Zaloguj się, aby obserwować  
pro_evo2

Unreal

29 postów w tym temacie

Przepraszam oOreVenOo ale to jest temat o Unreal TOURNAMENT.Unreal a Unreal Tournament to 2 inne gry.
Ta 1 ma sensowną fabułe a druga niezbyt:P UT jest skoncentrowana na rozgrywkę w multiplayu.Tyle wyjaśnienia.

Unreal jest ciekawy.Kiedy został wydany oczarował graczy grafiką , klimatem i dopracowaniem.Podobała mi się głównie ze względu na klimat.Niestety Unreal 2 niepowtórzył sukcesu prequela a szkoda:/ Gdyby ją dopracować(poczekał bym jeszcze 2 lata:P) zapewne była by świetną grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unreal

producent: Epic Games
wydawca: GT Interactive
dystrybutor PL: Licomp Empik Multimedia
zobacz: pomoc techniczna dystrybutora
kategoria: gry akcji / FPP


Data Premiery:
Świat: 15 maja 1998
Polska: 15 października 1998


tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet | liczba graczy: 1 - 16
wymagania wiekowe: 12+

nośnik: 1 CD
Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium II 266, 32 MB RAM, akcelerator 3D.
zobacz oficjalną stronę WWW:
Unreal
wersja językowa:
angielska




Gry Podobne


Dodatki do Gry
PC Unreal: Return to Na Pali

Gry z Serii i Pokrewne
PC Unreal Tournament
PC Totally Unreal
PC Unreal Tournament 2003
PC Unreal II: The Awakening
PC Unreal Tournament 2004
PC Unreal Anthology
Opis GryDoskonała gra akcji FPP osadzona w dalekiej przyszłości, gdy ludzka rasa opanowała dalekie obszary kosmosu. Fabuła, żywcem wyjęta z gatunku science-fiction, rozpoczyna się gdy więzienny statek kosmiczny z powodu awarii rozbija się na nieznanej planecie. Jako jeden z nielicznie ocalałych rozpoczynamy wędrówkę po powierzchni niesamowitej planety, napotykając obce rasy i wiele niesamowitych potworów.

Powoli dowiadujemy się, że planeta Na Pali, na której nieoczekiwanie się znaleźliśmy, zamieszkała jest przez pokojowo nastawioną rasę Nali, zniewoloną przez najeźdźców przybyłych z Imperium Skaarj. Wędrując nieznanymi krajobrazami odkrywamy kolejne tajemnice planety oraz przyczyny, które spowodowały, że rdzenni mieszkańcy zostali zniewoleni przez agresorów.

Ponad 30 misji do rozgrywki dla jednego gracza.
Trzynaście map do multiplayera z pięcioma różnymi trybami gry.
Inteligentni przeciwnicy, posiadający własne unikalne cechy.
Arsenał ponad 10 śmiertelnych broni.
Wersja GOLD zawiera dodatek Return to Na Pali, z siedemnastoma nowymi misjami, w których stajemy na na drodze groźnej rasy Skaarj, z przedstawicielami której możemy zmierzyć się używając całkiem nowych broni. Dodatkowo mamy 7 nowych map do rozgrywki wieloosobowej.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 21:11, Adamido napisał:

Ta 1 ma sensowną fabułe a druga niezbyt:P UT jest skoncentrowana na rozgrywkę w multiplayu.Tyle
wyjaśnienia.
Unreal jest ciekawy.Kiedy został wydany oczarował graczy grafiką , klimatem i dopracowaniem.Podobała
mi się głównie ze względu na klimat.Niestety Unreal 2 niepowtórzył sukcesu prequela a szkoda:/
Gdyby ją dopracować(poczekał bym jeszcze 2 lata:P) zapewne była by świetną grą.


Dobrze możliwe , zabrdzo sie nie orientuje wiec myślałem ze to dwie te same gry. Przepraszam.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 21:15, pro evo napisał:

Unreal

producent: Epic Games
wydawca: GT Interactive
dystrybutor PL: Licomp Empik Multimedia
zobacz: pomoc techniczna dystrybutora
kategoria: gry akcji / FPP


Data Premiery:
Świat: 15 maja 1998
Polska: 15 października 1998


tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet | liczba graczy: 1 - 16
wymagania wiekowe: 12+

nośnik: 1 CD
Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium II 266, 32 MB RAM, akcelerator 3D.
zobacz oficjalną stronę WWW:
Unreal
wersja językowa:
angielska




Gry Podobne


Dodatki do Gry
PC Unreal: Return to Na Pali

Gry z Serii i Pokrewne
PC Unreal Tournament
PC Totally Unreal
PC Unreal Tournament 2003
PC Unreal II: The Awakening
PC Unreal Tournament 2004
PC Unreal Anthology
Opis GryDoskonała gra akcji FPP osadzona w dalekiej przyszłości, gdy ludzka rasa opanowała
dalekie obszary kosmosu. Fabuła, żywcem wyjęta z gatunku science-fiction, rozpoczyna się gdy
więzienny statek kosmiczny z powodu awarii rozbija się na nieznanej planecie. Jako jeden z
nielicznie ocalałych rozpoczynamy wędrówkę po powierzchni niesamowitej planety, napotykając
obce rasy i wiele niesamowitych potworów.

Powoli dowiadujemy się, że planeta Na Pali, na której nieoczekiwanie się znaleźliśmy, zamieszkała
jest przez pokojowo nastawioną rasę Nali, zniewoloną przez najeźdźców przybyłych z Imperium
Skaarj. Wędrując nieznanymi krajobrazami odkrywamy kolejne tajemnice planety oraz przyczyny,
które spowodowały, że rdzenni mieszkańcy zostali zniewoleni przez agresorów.

Ponad 30 misji do rozgrywki dla jednego gracza.
Trzynaście map do multiplayera z pięcioma różnymi trybami gry.
Inteligentni przeciwnicy, posiadający własne unikalne cechy.
Arsenał ponad 10 śmiertelnych broni.
Wersja GOLD zawiera dodatek Return to Na Pali, z siedemnastoma nowymi misjami, w których stajemy
na na drodze groźnej rasy Skaarj, z przedstawicielami której możemy zmierzyć się używając całkiem
nowych broni. Dodatkowo mamy 7 nowych map do rozgrywki wieloosobowej.




o data premier na świecie taka jak w pollsce bardzo ładnie grałem w 2 i zastanawiam się nad 2 awaking to reamke czy cało nowa wersjie czy mnie jeszcze czymś zaskoczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cudo. Ta gra to klasyka i to nie byle jaka. Niektóre potyczki z bossami wszedły mi w pamięc na wylot. A muzyka wcale nie gorzej... Co tam, że grafika jest już stara. To nie ona się liczy tylko grywalność, klimat i muzyka. Za to tą grę kochałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cudo. Ta gra to klasyka i to nie byle jaka. Niektóre potyczki z bossami wszedły mi w pamięc na wylot. A muzyka wcale nie gorzej... Co tam, że grafika jest już stara. To nie ona się liczy tylko grywalność, klimat i muzyka. Za to tą grę kochałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno czego nie zapomnę z Unreala... to muzyczka która towarzyszyła wyjściu z wraku Vortex Rikersa (to statek więzienny, którym gracz leciał w charakterze ''przymusowego pasażera''). Kto grał ten musi przyznać że moment wyjścia z Vortexa był wręcz epicki (szczególnie biorąc pod uwagę to, że świat Unreala w 98'' był szokiem graficznym dla praktycznie każdego gracza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 22:30, Zygomir napisał:

Jedno czego nie zapomnę z Unreala... to muzyczka która towarzyszyła wyjściu z wraku Vortex
Rikersa (to statek więzienny, którym gracz leciał w charakterze ''przymusowego pasażera'').
Kto grał ten musi przyznać że moment wyjścia z Vortexa był wręcz epicki (szczególnie biorąc
pod uwagę to, że świat Unreala w 98'' był szokiem graficznym dla praktycznie każdego gracza)


Zwłaszcza przepiękne niebo i woda. Po szaro-burym Quake''u 2 to było naprawdę coś. Dla tej gry wart było kupić Voodoo 2. :)

Odpaliłem sobie niedawno Unreala i muszę przyznać że nadal całkiem fajnie się gra, a i grafika nie kłuje w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 22:30, Zygomir napisał:

Jedno czego nie zapomnę z Unreala... to muzyczka która towarzyszyła wyjściu z wraku Vortex
Rikersa (to statek więzienny, którym gracz leciał w charakterze ''przymusowego pasażera'').
Kto grał ten musi przyznać że moment wyjścia z Vortexa był wręcz epicki (szczególnie biorąc
pod uwagę to, że świat Unreala w 98'' był szokiem graficznym dla praktycznie każdego gracza)

Kurtka, tesz czułem dokładnie to samo. To samo czułem, gdy w końcu pokonałem królową i zacząłem dryfować statkiem w kosmosie. Wyjaśnienie jest jedno - Unreal to gra epicka. Jutro sobie ją zainstaluje :-))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to temat o grze Unreal, ale nazwa tematu nie wskazuje, że nie może to być temat ogólny o uniwersum Unreala :]
Co za tym idzie, chciałbym zapytać, kto z Was czeka na ekranizację gry Unreal, bowiem taka w dość bliskiej przyszłości będzie mieć miejsce (jakby ktoś chciał poczytać o tym więcej to www.unrealsp.org).
Jeśli o mnie chodzi - już się NaPaliłem na ten film :D Czytajcie - pójdę nań do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unreala miałem po kupieniu w CD-Action, był kilka lat temu załączony w full wersji. Gra mnie wtedy oczarowała. Natomiast dwójka kompletnie ROZczarowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 11:03, KoLoS napisał:

I jeszcze jedno: ilu z Was myśli, że news o filmie rodem z Unreala to prima aprilis? :>


Ja nie ;p. Byle to nie była kolejna produkcja z pod Uwo Bowllowskiej szaty. Może być to niezła produkcja, a i ludzie zaczną się interesować Unrealami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Unreala nie przeszłem bo się utknęło w pewnym miejscu i kiszka. W gierkę nawet teraz da się pograć grafa już nie ta ale to nie przeszkadza.

A może znacie stronkę z solucjią do tej gierki to może bym ją teraz przelazł całą.

Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować