Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Start Guild Wars: Nightfall!

390 postów w tym temacie

"What languages will Nightfall support?

Nightfall will support Chinese Traditional, English, French, German, Italian, Japanese, Korean, and Spanish at its release.

Does the addition of Nightfall introduce any new languages to the Guild Wars saga?

There will be no additional language support available for Nightfall at its launch. However, there is a strong possibility that additional languages will be added to Guild Wars in the future."

Ta, "wysokie prawdopodobieństwo". To w sumie pasuje do ostatnich newsów dotyczących tego nieszczęsnego pre-orderu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spartolili sprawe i tyle...
ja wysłałem zamówienie 22.09.2006... i chociaż żebym miał w folderze wysłane ale nie po co...
pre-order KPINA after-order taka powinna być nazwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde nie dosc ze nie dostalem paczki to jeszcze bonus key mi nie dal dodatkowego slota....
chyba ze ten slot pojawia sie dopiero po dodaniu keya z nightfall''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem w bardzo wiele gier z tłumaczeniem cdprojekt i nei było to idealne...; a pozatym po co nam spolszcony nightfall skoro i tak nie możemy sobie w niego pograć!!! PRoszę mam pytanie odpowiedzcie czy jeśli na stronie masterlinku psize mi że o 14:27:51 kurier odebrał moją przesyłkę To czy jest jeszcze szansa abym dostał grę jeszcze dzisiaj lub jutro(27,28?? NIECH ODPOWIE RÓWNIEŻ REDAKTOR!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO JEST DO CHOLE*Y??!! JESZCZE NIE DOSZLA MI PACZKA Z GW:N!!! I TO MA BYC KURIER JA SIE PYTAM??!! CO NAWET DOKLADNIE DOSTARCZYC PACZKI NIE UMIE?! NAJPIER MIALO BYC 2 DNI PRZED PREMIERA, POTEM 1 DZIEN, POTEM ZE W PREMIERE A TERAZ CO?! MOZE WE SWIETA?! OJ CDP NIE POPISALO SIE TYM RAZEM... PRZYNAJMNIEJ KITOW NIE WCISKAJCIE LUDZIOM ZE MACIE TZW. "PRE-ORDER" TAK JAK GROM NAPISAL TO JEST PO PROSTU KPINA! A ZAMOWILEM GRE ODRAZU GDY MOZNA BYLO SKLADAC ZAMOWIENIA A WIEC NIE GADAJCIE ZE NIE STARCZYLO DLA MNIE EGZEMLARZY!!!! #%@!*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro wiecie ze kurier nie dotrzymuje terminow to zmience dostawce... przed chwila sprawdzilem status mojego zamowienia i pisze ze kurier dopiero dzis ja przyjal... trzeba bylo kilka dni wczesnij dostarczyc kurierowi przesylke anie czekac na ostatnia chwile... i prosze mi wytlumaczyc dlaczego sa takie opuznienia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy tą paczkę jutro dostanę.
To był mój ostatni pre-order jaki kupiłem w gram.pl, nawet się zastanawiam nad zrezygnowaniem z medivala jak mam tak samo dostać tą grę.
Ja płaciłem przelewem więc muszę tą nieszczęsną paczkę odebrać jak przyjdzie (jeśli wogóle).

GRATIS powinien być dla nas za te warcholstwo, i to nie za to, że tak późno tylko za te kłamstwa jakie były mówione i wysyłkach. Wystarczyło się przyznać i nie byłoby problemu myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziekuje temu uprzejmemu panu z gory za dokladne i definitywne podsumowanie sprawy dot. problemow z magazynowanie i wysyłaniem egzemplarzy nowej gry MMORPG pod tytułem GW:N poza tym co zostało juz napisane pragne tylko dodac iz:
PIES WAM MORDE LIZAL WIECEJ NIE KUPIE W WASZYM SKLEPIE
a GW se lokalizujcei i tak wam nic nie zaplace i, chociaz to bezsensowne, dalej bede gral w GW po angielsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 19:07, piroman666 napisał:

dziekuje temu uprzejmemu panu z gory(mortaress) za dokladne i definitywne podsumowanie sprawy dot. problemow
z magazynowanie i wysyłaniem egzemplarzy nowej gry MMORPG pod tytułem GW:N poza tym co zostało
juz napisane pragne tylko dodac iz:
PIES WAM MORDE LIZAL WIECEJ NIE KUPIE W WASZYM SKLEPIE
a GW se lokalizujcei i tak wam nic nie zaplace i, chociaz to bezsensowne, dalej bede gral w
GW po angielsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"zamowienie jest gotowe do wysylki" - ludzie ile mozna to samo ogladac. Dzwonilem do dzialu wysylki - facet mi powiedzial ze dzis wszystkie paczki beda wysłane. I co teraz mam o tym myslec skoro oni pracuja do godziny 17 a moja przesylka dalej nie wysłana? Jestem maksymalnie wkurzony i jak jeszcze raz tam zadzwonie to juz nie będe miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MOZE ODEZWIE SIE JAKIS REDAKTOR I ŁASKAWIE NAM POWIE KIEDY MAMY SPODZIEWAĆ SIĘ PACZKI??? MIALO BYC 2 DNI PRZED PREMIERĄ A TU CO? SZYBKO NIECH KTOS NAM POWIE Z WIELKIEGO "SKELPU" KIEDY WRESZCIE DOJDZIE TA CHOLERNA PACZKA MAM JUZ DOSYC CZEKANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować