka ale nie wiadomo jakiego) i w zadnym innym programie tez nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Ostatnio zdecydowałem się obejrzeć trailery z nowego numeru CD-Action. Włączam po kolei wszystkie. I w większości filmików w formacje WMV tnie mi się dźwięk. Ale nie we wszystkich ! W kilku filmikach w tym samym formacie się nie tnie. Czy to wina kodeków ? Zainstalowałem właśnie K-Lite Codec Pack 3.20 FULL version więc chyba najnowsza wersja, ale nie przyniosło rezultatu. Próbowałem w kilku programach (ALL Player, Windows Media Player, Winamp) ale nie przynosi skutku. Pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje kodeka ktory umozliwi mi sluchanie polowek filmow lub muzyki nie sciagnietej do konca (przeszkadza gdy musze czekac az filmik czy pisoenka doczyta sie do konca na jakiejs stronce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować