Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedstawiamy wygląd Edycji Kolekcjonerskiej gry Gothic 3!

565 postów w tym temacie

Ja zakupiłem normalną wersję ponieważ dla mnie ważniejsza jest sama gra niz gadżety :P Pozatym nie dysponuje az taka gotówką hehe ;) Ale fakt takie pudełko skórzane wyglądało by ekstra na półce z ksiązkami :) Pozdrawiam i wyczekujmy wspólnie jutra fani Gothica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mała uwaga odnośnie opakowań na płyty: bardzo fajnie że jest osobne opakowanie na film "MoG", ale szkoda ze soundtrack będzie w tym samym boxie co DVD z grą. Trochę to niepraktyczny, bo jak wieżę mam np. na innym piętrze niż PC to muszę zaiwaniać z całym boxem. Pewnie że można sobie samemu zrobić ale to już nie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale EK w ogolnym rozliczeniu nie wyszla wcale duzo drozej od zwyklej bo do EK byla dostawa gratis!! a dodatki bajer:)) (moja zona ma zemnie beke ze ta premiere tak przezywam) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 15:45, frodu napisał:

Ze mnie już sie mam śmieje od kilku miesięcy. Codziennie mówie jej o Gothicu :D


Coś o tym wiem - jak nie nawijam o U2 to o Gothic''u - w domu, szkole i na ulicy - wszyscy mają już dość!;)
A ja dzisiaj w nocy pewnie nie zasne...:)))
Pozdrawiam wszystkich - przetrwamy ten czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 14:09, Mike napisał:

- natomiast album (artbook) wydaliśmy tak, że szczęka opada. Twarda oprawa, duży format i dobry
papier. Widziałem bodajże wersję niemiecką, i tam był on dwa razy mniejszy, zszyty jak zeszyt
i w miękkiej oprawie. To co jest w wersji PL w porównaniu wypada naprawdę duuuużo dużo lepiej.


- jeśli chodzi o dostępność EK w MM i Empik, to od piątku powinna się tam pojawiać. Do obu
sieci poszło około 500 egzemplarzy, więc wypada średnio 5 egzemplarzy na sklep, czyli szansa
zdobycia gry tą drogą nie jest aż taka mała (niestety wychodzi drożej gdyż nie można użyć wPLNów)


Prosiłbym o informacje czy w MM i Empikach będzie również dodawany do EK album (artbook). W opisach EK było bodaj napisane, że album tylko dla zamawiających na gram.pl, ale mogę się mylić, więc chciałbym to ustalić i doprecyzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 15:31, DC666 napisał:

Z jakiego miasta jestes? Bo mowiles ze z opolskiego!


Jestem z opolskiego -> Namysłów -> wiocha Bukowa Śląska

Polakom gratulujemy Żywca! CD Projectowi EK Gothic 3!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 15:53, rick90 napisał:

O ile wiem to w MM i Empikach nie będzie Ek. EK jest to limitowana kolekcja dostępna tylko
na gram.pl


No tak ale gram.pl miała 1500 egzemplarzy z 2000 no to gdzie jest reszta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 15:53, rick90 napisał:

O ile wiem to w MM i Empikach nie będzie Ek. EK jest to limitowana kolekcja dostępna tylko
na gram.pl

Czytaj wątek, tekst Mike:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2006 o 15:55, Boskii napisał:

No tak ale gram.pl miała 1500 egzemplarzy z 2000 no to gdzie jest reszta????


Wyjechała do Londynu :P
A tak na poważnie, to nie wierzę że EK Gothica będzie w jakimkolwiek sklepie bo są ludzie którzy nie zdołali zamówić EK i byłoby to nie fair w stosunku do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no sorki nie widziałem tego ale to i tak szansa jest znikoma. Lepiej by było gdyby te egzemplarze zostały w sklepie gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 15:59, Angar0pl napisał:

Wiesz pracownicy cdprojekt też mają rodziny ,dzieci ,znajomych.Z 500 by się uzbierało:)

No nie przesadaj, myślisz że każdy polak czeka na premierę G3? Bo ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że EK powinna być dostępna tylko dla gramowiczy przez stronę gram.pl
Wkońcu to oni codziennie po kilkanaście razy wchodzili na stronę i wyczekiwali z nadzieją, że już mogą zmienić zamówienie z zwykłej na EK. Przynajmniej ja tak robiłem :-)

PS: Już niedługo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że ta gra powiina być tylko dla wybranych ale sam pomyśl jeśli ktoś np. nie ma neto to wtedy niemógłby zamówić EK w gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować