Zaloguj się, aby obserwować  
Revanchist

Beast Wars - temat ogólny

107 postów w tym temacie

Czy ktoś na forum oglądał ten kultowy serial?Leciał kilka lat temu na Polsacie (emitowano go 2 razy).Nagradzany,po prostu kapitalny i głęboki pod względem fabularnym oraz nagradzany (dostał nagrodę Emmy,czyli najbardziej prestiżową nagrodę dla seriali TV - jakby kto nie wiedział:),pierwszy zrobiony techniką komputerową.Czy ktokolwiek z forumowiczów zna go?Na razie nie będę tłumaczył,o czym ten serial jest,bo zakładam,że ci co wejdą tutaj,znają:).Szczegóły później:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem to kiedyś. Leciało bodajże na Polsacie w weekendy. Najbardziej mi się podobał odcinek z przeznaczeniem i celem życia. Niby serial dla dzieci a treści były tam dość poważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



A taak pamiętam już, to te zwierzaki co zamieniały się w roboty i toczyły ze sobą walkę? Bardzo to lubiłem oglądać, szkoda, że zdjeli serial, bardzo lubiłem tego szczurka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z seriali animowanych, ktore bede ogladal niezaleznie od tego ktory raz. :) bardzo mile wspominam te czasy, kiedy puszczal to Polsat. Oczywiscie pewnie nigdy juz nie puszcza, bo juz zadna normalna stacja nie emituje kreskowek, ani seriali animowanych, nie liczac tych przeznaczonych dla dzieci w pzrdziale wiekoweym 0-7 lat... A szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uznaję Beast Wars za serial DLA DZIECI.Jest on bowiem dość mroczny,zawiera głębokie i poważne treści,portret psychologiczny bohaterów jest bardzo wyraźnie zarysowany,momentami jest nawet wzruszający (jak np.śmierć Dinobota) i nie pozostawia obojętnym (jak wtedy,gdy ginie zwierzęcy przyjaciel Tigatrona).Jak dla mnie bije na głowę nawet Lost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj pamiętam dobrze jak wstawałem rano w każdą Sobotę i Niedziele rano {o 8.00 był chyba o ile się niemyle} aby na Polsacie "Beast Wars" obejrzeć, grafika jak na tamte czasy świetna, Fabuła pamiętam potem się mocno rozwijała i komplikowała, i była troszke bardziej skomplikowana niż "ci dobrzy" Maximale VS. "ci żli" Predaconi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z ledwością, ale sobie przypomniałem co to jest(od czego Google;P). Rzeczywiście wymiatał. Kurczę, przypomniały mi się czasy gdy nie byłem taki zblazowany jak teraz:D. Czas sobie to przypomnieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 23:27, Morfieusz napisał:


Widzialem ta strone jakies 2miesiace temu. Usmialem sie jak niewiadomo co. xD Transformery na Marsie niszcza nasza sonde kosmiczna! YYYH! Przerazajace! xD Bedzie strasznie smieszne, bo z kreskowki dla dzieci (tych malych i troche starszych, ale nadal dzieci) probuja zrobic film dla doroslych... Bedzie jedna z wiekszych zenad od czasu Spiermana, jak na moj gust. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak :P ale zawsze bedzie na czym oko zawiesic na 120min ;-P a przez Was chyba bede musial sie przejsc w weekend do wypozyczalni po Transformers: the Movie xD rotfl ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 23:44, Morfieusz napisał:

Pewnie tak :P ale zawsze bedzie na czym oko zawiesic na 120min ;-P


Oby bylo lepiej, niz na Spiderman''ie, ktory byl tak zenujaco glupi, ze nie wytrzymalem i nie obejzalem ostatnich 10min, bo jzu nie moglem wytrzymac tak poteznej dawki glupoty. ;P Poza tym watpie, zeby to bylo 120min, bo amerykanskie grube dzieci nie usiedza na miejscu przez tyle. xD

Dnia 26.10.2006 o 23:44, Morfieusz napisał:

a przez Was chyba bede musial
sie przejsc w weekend do wypozyczalni po Transformers: the Movie xD rotfl ;-P


Chyba nie w ten, ani w przyszly, bo premiera jest w 2007, a w wypozyczalni bedzie moze nawet w 2008. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też sceptycznie się odnoszę do tego filmu...jak usłyszałem,że to będzie połączenie prawdziwej gry aktorskiej z animacją komputerową,to aż próbowałem to sobie wyobrazić...xD

Co do moich ulubionych bohaterów Beast Wars:Rattrap i Dinobot.Genialna parka,obydwaj STALE się kłócą,Rattie stale usiłuje mu dopiec,i co najśmieszniejsze,radzi sobie świetnie:)(biorąc pod uwagę jego wzrost - Dinobot jest od niego ponad 2x wyższy...).A tak poza tym Dinobota lubiłem za to,że był świetnym wojownikiem i zmieniał się w velociraptora,i szkoda mi go było,jak zginął honorową śmiercią w genialnym odcinku ,,Code of Hero".Rattrap jest moją ulubioną postacią,bo jest on naprawdę genialny,nietuzinkowy,ma świetne poczucie humoru i charakterek...Hehe.

W ogóle wszystkich Maximali najbardziej lubię,ale darzę szacunkiem też rewelacyjną i nietuzinkową postać Megatrona (...yyyyeeesss:) (przywódcę Predaconów,jakby kto nie wiedział).A poniżej zamieszczam jedyne,oryginalne,niespotykane zdjęcie...

...gumowej kaczuszki Megatrona!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 23:54, Wiadroman napisał:

Chyba nie w ten, ani w przyszly, bo premiera jest w 2007, a w wypozyczalni bedzie moze nawet
w 2008. :D


Chodzilo mi o te kreskowke z 1986roku ;D czy ktorego tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, przypomniałem sobie ten serial. Kiedyś go oglądałem, bardzo mi się podobał. Mogliby go powtórzyć, był super, a teraz większości nie pamiętam... Kiedyś Polsat miał kilka takich seriali wykonanych grafiką komputerową. Beast War, coś o ludkach mieszkających w komputerze i jeszcze jeden, ale nie pamiętam jaki. BW było najlepsze. A ten tygrys (imię pamiętacie?) i szczur rządzili!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A ten tygrys (imię pamiętacie?) i szczur rządzili!!!

Tigatron...Serial jest kapitalny.Ma rekomendację mojego wujka:).Kiedyś coś na niego psioczył (ale nie tak bardzo jak na Armadę),ale gdy oglądnął sobie (mimowolnie:) odcinek Transmutate,to mu mina zrzedła...:).Nawet wyraził swoją opinię (Beast Wars VS Armada):To ty to oglądasz?To już ta komputerowa bajka była fajna w porównaniu z tymi bzdetami (czy jakoś tak).A to świadczy o wielkości serii.Tak mądrego,inteligentnego i przemyślanego serialu dawno nie widziałem.Nawet Zagubieni wysiadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować