Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy trailer Guild Wars: Nightfall

206 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2006 o 12:54, Neo3DSMax napisał:

> > W MM jest niby za 99,90 zł i to na czas
>
> chciales powiedziec przed czasem;-) ale to nie pierwsza tego typu ''wpadka'' MM - raz
sprzedawali
> ponad tydzien wczesniej Spellforce 2 (przynajmniej w lodzi).

Trzeba miec zarejestrowane poprzednie czesci :P, a ja tak mam i mi wyszlo ze -40zl.
A co do traiera... powiem jedno wyjebiasty (sorry za to wyrazenie), no po prostu bomba. Muza
wypas, reszta wypas. Nie moge sie doczekac az zaczne kopac zadki tym truposzom.

CDPROJEKT Kocham Was za tek dobrze wydawane gry. Jestescie NR1. :)))))))))

PS. Troche nie ponoslo.


Tego nie czaje jak by bylo wszystko oK ze strony CDP to dzis wszyscy ci co zamowili preorder dostali zwoje opakowanie z gra a tak nie jest ba nawet neiwiadomo czy jutro pogramy moim zdaniem to MM pokazalo klase ze nawet osoby ktore nie zamowili preordera moga miec wczesniej wersje od tych co zamowili jaka ironia losu eh takie cos to tylko w POLSCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...wydaje się, że jesli CDP miał wcześniej podobne problemy z preorderami, to powinien w końcu na błędach się nauczyć. Chyba domyślali się jak dużo będzie zamówień i znali swoje możliwości. Czy nie mogli zacząć pakować paczek (tym co potwierdzili zamówienie oczywiście) kilka dni wcześniej? To nawet przysłowie, że mądry Polak po szkodzie tu nie przejdzie...oni widocznie niczego się nie nauczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 12:58, Eilene napisał:

Hm...wydaje się, że jesli CDP miał wcześniej podobne problemy z preorderami, to powinien w
końcu na błędach się nauczyć. Chyba domyślali się jak dużo będzie zamówień i znali swoje możliwości.
Czy nie mogli zacząć pakować paczek (tym co potwierdzili zamówienie oczywiście) kilka dni wcześniej?
To nawet przysłowie, że mądry Polak po szkodzie tu nie przejdzie...oni widocznie niczego się
nie nauczyli.

A moze oni nie sa POLAKAMI hm xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że eventy nie będą znowu tylko dla szczęśliwych właścicieli najnowszego dodatku, tak jak to było z factions...miło by było gdyby arena net pomyślała o tych którzy wciąż grają na podstawce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 13:07, Beleth napisał:

mam nadzieję że eventy nie będą znowu tylko dla szczęśliwych właścicieli najnowszego dodatku,
tak jak to było z factions...miło by było gdyby arena net pomyślała o tych którzy wciąż grają
na podstawce...



event dotyczy też prophecies, tylko odbywa się w Lion''s Arch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest godzina 13 07 a ja nadal mam (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne) OMG to co oni robia to jest kpina z ludzi gwaracja dopstawy 2 dni przed premiera hm moze CDP mysli ze premiera jest za misiac ....... No ale po co sie meczyc i wysylac, pakowac jak mozan walnac posta ze sie nie wyrobili i jest wszystko cacy. BRAWO CDP za wysilek. No ale zapomnialem ze my jestesmy tylko klientami .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to mowienie, ze juz nic więcej u nich nie kupimy nie ma sensu, bo jeśli sie nie myle CDP jest jedynym dystrybutoren GW w Polsce. Czy kupisz w MM czy w Empiku to i tak kase zgarnie CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 13:13, Tymian napisał:

No ale po co sie meczyc i wysylac, pakowac jak mozan
walnac posta ze sie nie wyrobili i jest wszystko cacy. BRAWO CDP za wysilek. No ale zapomnialem
ze my jestesmy tylko klientami .....


Dobrze ze chodź to napisali a nie olali totalnie ludzi i tez widzę ze wysyłają maile do ludzi ze jest opóźnienie ( ja też takiego dostałem), ale dalej tylko do jutra czekam na przesyłkę.

Muśże też trochę stanąć po ich stronie.
Nie było gwarancji dostarczenia 2 dni przed premierą gry, ale gwarancja wysyłania 2 dni przed do ludzi tej gra a to jest coś innego.

Jak będzie wszystko wysłanie ze dojdzie przed premierą ta są rozgrzeszenia ale inaczej znaczy ze nie warto u nich już nic kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej to jak mam status nie wyslane, i nie dostalem maila ze dzis idzie...to co ...
zalamka - kogos w CDP powinni zwolnic ...
ciekawe czy Igor - John bravo - tez dostanie swoja kopie GW:N wtedy co ja??
Pewnie dostali kopie we wtorek a potem zauroczeni nawalali w pvp ...:) ( wim wim ale w CDP to wszystko jest mozliwe wiec kto wie co robili) - ale u mnie w pracy jak jest termin to czasem trzeba po nocach siedziec zeby sie wyrobic - chyba ze CDP to zaklad pracy chronionej to sorry chlopaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba będzie trzeba napisać do gram.pl żeby np. zapłacili (gram.pl oczywiście) dodatkowo za przesyłki żeby (jak pewnie jutro nie przyjdą) przyszły w sobotę, lub inne odszkodowanie w tym stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 13:25, krollkce napisał:

> No ale po co sie meczyc i wysylac, pakowac jak mozan
> walnac posta ze sie nie wyrobili i jest wszystko cacy. BRAWO CDP za wysilek. No ale zapomnialem

> ze my jestesmy tylko klientami .....

Dobrze ze chodź to napisali a nie olali totalnie ludzi i tez widzę ze wysyłają maile do ludzi
ze jest opóźnienie ( ja też takiego dostałem), ale dalej tylko do jutra czekam na przesyłkę.

Muśże też trochę stanąć po ich stronie.
Nie było gwarancji dostarczenia 2 dni przed premierą gry, ale gwarancja wysyłania 2 dni przed
do ludzi tej gra a to jest coś innego.


FAKT ale u mnie widnieje napis ze nawet nie maja jeszcze tej gry wtf i @ nie dostalem :(

Dnia 26.10.2006 o 13:25, krollkce napisał:

Jak będzie wszystko wysłanie ze dojdzie przed premierą ta są rozgrzeszenia ale inaczej znaczy
ze nie warto u nich już nic kupować.

JA tylko mam nadzieje dostac ta gre jutro rano, ale zeby byla w czasie premiery a nie tydzien po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym odszkodowaniem będzie darmowy kolejny dodatek do GuildWars dla tych co nie dostaną tego przed premiera a go potem odbiorą i to by ich chyba czegoś nauczyło w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 13:26, coenus napisał:

ej to jak mam status nie wyslane, i nie dostalem maila ze dzis idzie...to co ...
zalamka - kogos w CDP powinni zwolnic ...
ciekawe czy Igor - John bravo - tez dostanie swoja kopie GW:N wtedy co ja??
Pewnie dostali kopie we wtorek a potem zauroczeni nawalali w pvp ...:) ( wim wim ale w CDP
to wszystko jest mozliwe wiec kto wie co robili) - ale u mnie w pracy jak jest termin to czasem
trzeba po nocach siedziec zeby sie wyrobic - chyba ze CDP to zaklad pracy chronionej to sorry
chlopaki.

No chyba mamy nie fart tylko czekac na jakiegos posta od CDP moze ktos z laski swojej znowu cos napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 12:58, Tymian napisał:

> > > W MM jest niby za 99,90 zł i to na czas
> >
> > chciales powiedziec przed czasem;-) ale to nie pierwsza tego typu ''wpadka'' MM -
raz
> sprzedawali
> > ponad tydzien wczesniej Spellforce 2 (przynajmniej w lodzi).
>
> Trzeba miec zarejestrowane poprzednie czesci :P, a ja tak mam i mi wyszlo ze -40zl.
> A co do traiera... powiem jedno wyjebiasty (sorry za to wyrazenie), no po prostu bomba.
Muza
> wypas, reszta wypas. Nie moge sie doczekac az zaczne kopac zadki tym truposzom.
>
> CDPROJEKT Kocham Was za tek dobrze wydawane gry. Jestescie NR1. :)))))))))
>
> PS. Troche nie ponoslo.

Tego nie czaje jak by bylo wszystko oK ze strony CDP to dzis wszyscy ci co zamowili preorder
dostali zwoje opakowanie z gra a tak nie jest ba nawet neiwiadomo czy jutro pogramy moim zdaniem
to MM pokazalo klase ze nawet osoby ktore nie zamowili preordera moga miec wczesniej wersje
od tych co zamowili jaka ironia losu eh takie cos to tylko w POLSCE


Zwroc uwage ze ma sie wirtualne pieniadze do wykorzystania i zeton na darmowa przesylke. U nie empik zdziera cala cene, wole zaplacic mniej i czekac niz na odwrot, a te 40zl mozna odlozyc na kolejny dodatek.

A co do tego ze jest opuznienie to znam to z kas, bo sam robilem w magazynie i wiem jakie tam szambo sie robi jak cos za puzno dostarczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostalem mejla od cdp:
" Witaj -=SiRMaReC=-,

Z przykro¶ci± informujemy, że wysyłka Twojego zamówienia na polsk± edycję dodatku Guild Wars: Nightfall została przesunięta na 26.10.2006.

Za opóĽnienia przepraszamy.


Pozdrawiam

Katarzyna Kruk
Sklep gram.pl"

I odpisuje tu (mejlem sie nie dalo)
"Witam
Dziekuje bardzo. Jestescie fantastyczni i bardzo, bardzo
profesjonalnie podchodzice do klienta indywidualnego!

Czuje sie taki szczesliwy, ze "swoja gre" z gwarancja dostawy dwa dni
przed premiera dostane w dniu premiery, oczywiscie jezeli
"profesjonalna" firma MasterLink mi ja przywiezie w co jak glosza
legendy mozna watpic.

Pozdrawiam!

ps. Proponuje wiecej razy nie wprowadzac pre-orderow, bo wkoncu
mieszkamy w Polsce i nie potrzebujemy profesjonalizmu takiego jak za
granica, (nie)prawdaz?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 13:33, Neo3DSMax napisał:

> > > > W MM jest niby za 99,90 zł i to na czas
> > >
> > > chciales powiedziec przed czasem;-) ale to nie pierwsza tego typu ''wpadka''
MM -
> raz
> > sprzedawali
> > > ponad tydzien wczesniej Spellforce 2 (przynajmniej w lodzi).
> >
> > Trzeba miec zarejestrowane poprzednie czesci :P, a ja tak mam i mi wyszlo ze -40zl.

> > A co do traiera... powiem jedno wyjebiasty (sorry za to wyrazenie), no po prostu
bomba.
> Muza
> > wypas, reszta wypas. Nie moge sie doczekac az zaczne kopac zadki tym truposzom.

> >
> > CDPROJEKT Kocham Was za tek dobrze wydawane gry. Jestescie NR1. :)))))))))
> >
> > PS. Troche nie ponoslo.
>
> Tego nie czaje jak by bylo wszystko oK ze strony CDP to dzis wszyscy ci co zamowili preorder

> dostali zwoje opakowanie z gra a tak nie jest ba nawet neiwiadomo czy jutro pogramy moim
zdaniem
> to MM pokazalo klase ze nawet osoby ktore nie zamowili preordera moga miec wczesniej wersje

> od tych co zamowili jaka ironia losu eh takie cos to tylko w POLSCE
>

Zwroc uwage ze ma sie wirtualne pieniadze do wykorzystania i zeton na darmowa przesylke. U
nie empik zdziera cala cene, wole zaplacic mniej i czekac niz na odwrot, a te 40zl mozna odlozyc
na kolejny dodatek.

A co do tego ze jest opuznienie to znam to z kas, bo sam robilem w magazynie i wiem jakie tam
szambo sie robi jak cos za puzno dostarczaja.

Dostali w wtorek wiec troche czasu mieli a tak btw gdyby nie nasze posty od rana to by nikt pewnie sie tym nie zaja nawet teraz zdieli ten topic z gory heh moze jest niewygodny dla wladzy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że musze was pocieszyć, jak zamawiałem GW:Factions też w preorderze to przesyłka szła do mnie 5 dni (wysłana z Warszawy, mieszkam 25km od Warszawy). Oczywiście CDP nadał przysyłke w terminie tylko ta firma która nazywa siebie kurierską (Masterlink) to jakaś parodia kuriera. Dla przykładu: przesyłka z Gdańska firma DHL, nadana wieczorem, następnego dnia około 14 jest u mnie, jak widać można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W MM GW:N jest za 99zł :)
W wiekszosci przypadkó WPLN sa tylko po to, aby dzieci nabierały się na to, że mają taniej.
A zeton na darmowa przesylke kosztuje, chyba mlody jesteś, że łapiesz się na takie triki ;)

Jedyne co jest taniej, to że mamy klucze z bonus packa, czyli 20zł do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować