Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Limitowane Edycje Kolekcjonerskie - czyli ukłon w stronę gracza - CDP & Cenegi :)

737 postów w tym temacie

Jeżeli ktoś jeszcze nie widział, to w najbliższych dniach z chęcią zrobię zdjęcie EK Gothic 3. Chce ktoś ? ; -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 11:22, Walec87 napisał:

Chce ktoś kupić te edycje, ktore wygrałem? :)

1) Nie reklamuje się tutaj !

Dnia 21.11.2006 o 11:22, Walec87 napisał:

Nie odpakuję z folii nawet... 115 z przesyłką.

2) na Wirtusie są po 109 zł więc wątpię by ktoś ci je wziął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć jak wypada polska (zapewne) pełna wersja językowa kolekcjonerki Hitman''a??
Pytam bo kupiłem dzisiaj kolekcjonerkę PoP''a i się rozczarowałem że to pełna polska wersja przynajmniej The Two Thrones...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 23:46, Viper napisał:

Czy ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć jak wypada polska (zapewne) pełna wersja językowa
kolekcjonerki Hitman''a??
Pytam bo kupiłem dzisiaj kolekcjonerkę PoP''a i się rozczarowałem że to pełna polska wersja
przynajmniej The Two Thrones...:/


Hitmany(wszystkie) to polonizacje kinowe,raczej dobrej jakości- chociaż Blood Money nie ustrzegła się paru baboli

Co do PoPa to tylko Warrior Within spolonizowano kinowo


Nie wiem jak to wszystko wygląda w tych mega kolekcjach, ale wątpie by na tą okazję przygotowywali nowe polonizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 01:08, Dark SMG napisał:



no i te wydanie kontraktów, zasysać trzeba paczke z dźwiękami za 300 mega :P


No wpadka była to powazna, jednak myślę że Cenega przyłoży się do tych EK i wszystko będzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wiesz nie wiem czy można mówić o EK w wykonaniu cenegi ponieważ zrobili jedynie edycje 4 serii i to grubo po fakcie.
nie wiem dla czego podczas premiery Cenega nie daje wyboru... a EK GTA SA to śmiech na sali, zwie się to EK ale w empiku w dniu premiery dostałęm to samo, i każda edycja ( oprucz edcji którą sprzedaje dzielny robin hood w kapturze na bazarku:P) jesty taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 01:20, Dark SMG napisał:

no wiesz nie wiem czy można mówić o EK w wykonaniu cenegi ponieważ zrobili jedynie edycje 4
serii i to grubo po fakcie.

Czy tak grubo? Ostani hitman jeszcze w miarę świeży. OK-Nie da się ukryć- premier tu nie uświadczymy ale drugiej strony otrzymamy pięknie wydane serie znakomitych gier. Sam się zastanawiam czy nie zakupić Splinter Cell- przygód Sama Fishera jeszcze nie tknąlem- a podobno są niezłe(szkoda tylko że nie w tej EK Double Agent)

Dnia 05.12.2006 o 01:20, Dark SMG napisał:

nie wiem dla czego podczas premiery Cenega nie daje wyboru...

A Oblivion to co? Do wyboru:wersja angielska, Polska lub kolekcjonerska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm no dobra :P Oblivion to wyjątek ale z racji iż nie ma u nas tej prawdziwej EK, a przynajmniej jej nie widziałem nigdzie to przyjmijmu że obecna jest edycją klekcjonersją, ale to nie fair w stosunku do G3...
co do DA to powiem tak grałęmw Spintera 1 nie przeszedłem w demo pandory i w demko chaosu.
natomiast teraz zakupiłęm (1 grudnia) DA i powiem ci że lepiej kupić te wydanie EK czyli SC1 2 i 3 a DA zostaw sobie na sam koniec, poprostu spartolili te nowe pomysły przez co gra jest zdecydowanie dziwna np. mamy większość misji za dnia no i nie ma paska widzialności sama.
przez to nijak się nie idzie dobrze schować...
polecam ci poprzednie czści, poprostu Sam w DA jst o wiele mnie ruchliwy i ma dziwne akcje niż to miało miejsce w choć by teorii chaosu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2006 o 01:44, Dark SMG napisał:

polecam ci poprzednie czści, poprostu Sam w DA jst o wiele mnie ruchliwy i ma dziwne akcje
niż to miało miejsce w choć by teorii chaosu :P


Czytałem już niezbyt pochlebne opinię na temat DA, a przy takiej prasie gra się na pewno dobrze nie sprzeda...więc Mogli ją dorzucić do te EK co by bardzo uatrakcyjniło ten zestaw(słaba ale w końcu premiera!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ty się pe**** nie znasz :P DA jest zaje zaje i oblivion też :P

poza tym jak chcecie sobie zessać DA to tu macie: *[M] i tam klikacie download i zasysacie np. emule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 01:59, Dark SMG napisał:

No ale DA wyszło troche puźno, już po premierze EK, poza tym przecież chcieli zbiuć więcej
kaski :P

A te EK się już ukazały? Do tej pory widziałem tylko reklamy...mam nadzieję że wkrótce pojawią się w Empikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 01:58, syriusz.b. napisał:


a ty się pe**** nie znasz :P DA jest zaje zaje i oblivion też :P

poza tym jak chcecie sobie zessać DA to tu macie:


czka cię niechybny ban, oj czeka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 02:11, Minsc i Boo napisał:

> No ale DA wyszło troche puźno, już po premierze EK, poza tym przecież chcieli zbiuć więcej

> kaski :P
A te EK się już ukazały? Do tej pory widziałem tylko reklamy...mam nadzieję że wkrótce pojawią
się w Empikach

no ja widziałem 1 grudnia w empiku, miałęm w łapkach to takie tandetne kartonowe duże pudełko formatu A3 tylko bardziej wąskiego.
ma wytłoczenia, jednak spodziewałem się czogoś więcej.

Syriusz.b. ja tu widze że już w wielu tematacjh piratuje, człowieku za to jeet B.A.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować