Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Limitowane Edycje Kolekcjonerskie - czyli ukłon w stronę gracza - CDP & Cenegi :)

737 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2007 o 17:07, Be-Yacz napisał:

EK STALKERA - SOLD OUT!


Po co wstawiasz dwa razy tego samego posta, tyle, że w różnych tematach?!

A ja mam dwie EK (ale szykuję się na kupno kolejnych ;)) - Gothica 3 i Stalkera... fajne są, ale ta druga to racczej mnóśtwo kiczowatychh bonusów, poza koszulką xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 17:06, Belmundo napisał:

Żeby tylko nie byly limitowane i kosztowały tylę ile zwykła wersja to dopiero byłoby fajnie
:-)


To by wtedy nie były edycjami kolekcjonerskimi ;pp dla mnie moga być limitowane i kosztowac nieco więcej, ale zeby były tej ceny warte, tzn. miały sporo fajnych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę przeboleć, że przegapiłem EK Company of Heroes :(:(:( Bardzo mnie to boli...
No ale i tak mam sporo innych: BG, HoMMV, Stalker Jade Empire, Neverwinter Nights II, Oblivion i Rise of Legends. I jak do tej pory na żadnej z powyższych sie nie zawiodłem (choć zdecydowanie najbardziej blado wypadła wersja specjalna Rise of Legends).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 00:24, Graffis napisał:

Ja nie mogę przeboleć, że przegapiłem EK Company of Heroes :(:(:( Bardzo mnie to boli...
No ale i tak mam sporo innych: BG, HoMMV, Stalker Jade Empire, Neverwinter Nights II, Oblivion
i Rise of Legends. I jak do tej pory na żadnej z powyższych sie nie zawiodłem (choć zdecydowanie
najbardziej blado wypadła wersja specjalna Rise of Legends).


Byla EK Oblioviona? Nic o tym nie slyszalem ale jak mozesz to moglbys powiedziec co tam taakiego bylo ze EK ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 23:52, Evil Khan napisał:

CIVILIZATION CHRONICLES
http://www.allegro.pl/item186594649_civilization_chronicles_super_zestaw.html
Szkoda troszkę że nie PL ...


o kurka ... bardzo chętnie bym kupił, a i cena nie jest jakaś straszna... Skoda, że brakuje mi tylko jakiejś połowy z tej kwoty...(mam odłożone na Gears of War i nie mam zamiaru tego ruszać...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 06:36, Smash napisał:

Byla EK Oblioviona? Nic o tym nie slyszalem ale jak mozesz to moglbys powiedziec co tam taakiego
bylo ze EK ?? :)

Płyta z materiałami dodatkowymi, ponad stu stronicowy przewodnik po świecie, mapa i 1 Septim Imperialny (lokalna waluta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jedną (a właściwie dwie):
-Medieval 2: Total War (cudna...)
-Świątynia Pierwotnego Zła - tzn. w Polsce jest to normalna edycja, ale za Zachodzie tak wygląda EK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nigdy nie skusiłem sie na edycję kolekcjonerską żadnej gry. To dla mnie tylko niepotrzebne bajery, za które trzeba zapłacić 50-70 zł więcej niż normalnie, a potem te rzeczy i tak pewnie leżakują na półce. Po co mi jakieś mapy, medaliony czy figurki. Liczy się sama gra.

Jedyną EK na którą (być może) się skuszę to Wiedźmin, ale jeszcze nie wiadomo co w niej będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 08:08, Graffis napisał:

> Byla EK Oblioviona? Nic o tym nie slyszalem ale jak mozesz to moglbys powiedziec co tam
taakiego
> bylo ze EK ?? :)
Płyta z materiałami dodatkowymi, ponad stu stronicowy przewodnik po świecie, mapa i 1 Septim
Imperialny (lokalna waluta).


ja tam kupilem normalna wersje Obka jak juz zostala wydana po polsku. Mialem Poradnik Gry-Online, Przewodnik po swiecie (historia prowincji itp.) Plyte z Bonusami i mape. Tyle co niemialem tego septima. Ale jak widac to cos malo jak na EK bo w edycji normalnej ma sie zamiast tego septima przynajmniej jakis poradnik z solucja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 08:50, Abi Dalzim napisał:

Ja jakoś nigdy nie skusiłem sie na edycję kolekcjonerską żadnej gry. To dla mnie tylko niepotrzebne
bajery, za które trzeba zapłacić 50-70 zł więcej niż normalnie, a potem te rzeczy i tak pewnie
leżakują na półce. Po co mi jakieś mapy, medaliony czy figurki. Liczy się sama gra.

Jedyną EK na którą (być może) się skuszę to Wiedźmin, ale jeszcze nie wiadomo co w niej będzie
:)


Wiesz dodatki jedno, a drugie samo to ze masz taką Edycje Kolekcjonerską ;)

Robi wrażenie jak ktoś ma całą półkę gier z takich edycji, a jak juz ktoś ma dwie różne wersje EK jednej gry (np. NW2 - biała i czarna (w sumie to brązowa ;p ) to juz w ogóle zapalony kolekcjoner...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 20:01, Paoro napisał:

a jak juz ktoś ma dwie różne wersje EK jednej gry (np. NW2 - biała i czarna (w sumie to brązowa ;p ) to juz w
ogóle zapalony kolekcjoner...

A dla mnie dziwak. I to na dodatek nie wiedzący co z pieniędzmi zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 20:05, Abi Dalzim napisał:

A dla mnie dziwak. I to na dodatek nie wiedzący co z pieniędzmi zrobić :)


W sumie racja ja bym sie chyba na takie coś nie zdecydował ;p ale jednak zdarza sie ze nie którzy tak robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja dalej czekam na ek Moh -a Airborne . Mam nadzieje zę wyjdzie szcegolnie ze dali C & C 3 . Cóż zostaje czekać na iV kwartał 2007 roku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przy okazji dyskusji na temat EK padło pytanie do któregoś z forumowiczów: Po co ci 2 egzemplarze NW2? Ten też użytkownik napisał w odpowiedzi ze jeden wygrał w jakims konkursie. Prawde mówiąc to gdybym kupił wcześniej EK np. NW2 i potem wygrał drugą EK NW2 i nie mógł jej zamienić na inną EK innej gry, to ok (tyle ze pewnie bym ją sprzedał najlepiej po jakims czasie, moze by była więcej warta :) , a i w końcu trzeba by mieć też farta by wygrać EK innego koloru niż sie wcześnej kupiło ;p jak było w tym przypadku )

No ale gdyby była sytuacja odwrotna czyli najpierw wygrałbym to potem bym juz nie kupił ;p po co mi dwie takie gry - przecież najwazniejsze zeby mieć daną gre...

Z mojej strony to troche abstrakcja, bo przecież ostatnio mało idzie na premierówki, częściej na kolekcje (czy to CDP, Cenegi, czy EA), a jak sam napisałes EK jeszcze droższe... Bywało ze jeszcze jakis czas temu gry w wersji premierowej kupywało sie za równowartość dzisiejszych Edycji Kolekcjonerskich, no ale teraz jednak wydatków coraz więcej, a dochodów nadal tyle samo... ach tak to jest z tymi uczniami, strach pomyśleć jak sie na studia pójdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 21:10, Paoro napisał:

ach tak to jest z tymi uczniami, strach pomyśleć jak sie na studia pójdzie :D

Mogę Cię pocieszyć (czy też zmartwić ;) ), że jak się pracuje, to jest tylko troszkę lepiej. Niewiele.

A co do EK i stawiania ich na półce, to zapewniam Cię, że z czasem pragmatyzm bierze górę nad estetyką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar została wydana w trzech wersjach (zwykła, specjalna i kolekcjonerska). CD Projekt nie pokusiło się o te dwa "lepsze" wydania (chociaż kilkadziesiąt sztuk...). Szkoda.

Zwykła Edycja to:

Standard retail edition contents and details:
- 30-days free subscription included
- Full game client on DVD disk
- Full game manual
- Recommended Retail Price: £34.99 / €49.99

Specjalna Edycja to:

The Special Edition is packed with lots of extra exclusive bonuses and goodies and will be a definite ""must-have"" for all LOTRO fans! Special edition contents and details:
- 45-days free subscription included – That''s right, you get an extra couple of weeks free play compared to the standard edition!
- Full game client on DVD disk
- Hardback manual
- 7-day Buddy Code – give this to your friend and adventure in Middle-earth together!
- Exclusive Figurine – A beautifully crafted miniature mithril figure for your display cabinet
- Special Edition In Game Item - Cloak of the Peace-keeper, which gives you +2 Peace Morale Regeneration
- Collectors parchment map of Angmar – Use it to navigate your way through the world or frame it as a gorgeous art piece
- Special Edition "making of" DVD, additional interviews, movies, exclusive game art, etc. - Get your hands on never-before-seen assets
- Recommended Retail Price: £49.99 / €69.99

Natomiast co do Kolekcjonerskiej wersji:

Includes all items contained within the Special Edition PLUS:
- Unique Collectors'' box, individually numbered
- Only 5,000 units to be produced
- Lifetime subscription to the game included – you will never have to pay a monthly subscription!
- Wax-sealed letter from Jeffrey Steefel, Executive Producer of LOTRO
- Lifetime Member certificate – Official record of your Founder membership
- Lord of the Rings Online leather wristband, impressed in Elvish
- Exclusive in-game item - Cloak of Easeful Thought, which gives you +2 Peace Morale Regeneration
- Prima Hint Booklet
- The chance to win a trip to Turbine or one of nine Microsoft Zunes.
- Full game client on DVD disk
- Recommended Retail Price: £179.99 / €249.99

20070426203847

20070426203852

20070426203902

20070426203911

20070426203938

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować