Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Limitowane Edycje Kolekcjonerskie - czyli ukłon w stronę gracza - CDP & Cenegi :)

737 postów w tym temacie

Wie ktoś, kiedy została/zostanie wydana "Kolekcja Wszech Czasów HoMM" ? Bo chciałbym sobie kupić, a, w zasadzie, to nie wiem o niej nic ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2008 o 21:23, Sido15 napisał:

@Pernia
Mi jedynie odpowiedziano że planują edycję limitowaną. Niestety nikt mi jeszcze nie chce
powiedzieć co dokładnie się w niej znajdzie ;)


Dzięki, Co prawda Cenega Bogatych Kolekcjonerek ( tzw Limitowanych) nie robi, ale każda "Limitowana" to zawsze kolekcjonerska, i można wyrazić swoje zamiłowanie do danej gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK Fable2 na x360. IMO średnia ale i tak pewnie kupie. Nie jestem na bierząco z statusem gram.pl - czy oni nadal wydają w Polsce wszystkie gry od Microsoft Gaming Studio?

20080804134956

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby to nic specjalnego bo nie dość, że gra na Xboxa, to i nie wiadomo czy kiedykolwieg wyjdzie w Polsce, ale info to info. :)

Tales of Vesperia Special Edition (X360):

"NAMCO BANDAI Games today (05.08.08) revealed plans for a Special Edition version of Tales of Vesperia™ for the Xbox 360® video game and entertainment system from Microsoft. Packaged in a SteelBook case with original artwork by longtime Tales series character designer Kosuke Fujishima, each copy of the special edition comes with a 10th anniversary soundtrack CD packed with some of the series’ musical highlights from past and present. The CD contains 25 tracks, with 14 songs from Tales of Vesperia, two from Tales of Phantasia, two from Tales of Destiny, four from Tales of Symphonia and three from Tales of the Abyss. The Tales of Vesperia special edition will carry a suggested retail price of $69.99 and will be available in limited quantities through select retailers."

20080806234817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, wie ktoś czy jakaś firma chce wydać jakąś EK na PS3? Narazie można było kupić tylko MGS4 :(. Lubie EK i chcialbym więcej takich edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wydawca decyduje czy chce wypuścić na rynek EK. Narazie na PS3 wyszły chyba tylko GTA IV, MGS4 i SC4 w dopakowanych wersjach. Z tego co wiem planowana jest jeszcze EK LittleBigPlanet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja Kolekcjonerska Command & Conquer: Red Alert 3. Wizualizacji nie znalazłem - dopiero ma się pojawić - generalnie to tylko chodzi tu o wygląd metalowego pudełka, bo reszta to płyty. :) Jako jeden z bonusów mamy dostęp do bety kolejnej gry z serii C&C. Pełne info:

"Command & Conquer: Red Alert 3 Premium Edition for PC Extra Content:
* Limited edition collector’s tin.
* Five exclusive multiplayer/skirmish maps.
* Bonus DVD featuring: Full-length Raising the Iron Curtain making-of movie with exclusive interviews from the star-studded cast, Concept art montage video (From Pens to Pixels), Bloopers and outtakes from the cinematics sessions, Women of Red Alert 3 montage video, An inside look into the future of Command & Conquer and Red Alert, Tips on how to unlock the secrets of each side, directly from the developers, Complete video walk-thru on one of the game’s hardest missions! And more!
* Game Soundtrack including exclusive remixes of Hell March and Hell March 2 by From First to Last, plus the all-new Hell March 3.
* Exclusive Beta Key to a future C&C game!
* A C&C Red Alert 3-exclusive item for Warhammer Online: Age of Reckoning (also available with the standard edition of C&C Red Alert 3)."

Cena (UK) to £44.99, gdzie zwykła edycja kosztuje £26.99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co lubią Pikachu i mają NDSa - Limited Edition Pokémon Pack (NDS).

"Available on Aug. 17 for $129.99, the NDS Limited Edition Pokémon Pack features a custom Onyx NDS emblazoned with images of Dialga and Palkia, two of the most legendary characters from the Pokémon Diamond and Pokémon Pearl games. The set also includes a never-before-released animated special - Pokémon Mystery Dungeon: Explorers of Time and Darkness (based on the story of the two newest Pokémon DS titles) - plus a cool Dialga and Palkia carrying case, and collectible mini-poster."

20080811231423

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 22:07, Laska-z-Polski napisał:

Wie ktoś, kiedy została/zostanie wydana "Kolekcja Wszech Czasów HoMM" ? Bo chciałbym
sobie kupić, a, w zasadzie, to nie wiem o niej nic ;P


Wątpię żebyś to gdzieś dostał, ale parę lat temu cd-project wydał "Sagę Heroes of Might and Magic". Znalazło się w niej instrukcja do herosów IV , tekturowy segregator na płytki i 9 płytek CD:
-Heroes of Might and Magic I
-Heroes of Might and Magic II: Gold
-Heroes of Might and Magic III
-Heroes of Might and Magic III: Dysk dodatkowy(ścieżka dźwiękowa albo muzyka, nie pamiętam)
-Heroes of Might and Magic III: Armageddon''s Blade - Misje dodatkowe
-Heroes of Might and Magic III: Shadow of Death
-Heroes of Might and Magic IV - Instalacja(Dysk 1)
-Heroes of Might and Magic IV - Gra(Dysk 2)
-Heroes of Might and Magic IV: The Gathering Storm - Dodatek do gry

Zostało to wydane koło 2002 roku o ile się nie mylę, a że byłem głupim 12-latkiem to wydałem na to 2 stówy(szczerze mówiąc nie mam pojęcia gdzie to kupowałem, ale chyba to był empik). Ale mimo wszystko nie żałuję. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fe, to nie to samo. ;P Tam w Kolekcji Wszech Czasów miały być wszystkie części gry i masa gadżetów, a tu mam tylko cztery odsłony, i to na CD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 17:51, Piopruś napisał:

Wątpię żebyś to gdzieś dostał, ale parę lat temu cd-project wydał "Sagę Heroes of Might
and Magic". Znalazło się w niej instrukcja do herosów IV , tekturowy segregator na płytki
i 9 płytek CD:

Są plany wydania w Polsce Heroes Complete, czyli pełnej antologii tytułów HoM&M (zdjęcie np. tutaj: http://www.dpluss.nl/hmm-coll.htm)

Laska-z-Polski
http://forum.gram.pl/fo rum_post.asp?tid=37386&pid=97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko ze te plany to mialy niby sie sfinalizowac w sierpniu - z tego co kiedys tam ktorys z konsuli pisal na forum...
a tu cicho wszedzie, glucho wszedzie...
no ale taki marazm dotyczy hirkow globalnie... bo ubi tez milczy... Hordy wciaz bez patcha... Kingdoms mialo miec premiere pol roku temu i cisza..

w sumie szkoda.
ja tam sie zastanawiam co tez CDP dorzuci do WH40K Uniwersum - jesli beda fajne bonusy to zamowie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mowa o kolekcji Wszech Czasów to wyszła taka, ale Neverwinter Nights:
"Najpełniejsze wydanie serii, łącznie z najnowszym dodatkiem Mask of Betrayer.

Zestaw zawiera:

* Neverwinter Nights
* Neverwinter Nights Kingmaker PL
* Neverwinter Nights Shadows of Undrentide
* Neverwinter Nights Hordes of the Underdark DVD PL
* Neverwinter Nights 2
* Neverwinter Nights 2 Maska Zdrajcy DVD
* Drukowane instrukcje
* Drukowane poradniki
* Płyty z muzyką z obu części gry
* Płyty z materiałami dodatkowymi
* Breloczek Neverwinter Nights 2
* Koszulkę z logo Neverwinter Nights 2
* Artbook z grafikami z gry Neverwinter Nights
* Artbook z grafikami z gry Neverwinter Nights 2
* Mapy do obu części gry"
Do zamówić można w empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że taki zestaw NWN jest w sklepach, ale widziałem też w Insiderze sprzed ok. roku zapowiedź takiej kolekcji Heroesów, ale nie wygląda na to, by została wydana. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 09:28, Laska-z-Polski napisał:

Wiem, że taki zestaw NWN jest w sklepach, ale widziałem też w Insiderze sprzed ok. roku
zapowiedź takiej kolekcji Heroesów, ale nie wygląda na to, by została wydana. :(

Masz racje premiera miała być najpierw Luty, potem Wiosna, następnie sierpień zobaczymy co uczynią :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 09:48, Zagul napisał:

Masz racje premiera miała być najpierw Luty, potem Wiosna, następnie sierpień zobaczymy
co uczynią :]


Wydadzą pewnie Herosów V antologie w platynowej kolekcji, a jak sprzedają wystarczającą ilość egzemplarzy to i kolekcje Wszech Czasów wydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft podało dzisiaj skład EK "Far Cry 2" - terytorium EMEA. EK jest taka sama jak zapowiedziana wcześniej wersja dla Australii i Oceanii.

"Far Cry 2 Collectors’ Edition includes:
* Exclusive wooden box
* Original Far Cry 2 Game
* Limited edition Far Cry 2 t-shirt
* "The Art of Far Cry 2" Art book
* Collector 50km² map
* Making-of DVD".

20080905152009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować