Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

Quiz Władca Pierścieni - Film, Książka, Gra

4136 postów w tym temacie

Widzę, że można zadawać też pytania dotyczące gier, no to w takim razie ja takie zadam:

Na czym polega pierwsza misja siłami zła w grze Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie 1 i przed jakimi jednostkami wroga musimy się wtedy bronić (jednostkami, a nie rasami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 14:34, Piterixos napisał:

Widzę, że można zadawać też pytania dotyczące gier, no to w takim razie ja takie zadam:

Można, ale nie wiem czy zwróciłeś uwagę, że Quiz ten nie cieszy się zbytnio popularnością a i pewnie gry LOTRowskie również sądzę, że jeszcze minie trochę czasu zanim ktoś odpowie [o ile w ogóle ktoś odpowie =/]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 13:55, Braveheart napisał:

> Widzę, że można zadawać też pytania dotyczące gier, no to w takim razie ja takie
zadam:
Można, ale nie wiem czy zwróciłeś uwagę, że Quiz ten nie cieszy się zbytnio popularnością
a i pewnie gry LOTRowskie również sądzę, że jeszcze minie trochę czasu zanim ktoś odpowie
[o ile w ogóle ktoś odpowie =/]

Może by rozruszać temat ? Mimo, że trochę złamie regulamin. W gry o tematyce LoTR mało kto gra i raczej nikt już nie odpowie, chyba, że będzie szukał za pomocą wujka G00GLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza bitwa tam to chyba walki drużyny w Morii, musimy się bronić przed gobasami, trollami, a na końcu Gandzio walczy z Balrogiem. O ile mi się nie pomyliło z Wojną o Śródziemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 19:20, deif33 napisał:

To była misja, w której budowaliśmy Isengard i broniliśmy się przed Rohirrimami i Entami
z tego co pamiętam.


Podpowiedź. Jest tam jeszcze jedna jednostka (tylko chodzi mi o jednostkę, a nie o rasę:)

PS. Niby już dwie osoby powiedziały, że nikt nie odpowie, ale jak patrzę na ilość odpowiadających osób to sam nie wiem co o tym myśleć... Ale nie no pytanie naprawdę łatwe, zwłaszcza, że dałem już gigantyczną podpowiedź, więc go nie zmieniam.

PS 2. naprawdę można interesować się zarówno grami oraz twórczością Tolkiena, a nie zagrać w gry których fabuła toczy się w tym samym universum? O.o Nie wiecie co tracicie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mogą jeszcze mieć za słabe kompy nawet na tak stare strategie :/

Więc walczyliśmy przeciwko konnicy Rohanu (mieliśmy pikinierów więc pikuś), przed entami (mieliśmy ognistych kuszników, też pikuś), a potem... piechota Rohanu chyba... i Eomer? Czy coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 02:05, Piterixos napisał:

PS 2. naprawdę można interesować się zarówno grami oraz twórczością Tolkiena, a nie zagrać
w gry których fabuła toczy się w tym samym universum? O.o Nie wiecie co tracicie:P

Ja wiem :P
Ale chodzi o to, że popularnośc takich gier nie ciszy się chociażby tutaj [w społeczeństwie gramowiczów]
... Do dziś nikt nie dał odpowiedzi.. ;/
Może warto by było zmienić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 19:47, ManweKallahan napisał:

Dwie części, tytuły to "Niespodziewana podróż" oraz "Tam i z powrotem", ale nie wiem,
czy pytania z Hobbita są w tym temacie akceptowalne.


Właśnie. Może wypadało by zmienić nazwę tematu ?:P
np na ''Quiz Hobbit, Władca Pierścieni - Film Książka''... już pal licho z tymi grami. :-) I tak nie mają tu powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 21:35, ManweKallahan napisał:

Kim był Beorn?


Był potomkiem ludzi z Gór Mglistych, miał gospodarstwo między nimi a Mroczną Puszczą. Dzięki krwi beorlingów płynącej w żyłach miał zdolność zamieniania się w niedźwiedzia. Był też doskonałym kucharzem, co zapewne mogłaby potwierdzić thorinowa kompania, która gościła w progach Beorna. Amen.
EDIT
Aha, no i walczył w Bitwie Pięciu Armii, własno-łapnie zabił Bolga, dowódcę gobasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 16:49, Richmond94 napisał:

No to może... Znowu łatwe: jak nazywał się przyjaciel/krewny Smeagola, który odnalazł
Pierścień jako pierwszy?


Deagol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować