Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Limitowane Edycje Kolekcjonerskie - czyli ukłon w stronę gracza - CDP & Cenegi :)

737 postów w tym temacie

Cóż, można to tak ująć, ale chodzi o to, że IMO Myst jest tylko dla wyjadaczy, którzy na dzień dobry rozszyfrują Enigmę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podobaja mi sie te edycje , z jednej przyczyny , zlego jak dla mnie zdefiniowania slowa KOLEKCJONERSKIE przez Cenege , zamiast dostac cos zupelnie wyjatkowego jak edycje z CDP dostajemy klony , ktore mozna bylo nazwac SAGA i sprzedac taniej :D w nielimitowanej edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hitman, kloeljna i na razie ostatnia gra z serri "world of..." szkoda że zadnej nie kupię bo:
- Trylogię princa nowej generacji posiadam :)
- Spinter-a nie lubie, ponieważ nie lubię skradanek :D
- przygodówek tym bardziej :P
- Hitman to też skradanka wiec... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te kole4kcjonerskie to sam Papier :/ i płyty i jakies pudełko "/ . Myślałem ze dodadzą jakis taki mały gadzet. Jak miałbym kupować to na pewno Hitman ;?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 18:20, Woko11 napisał:

Czy Hitman jest skradanką... tu bym się sprzeczał, bo na pewno nie jest podobna do SC czy Thiefa.

wg. mnie jest nie kupię na pewno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kupię Pop, bo podoba mi się wygląd tego pudełka, a poza tym cenowo wychodzi jak za 3 części oddzielnie bo 1 i 2 są w KK po 25 zł a 3 kosztuje 90, więc się opłaci kupić tą edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 13:09, Evil Khan napisał:

> Wygrałem wszystkie 4 gry w konkursie na Gry-Online :))))))))))))))))))
Gratki :)


A dziękuje, dziękuje... :)
Mr Konrad z Cenegi pisał mi, że gry wyślę jak tyko będą dostępne, pisał, ze już pod koniec listopada będzie je miał, więc pre-ordery pewnie też tak dojdą.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 13:22, Adamzzz napisał:

Tylko niech nie kosztują ok. 200zł bo niestety nie kupię. :) Chociaż Civ4 by się przydał

Nie będą tyle kosztować. Kosztują około 130 - 140 zł. Zresztą sprawdż w sklepie cenegi, to będziesz dokładnie wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować