Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Informacja o pre-orderze gry Gothic 3 w sklepie gram.pl

561 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2006 o 00:36, Mr Black napisał:

Może teraz niektórzy przestaną psioczyć na CDP, że nie wysłał ich egzemplarza gry...


Ba już przestali:) Nik nie pisze, a ci krzykacze już umilkli:) Nic tylko Brawa dla CDP, a tym niecierpliwym meliske polecam lub długi sen by odpocząć:) CDP ROX i tyle!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy pecha chlopaki ! 1 listopad sux no musieli święto walnąć >_> No cóz nie moge sie doczekać na czwartek (chyba trzeba baje se zrobić), oby tylko poszło :P I rah ciach ciach ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO czwartku <hmmm> a bym przez środe sobie pograł :( ale tak trzeba czekać i co najwyżej 1 dzień przed premierą o ile masterlink czegoś nie wymyśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

# Konfiguracja, która powinna już udźwignąć Gothic 3, aczkolwiek nie pozwoli się cieszyć szczegółową grafiką:
# CPU: Pentium 4 2GHz / AMD 2000+
# RAM: 512 MB
# GPU: GeForce 3 / Radeon 8500 (64 MB)
# OS: Win2k / ME / XP / Vista
# Napęd: DVD-ROM

Konfiguracja optymalna, która zapewni grywalność na najwyższym poziomie detali: (włączone wszystkie opcje graficzne)
# CPU: Pentium 4 3GHz / AMD 3000+
# RAM: 1024 MB
# GPU: Geforce 6800 GT / Radeon X800 Pro *
# OS: Win2k / ME / XP / Vista
# Napęd: DVD-ROM

Ktoś tam chciał dokupić 512 RAM tylko dla Gothica. Po co wyrzucać pieniądze w błoto? Wymagania wcale nie są takie zaparowe. Średniej klasy kilkuletni komputer udźwignie Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh znalazłem coś jeszcze... *) Do płynnej gry ze średnim stopniem szczegółowości powinny wystarczyć karty graficzne GeForce 5900 / Radeon 9800 PRO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha jestem zachwycony jesli to sa wymagania optymalne (myślałem że będą wyższe) to nie doczuje żadnych chrupnięć ani zgrzytów w grafice lecz niebyłem zachwycony grając w OBLIVIONA na full ,,options ''''
lecz mam nadzieję że Gothic 3 to zmieni :-> już mnie ręce swędzą by odpalić tę Giercyne
(jeszcze troche,wytrzymasz) na sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co oni napisali ja zamówiłem i pisze tak: zamówienie nr %%%%%%: złożone Pt, 15.09.2006, zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne) a piszą że wszystkim wysłali jak to ? (poczta polska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bede psooczyl. Bo niby wyslane, a system nie zmienil stanu wysylki. A moze wlasnie nie wyslane. Bede czekal jak idiota i nic z tego nie bedize. To jak wyslane to napracie ten Wasz smutny system i bedize wiadomo. A nie tak - "wyslalismy wszystkie pre ordery" - moze i tak, wyslane ale u tych co maja potwierdzone na stronie wyslanie. Kto mi to zagwarantuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie napisali że wysłali ale kto wie czy to prawda bo pisze mi tak zamówienie nr ********: złożone Pt, 15.09.2006, zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne) i myśle że uciebie też tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można to potraktować jaką małą skargę ale...

"zamówienie nr. **********: złożone Śr, 25.10.2006, zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)"

Czyli, chyba nie wszystkie egzemplarze zostały wysłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 00:48, MietekFogg napisał:

Hegemon myślisz ze mu zapłacili za to ?? :P :P :P


Mysle, ze radosc z nowego Gothika odebrala mu zdolnosc krytycznego pogladu na sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 04:31, Sephyist napisał:

Ktoś tam chciał dokupić 512 RAM tylko dla Gothica. Po co wyrzucać pieniądze w błoto? Wymagania
wcale nie są takie zaparowe. Średniej klasy kilkuletni komputer udźwignie Gothica.


Pod warunkiem, ze te wymagania sa realne. Widzialem Gothika kilka tygodni temu na kompie z 1 GB RAM i GeForcem 7900 GT. Chodzil tak sobie, choc nie wszystkie bajery byly wlaczone (ale przyznaje, gra wygladala bardzo ladnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misiekolxp001, muchy-polatuchy => spokojnie, już nic dzisiaj nie poradzimy, bo jest święto. Tak czy siak jeżeli zajdzie sytuacja, że nasze paczki zostały niewysłane to na pewno bedziemy mieli podstawy do kłócenia się z powodu newsa który pojawił się na stronie głównej i który mówi, że wysłano wszystkie paczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 07:52, Mistic napisał:

Misiekolxp001, muchy-polatuchy => spokojnie, już nic dzisiaj nie poradzimy, bo jest święto.
Tak czy siak jeżeli zajdzie sytuacja, że nasze paczki zostały niewysłane to na pewno bedziemy
mieli podstawy do kłócenia się z powodu newsa który pojawił się na stronie głównej i który
mówi, że wysłano wszystkie paczki ;-)


Ja bym jednakowoż wolał szybko otrzymać grę, a nie kłócić się o newsa :) Gwoli wyjaśnień też mam informację, że zamówienie jest ''w trakcie realizacji''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować