Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tania Revolution i nowe wersje DS-a

15 postów w tym temacie

Domek

Reggie Fils-Aime, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w firmie Nintendo, powiedział ostatnio dość ciekawą rzecz na temat ceny Revolution. Przyznał bowiem, że za konsolę przyjdzie graczom zapłacić mniej niż za Xboksa 360 czy PlayStation 3.

Przeczytaj cały tekst "Tania Revolution i nowe wersje DS-a" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 14:08, Shadow Raziel napisał:

o to się nie martwie bo jest ultima

Nintendo ma u nas oficjalnego dystrybutora, więc z Ultimą czy bez, Revolution będzie dostępny w sprzedaży:)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej porównuj ceny gier do DSowych bo zmieniły się cła dzieki Unni, a nasz poje*bany dystrybutor nadal daje na produkcje GC ceny sprzed wkroczenia do unni, klepiąc na tym większą kase. Lukas Toys to frajeży, którzy gdzieś mają pożądną dystrybucje Nintendo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 20:13, Monio4 napisał:

Raczej porównuj ceny gier do DSowych bo zmieniły się cła dzieki Unni, a nasz poje*bany dystrybutor nadal daje na produkcje
GC ceny sprzed wkroczenia do unni, klepiąc na tym większą kase. Lukas Toys to frajeży, którzy gdzieś mają pożądną dystrybucje
Nintendo :/


Całkiem możliwe (sic!), że skoro kupili GC za poprzednią cenę to teraz nie mogą jej oddawać za friko. Na pewno jak już sprzedadzą to co mają to będą sprzedawać po normalnej cenie bo to... normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 21:51, sathorn1 napisał:

Całkiem możliwe (sic!), że skoro kupili GC za poprzednią cenę to teraz nie mogą jej
oddawać za friko. Na pewno jak już sprzedadzą to co mają to będą sprzedawać po normalnej cenie bo to... normalne.


No to musieli narobić sporych zapasów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 13:31, Shadow Raziel napisał:

200 $ to około 600-700 zł hmm.... fajnie, tylko żeby gafa była porównywalna do PS3 i X 360 i mają wzięcie :)


ja zawsze przy takich tekstach mówie:

"pozostawmy super grafikę graczą bez wyobraźni" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 23:13, 1602 napisał:

> Całkiem możliwe (sic!), że skoro kupili GC za poprzednią cenę to teraz nie mogą jej
> oddawać za friko. Na
pewno jak już sprzedadzą to co mają to będą sprzedawać po normalnej cenie bo to... normalne.
>

No to musieli narobić
sporych zapasów:D



Myślę, że po prostu przeliczyli się co do wielkości polskiego rynku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 200 $ to około 600-700 zł hmm.... fajnie, tylko żeby gafa była porównywalna do PS3 i X 360 i mają wzięcie :)

Cz grafika kiedykolwiek była tym, za co kochaliśmy Nintendo? Nie sądzę:). To, co jest najpiękniejsze w tej firmie, to niesamowicie oryginalne i grywalne gry. Jeśli masz grę, któa pochłania Cię bez reszty, grafika przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Przynajmniej jeśli chodzi o mnie. Wiem, że większość graczy jest wzrokowcami, ale może czasem warto poszukać w grach czegoś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 03:02, sn0w napisał:

> 200 $ to około 600-700 zł hmm.... fajnie, tylko żeby gafa była porównywalna do PS3 i X 360 i mają wzięcie :)

Cz grafika
kiedykolwiek była tym, za co kochaliśmy Nintendo? Nie sądzę:). To, co jest najpiękniejsze w tej firmie, to niesamowicie
oryginalne i grywalne gry. Jeśli masz grę, któa pochłania Cię bez reszty, grafika przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie.
Przynajmniej jeśli chodzi o mnie. Wiem, że większość graczy jest wzrokowcami, ale może czasem warto poszukać w grach czegoś
więcej?


Można to idealnie połączyć: METROID PRIME !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować