Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Nightfall - wrażenia z prezentacji prasowej

61 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2006 o 20:12, cienislaw napisał:

a niby masterlinka mozesz reklamowac? conajwyzej mozesz napisac do cdp, ze ci sie kurier nie
podoba bo znowu sie nie wyrobil...


Jak kurier nie trafil (bo nikogo w domu nie bylo) to dzwonilem i ustalalem pore następnej wizyty.
Co do reklamacji - jak do tej pory nie mialem takiego przypadku z masterlinkiem/cdp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze zamawiam za pobraniem i na adres gdzie pracuje od 9 do 17 i zawsze mam przesylke rano. W czym problem, paczka dotarla wczoraj raniutko. Fajnie, tylko i tak zaczynamy w piatek, natomiast przy Factions rzeczywiscie czas dostawy gral role i stad problemy. Pozatym jaki problem jak dostaniesz w piatek, po powrocie do domu, wcześniej i tak nie zagrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 20:20, karolj napisał:

Pozatym jaki problem
jak dostaniesz w piatek, po powrocie do domu, wcześniej i tak nie zagrasz.


To do mnie? Ja akurat piątek tak sobie ułozyłem ze miałem nigdzie nie wychodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj nie , tylko nie GW tymbardziej Nightfall ! O wiele lepszym rozwiazaniem byloby zakupienie World of Warcraft ;) mimo comiesiecznej oplaty w wysokosci 60 zlociszy !! Ale niewazne. Fajna sprawa z herosami czy tak czy inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest żenada...

Wysyłki miały być dwa dni przed premierą a tu zonk...

CDP znowu nawaliło? Z Factions też było podobnie

Mój egzemplarz ciągle niewysłany, a tu już czwartek bedzie szedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 21:18, graku napisał:

A moze jakis odzew ze strony CDP ?? jakies wyjasnienie albo cos ??

Nie liczyłbym na to... Może coś jutro się dowiemy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 20:14, -Rafał- napisał:

Jak kurier nie trafil (bo nikogo w domu nie bylo) to dzwonilem i ustalalem pore następnej wizyty.
Co do reklamacji - jak do tej pory nie mialem takiego przypadku z masterlinkiem/cdp.


coz, po tym jak dwa razy kurier masterlinka ''stwierdzil'' ze nie ma mnie w domu, chociaz na 100% bylem, przyjalem taktyke ze w dniu dostarczania dzwonie o 8mej rano do centrali, pytam o numer kuriera, dzwonie i daje jasno do zrozumienia ze jestem w domu i czekam na przesylke, oraz o ktorej moge sie go spodziewac. dzisiaj mi zrobil niespodzianke, bo zaraz po wyjechaniu z bazy zadzwonil i spytal sie czy bede w domu. 3h pozniej ja i moj kot (nie ma jak plac zabaw z 4 opon) cieszylismy sie nowymi oponkami na zime, oby z przesylkami z cdp bylo podobnie, a czeka mnie ich do konca roku na pewno 3 i wszystkie kurierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 21:35, cienislaw napisał:

coz, po tym jak dwa razy kurier masterlinka ''stwierdzil'' ze nie ma mnie w domu, chociaz na
100% bylem, przyjalem taktyke ze (ciach)


hmm.. ciekawa taktyka :D chyba też ja zastosuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 08:12, cienislaw napisał:

no nie, zupelne jaja, nightfall ciagle nie wyslany. KTOS TAM ZASPAL?

U mnie już pisze, że paczka jest gotowa i pakowana. Ale i tak ją dostanę po weekendzie :/ Wątpie czy paczka priorytetowa doszła by jutro. Powinni nam to teraz jakoś zrekompensować, paczka miała być wysłana 3 dni przed premierą:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Nightfall dojdze w poniedziałek lub wtorek - Masterlink w soboty i niedziele nie dostarcza przesyłek.... "Zamów przed premierą. Dostaniesz przed premierą"...jaaaaaaasne......może szybciej w Empiku bym dostał...w dzień premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować