Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedstawiamy wygląd Edycji Kolekcjonerskiej gry Gothic 3!

565 postów w tym temacie

To jest swiadome znecanie sie nad nie mogacymi sie juz doczekac graczami !!! :D mam nadzieje ze jutro nie mine sie z kurierem ;] a tak sie chcialem spytac o mape. Jest napisane ze jest drukowana na specjalnym materiale a co to za material moze ktos powiedziec (wiem wiem jutro se zobacze :P ) jestem tylko ciekaw czy jak sie tego dotyka to sie czuje cos innego niz papier ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi sie wydaje to zwykla edycja Gothica zawierala mape drukowana na papierze kredowym a w opisie wersji kolekcjonerskiej jest mowa o "specjalnym materiale" wiec ? cusik tu nie gra ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest spejalnym materialem to mogli tez napisac w wersji kolekcjonerskiej ze jest duzych rozmiarow na papierze kredowym a nie robic smaczka pod tajemna nazwa "specjalny material"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak nie chce narzekac i nie mialem zamiaru. Nie mgoe sie doczekac, w mapie cieszy mnie to ze jest naprawde DUZA ;] ten album wyglada jak zeszyt A4 z okladka gothica ;] (i znow narzekam ? :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to powiedział pewien polityk...

YES, YES, YES!

Teraz nie żałuję, że kupiłem EK : PPPP

Btw. czy jest jakieś zdjęcie księgi pod innym kątem? tutaj nie widać wszystkiego : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! NOWA AKCJA!
Wszyscy, którzy chcą wznowienia EK Gothica 3, czyli ci, którzy nie zdążyli jej zamówić z powodu śmiesznie małej ilości egzemplarzy, w p i s u j c i e się pod tym postem! Oceniam, że potrzebujemy ok. 1500-2000 głosów ;)

A więc otwieram listę. Aha, numerujcie swoje głosy jakby co :P, będzie łatwiej podliczyć (bez oszukiwania!) O tak:

1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych 500 egzemplarzy EK, to wątpię, by trafiły do sklepu :-) raczej jako materiały promocyjne i do reklamacji będą ;-) Do sklepów raczej nie dadzą : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować