Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Start Guild Wars: Nightfall!

390 postów w tym temacie

"Dobra CDP dało dupy, ale nie lepiej w ten piękny weekend iść z dziewczyną na długie spacery albo iść pograć w nogę albo basket? Wiem sam zamówiłem ale nie płacze. Ludzie dorośnijcie i tak będzie okres że wam się będzie chciało rzygać na PC. Połowa z was (Nikogo nie osadzam ani nie obrażam) nie ma dziewczyny, dobrych kumpli którzy zabiorą was od kompa. Dorosłem, może to przez miłość ale PC stoi u mnie tylko dla pomocy w szkole. Komputer nie zastąpi wam chleba a samym chlebem nie wyżyjesz.*

Guild Wars: Nightfall, 2 dodatek świetnie czasem przytnę dervishem kilka głów na pvp : )

*Przepraszam za taki off topic ale poprostu jak patrze na dzieci ktore widza tylko gry to az chce im przetlumaczyc ze wyrosna od pc i niech nie obstawiaja wszystkiego na jedna karte (Komputer)"

Jak dla mnie komputer nie jest istotą egzystencji,a komentuję całą te farsę, ponieważ czuję się nią całkowicie zażenowany. Polacy komentują (najczęściej narzekają) na Kaczyńskich i całą koalicję, nic na obecną sytuację nie poradzą, ale przecież polityka dla przeciętnego człowieka też nie jest wszystkim. Czasem musi się tylko na coś poskarżyć. Ot, dla ulżenia - na tym polega wolność poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEHE Do mnie kurier przed chwilą wpadł i dał paczkę z GW:N !!! Więc ja już więcej nie mówię nic złego :) A przy okazji... mam do sprzedania GW:N W wawie za 90zł XD ktoś chętny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 17:52, Khalid. napisał:

Czy chociaż raz ktoś z was pomyślał, że to nie jest wina CD-P !! :/
Przecież z tego co wiem zawsze były problemy z firmą kurierską, a nie z CD-P.
Skoro potraficie tylko narzekać to nie piszcie tylku bezsensownych postów, bo i tak nic nie
wniosą, a tylko obrzydzają zakupy innym !!!!!!!!!!!!!


Dziękuję za głos rozsądku. Na tym zależało mi, pisząc pierwszy post w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największą pomyłką ze strony CD-P jest to, że śmieli jeszcze dać takiego newsa: "ci co mieli klucz mogli zagrać już nawet kilka godzin wcześniej" :/ W ogóle cały ten news to jedna wielka kpina! Ja tam jescze mojego "pre-ordera"(lol) nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 17:58, ScorPIC napisał:

HEHE Do mnie kurier przed chwilą wpadł i dał paczkę z GW:N !!! Więc ja już więcej nie mówię
nic złego :) A przy okazji... mam do sprzedania GW:N W wawie za 90zł XD ktoś chętny ?


Nie wiem czy mam rację, ale chyba za ogłoszenia dostaje się degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 17:58, Fett -gram.pl- napisał:

Dziękuję za głos rozsądku. Na tym zależało mi, pisząc pierwszy post w tym temacie :)


Nie ma sprawy :P
Po prostu nie da się czytać tylu "obleg" na pożądną firmę w jednym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy chociaż raz ktoś z was pomyślał, że to nie jest wina CD-P !! :/
> Przecież z tego co wiem zawsze były problemy z firmą kurierską, a nie z CD-P.
> Skoro potraficie tylko narzekać to nie piszcie tylku bezsensownych postów, bo i tak nic nie
> wniosą, a tylko obrzydzają zakupy innym !!!!!!!!!!!!!

Czy ja wiem... Kiedyś zamawiałem MoO3 i ponad dwa dni czekałem, żeby wysłano paczkę do firmy kurirskiej, momo, że gra była dostępna w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 18:00, Khalid. napisał:

Nie wiem czy mam rację, ale chyba za ogłoszenia dostaje się degrada.


Degrada... jak chcą to niech mnie zdegradują albo usuną moje konto... bo i tak nic tu więcej nie kupię, dostałem grę w Empiku bez najmniejszego problemu, tyle, że za 10 zł drożej ale za to mam koszulkę z GW:N i grę bez czekania. Tak więc nie będzie mojego kolejnego zakupu na gram.pl, bo szkoda mi czasu.
Może kogoś zainteresuje moja oferta sprzedaży jak dziś nie dostanie swojej gierki a za tą samą cenę chciał by mieć ją wcześniej niż w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ile jest tych stacji jak sprawdza sie przesylke bo moja od 14 z minutami jest:
Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Utworzenie kwitu importowego DPD 27/10/2006 14:23:17 Przesyłka odebrana przez kuriera
czyli niby kiedy dojdzie dzis czy kiedy... bo jak nie dzis to lece do media marktu z nadzieja ze chociaz jedna gra im zostala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co sie stanie gdy po prostu pojade do miedia marktu kupie gre+ koszulka (ktora powinni w nagrode za czkanie dawac w cdp ...) a pozatym za co dalem 40 wpln skoro w empiku jest 10 zl drozej nie 40.... ale wracajac do tematu jak odmowie zaplaty i odbioru przesylki a kupie gre w MM co mo moga zrobic....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, załóżmy, że obecne opóźnienie przesyłki pre-orderowej nie jest wyłącznie winą CDP. Tę sprawę odłóżmy na bok - ale jest jeszcze inna kwestia. Jednocześnie z premierą GW: N Miała pojawić się polska wejsja językowa całego GW - a sam Nightfall "od pudełka" miał być w naszym rodzimym języku. Tymczasem polskiej wersji jak nie było tak nie ma, i tu juz nie można tłumaczyć się firmą kurierską. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"a co sie stanie gdy po prostu pojade do miedia marktu kupie gre+ koszulka (ktora powinni w nagrode za czkanie dawac w cdp ...) a pozatym za co dalem 40 wpln skoro w empiku jest 10 zl drozej nie 40.... ale wracajac do tematu jak odmowie zaplaty i odbioru przesylki a kupie gre w MM co mo moga zrobic....?"

Nic - masz prawo nie przyjąć przesyłki, jeśli termin dostarczenia nie został dotrzymany (czyli nie wywiązano sie z umowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za pewien czas CD-P zrobi polonizację gry Guild Wars.
Ciekaw jestem jak wtedy będą wyglądały treści waszych postów.
Domyślam się, że będą odwrócone o 180 stopni i nie będzie już narzekania.
PS: Czasem warto pomyślec co się pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować