Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Syberia. Złota Edycja. Kolekcja klasyki - okiem Mal

48 postów w tym temacie

Kolekcja klasyki hmmm.. cdp sie dogadał z cenegą....
a mniejsza oto bo to bardzo fajna gierka z basniową grafiką żałuje ze jej niemam :( bo to jedna z niewielu przygodówek które do mnie przemówiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakken

Istnieją gry małe i gry duże, ale niektóre wybijają się ponad wszystkie i stają się klasą samą w sobie. Tak jest właśnie z serią, którą prezentujemy dziś. Mal z niekłamaną przyjemnością przyjęła zlecenie na napisanie artykułu o Złotej Edycji Syberii. Nie ma jej się co dziwić to tytuł z którym powinien zapoznać się każdy, czy lubi przygodówki, czy nie...

Przeczytaj cały tekst "Syberia. Złota Edycja. Kolekcja klasyki - okiem Mal" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 19:01, mike91 napisał:

Kolekcja klasyki hmmm.. cdp sie dogadał z cenegą....


Wcale tego tak nie odbieram. Po prostu opisuje doskonałą serię gier konkurencyjnej firmy.
Ponoć to właśnie nazywa się "klasą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP chce pokazac, ze nie boi sie konkurencji Cenegi i czuje sie tak pewnie, ze moze sobie nawet pozwolic na chwalenie gier wydawanych przez konkurenta. To taka moja teoria spiskowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh :/, tylko nie przygodowki, nigdy jakos nie mialem najmniejszej ochoty chociazby patrzec na Syberie, ale fanom gry zycze ostrych "wrazen" z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby rozejm?? To dla nas źle (bo nie będzie konkurencji - a jak nie ma konkurencji - to nie ma rewolucji cenowych - "...a dlaczego tu nie ma okien...") ale sam przyznam że Antologia Syberii jest wyśmienita :) I recenzja też fajna :)
Ps. Czy Cenega wasze gry też recenzuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 19:28, Konrades napisał:

Czyżby rozejm?? To dla nas źle (bo nie będzie konkurencji - a jak nie ma konkurencji - to nie
ma rewolucji cenowych - "...a dlaczego tu nie ma okien...") ale sam przyznam że Antologia Syberii
jest wyśmienita :) I recenzja też fajna :)
Ps. Czy Cenega wasze gry też recenzuje??


Przecież na forum gram.pl działa najsprawnieszy fragment BOKu Cenegi, więc ich klienci i tak walą tu drzwiami i oknami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 19:28, Konrades napisał:

Ps. Czy Cenega wasze gry też recenzuje??


Cenega nie ma żadnej strony do recenzji gier :)
Natomiast z tego co widzę Gram.pl aspiruje do czegoś więcej niż tylko strony konkretnego wydawcy, z czego się bardzo cieszę ;)
To ja teraz czekam na recenzję gramową najnowszej trylogii Prince of Persia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co za różnica czy rozejm czy nie?? Przecież nagle ceny Kolekcji klasyki oraz Extra Klasyki Next nie podskoczą. To nadal będą grosze za naprawdę kozackie gry!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko w recenzji nie podoba mi się:".. Wreszcie ukazała się wspólna edycja obu części Syberii..."
bo z tego co pamiętam to ukazała się już kilka miesięcy temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe MAm to wydanie Syberii i nie żałuję zakupu, a i nawet polecam grę każdemu kto w nią nie zagrał! Benoit Sokal ma świetną wyobraźnię.

PS. Przydałby się osobny dział na artykuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować