Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Start Guild Wars: Nightfall!

390 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2006 o 11:53, Kruger napisał:

I jeszcze tylko mały żal do CDP - zamawiałem preorder we wrześniu kiedy jeszcze nie było możliwości
dostawy za wPLN bo chętnie bym skorzystał. Nikt też o tym nie poinformował oczekujących ;(
Jako że nie mam zwyczaju wchodzenia do sklepu często (tylko wtedy gdy na coś już jestem zdecydowany)
to niestety dowiedziałem się o tym już po dokonaniu przelewu.


ja zamowilem preorder 1 wrzesnia o godzinie 19:14 i opcja dostawy za wPLN byla dostepna
wiec wyglada na to że ją przeoczyles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie sądzę abym ją mógł przeoczyć ;) Zamawiałem 4 września.
Kiedy się dowiedziałem to już było trochę za późno. Ale nie przejmuję się tym - ważne że mam grę. A wPLN wykorzystam w innych zakupach.

Przy okazji może będzie jakaś nagroda za ilość niewykorzystanych wPLNów? Bo w zasadzie to dla mnie trochę bez sensu:
Wykorzystuję wPLN (np. 30) i w grze którą kupuję tyle samo dostaję. To jak mam je wydać do końca??? (dodam do tego gry zakupione swego czasu w Empiku) - w tej chwili mam 85 i nie wiem jak się można ich pozbyć w sposób pożyteczny. Może można przekazać jako darowiznę na szczytny cel? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 15:54, Kruger napisał:

Raczej nie sądzę abym ją mógł przeoczyć ;) Zamawiałem 4 września.
Kiedy się dowiedziałem to już było trochę za późno. Ale nie przejmuję się tym - ważne że mam
grę. A wPLN wykorzystam w innych zakupach.

Przy okazji może będzie jakaś nagroda za ilość niewykorzystanych wPLNów? Bo w zasadzie to dla
mnie trochę bez sensu:
Wykorzystuję wPLN (np. 30) i w grze którą kupuję tyle samo dostaję. To jak mam je wydać do
końca??? (dodam do tego gry zakupione swego czasu w Empiku) - w tej chwili mam 85 i nie wiem
jak się można ich pozbyć w sposób pożyteczny. Może można przekazać jako darowiznę na szczytny
cel? ;)


ja mam 316wPLN, one sa chyba tak skonstruowane ze ich liczba utrzymuje sie na stalym poziomie lub rosnie; wiec w kazdej chwili mozesz kupic kolejna gre z maksymalnym rabatem cenowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narescie dostalem, a juz w to nie wierzylem. DZIEKUJE CDP i gram.pl. No teraz jestem spokojny. I odrazu nalerza wam sie przeprosiny - PRZEPRASZAM! - jesli kogos urazilem, bo po prostu to byla ciezka sytuacja, ale jakos sie udalo Wam rozwiazac problem. Jeszcze raz dziekuje. POZDRO dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i... d*pa, chciałoby się napisać. Dziś poniedziałek, Guild Wars powinno przyjść do mnie już chyba tydzień temu (nie zawyżając), a paczki jak nie było, tak nie ma. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, no i jeszcze (sorry za pisania 2 postów z rzędu) - na stronie masterlinka podczas lokalizacji przesyłki wg nich podaję błędny numer, co najprawdopodobniej oznacza, że mają mnie i moją przesyłkę głęboko w d... dużym magazynie w okolicach Mostówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dostalem GW Nightfall w piątek i jedyne co moge napisac to MASAKRA!!... Warto posiadac te gre chocby nie wiem co... Sterowanie bohaterami, wydawanie im rozkazow... przepiekne. jak dotad gralem tylko Patronem i jedyne co mi sie cisnie na usta to uznanie dla NCSOFT. Nowy kontynent - hmmm... jeszcze na nim nie bylem narazie biegam po wyspie i juz mam 12 lvl. Dlatego napisze jeszcze raz ... POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie... 3 dni po premierze Nightfalla a moja przesyłka jest dalej w Warszawie!! Mam tylko nadzieje że dostane ją przed następnymi wakacjami... -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja powinienem dostać to dzisiaj moja przesyłka ma status wysłana a masterlink mam w dupie bo itak pisze ze nie maja przesyłi jak jutro tego nie dostane to nie wiem co zrobie bo takiego mi smaczka robic na tą gierke że mmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no coz... ja dostalem wczoraj (poniedzialek) , mialo byc w piatek, ale ja za stary jestem zeby sie ciskac na wydawce / dostawce ...wiem ze zalezy Wam bardzo na tej grze, ale przeciez swiat sie nie skonczy kiedy listonosz / kurier nie zapuka do Twoich drzwi z z tak przeciez oczekiwana przesylka w reku... wyluzujcie mlodziezy, jakis spacer z dziewczyna, troche sportu, moze jakies odwiedziny u przyjaciol? ... dobra gadam bzdury, ide grac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest kpina.
Zamówilem pre-order''a a gry jeszcz nie mam!
na e-mail''e nie odpisuja, a dodzwonic sie do sklpu graniczy z cudem.
Dowiedzialem sie ze moja przesylka gdzies zaginela i trzba zlozyc zamowienie jeszcze raz!
Mialem dostac 26 pazdziernika, a dostane 3 listopada (albo i później), gdyby nie te wirtualne pieniadze, to juz dawno bym podziekowal za takie uslugi.
Jednym słowem, KOMPROMITACJA!!

ps.mam nadzieje ze te ''upominki'' ktore maja wysylac w ramach przeprosin nie zagina w drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 19:41, kupciu12 napisał:

ej mam pytanko wiem ze juz gdzies bylo ale nie chce mi sie szukac jak da sie zwiekszyc transfer
w sciaganiu w guildwars??



uruchom gre z parametrem -image
wtedy sciagnie ci wszystkie potrzebne pliki z max predkoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować