Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2008 o 14:59, lordlolek napisał:

nie rób nam wszystkim takiej nadziei bo szukam wciąż i wypytuję ale ja nie jestem pewny
czy to wyjdzie :P
a i tak mam mało czasu bo to tuż-tuż


nie ja rozpętałem widowisko pod tytułem Metallica w TV/necie ;) jedynie trzymam kciuki za ciebie :)

Dnia 28.05.2008 o 14:59, lordlolek napisał:

PS. mój kumpel tam jedzie i nagra na komórkę jakąś nową piosenke "from the
next album"
;)
choć nie wiem bo to ponoć niedozwolone... to prawda?


nie wiem, ale wiem że jakość tego nagrania ( jeśli w ogóle będzie coś słychać po za publiką ) będzie beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2008 o 15:22, deuser napisał:

nie wiem, ale wiem że jakość tego nagrania ( jeśli w ogóle będzie coś słychać po za publiką
) będzie beznadziejna.


tak wiem ale jakieś nadzieje "trza" mieć :)

Dnia 28.05.2008 o 15:22, deuser napisał:

jeśli w ogóle będzie coś słychać po za publiką


no mam nadzieje że nagłośnią dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 15:25, lordlolek napisał:

no mam nadzieje że nagłośnią dobrze...


idzie o to że takie urządzenia mają raczej marnej jakości mikrofony i jeśli już dobrze zbierają sygnał to tylko ten z bliskiej odległości :/ z autopsji - YouTube, tam mozna trafić na tego typu dźwiękowe bochomazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 15:37, deuser napisał:

> no mam nadzieje że nagłośnią dobrze...

idzie o to że takie urządzenia mają raczej marnej jakości mikrofony i jeśli już dobrze
zbierają sygnał to tylko ten z bliskiej odległości :/ z autopsji - YouTube, tam mozna
trafić na tego typu dźwiękowe bochomazy


niestety :( jednak nie ma na żywo a nawet jeśli to nielegalnie w jakichś ukrytych stronach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 20:46, lordlolek napisał:

niestety :( jednak nie ma na żywo a nawet jeśli to nielegalnie w jakichś ukrytych stronach
:(


trudno :/ ..posłucham Opeth, świetna kapela..polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z koncertu, a teraz wrażenia. Na supportach się strasznie wynudziłem. Kiedy grał Mnemic to cały czas miałem wrażenie, że grają ten sam kawałek, a Machine Head też wyszedł tak sobie. Bardzo liczyłem na jakiś cover typu "Walk" Pantery, albo "Territory" Sepultury, jednak na próżno. Na samą Metallikę przyszło czekać bardzo długo, ale warto było. Chłopaki zagrali na 200 % swoich sił, naprawdę byłem pod wrażeniem. Co prawda zrobili parę błędów, ale takiemu zespołowi można wybaczyć drobne potknięcie. Nie zagrali żadnego nowego kawałka, za to stare klasyki przeważały. Pozostaje nam tylko czekać aż przyjadą znów do Polski promować swój nowy album!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu, Czemu, nie mogłem jechać... Ja tak chciałem... A okoliczności takie głupie wypadły i ... nie pojechałem:/ Czekać na następny koncert w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 13:11, Metal-jestem napisał:

Wróciłem z koncertu, a teraz wrażenia. Na supportach się strasznie wynudziłem. Kiedy
grał Mnemic to cały czas miałem wrażenie, że grają ten sam kawałek, a Machine Head też
wyszedł tak sobie. Bardzo liczyłem na jakiś cover typu "Walk" Pantery, albo "Territory"
Sepultury, jednak na próżno. Na samą Metallikę przyszło czekać bardzo długo, ale warto
było. Chłopaki zagrali na 200 % swoich sił, naprawdę byłem pod wrażeniem. Co prawda zrobili
parę błędów, ale takiemu zespołowi można wybaczyć drobne potknięcie. Nie zagrali żadnego
nowego kawałka, za to stare klasyki przeważały. Pozostaje nam tylko czekać aż przyjadą
znów do Polski promować swój nowy album!


Trudno dziwić , że się nudziłeś jak nagłośnienie było zje****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... A miałem tam być. Kuzynek nawalił. Miał kupić bilety, ale z późno się zorientował. Miał kolokwia, a potem już było za późno. Trzeba będzie czekać na następny koncert w Polsce albo w Berlinie (mieszkam przy zachodniej granicy i do Berlina mam niespełna 90 km). Następnego koncertu nie przepuszczę...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

James: Are You singing loooooouuuuuddddd???!!!?
publika: YEAAAAAHHHHH!!!
James: It''s good, cause I''ve got something to say! I killed your baby today...!

:D Dla szoku gdy zaczeli spiewac Last Caress warto bylo poejchac xD

Do pelni szczescia zabraklo mi tylko Battery, ale ja mam takie szczescie ze na wszystkich koncertach na jakich bylem, gwiazda nie gra mojego ulubionego kawalka ;P

EDYTA:

@ Sarturias

Tu masz setliste:

01. Creeping Death 02. For Whom The Bell Tolls 03. Ride The Lightning 04. Harvester Of Sorrow 05. The Unforgiven 06. ...And Justice For All 07. Devil's Dance 08. Disposable Heroes 09. Welcome Home (Sanitarium) 10. Master Of Puppets 11. Whiplash ------- 12. Nothing Else Matters 13. Sad But True 14. One 15. Sandman ------- 16. Last Caress 17. So What 18. Seek & Destroy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2008 o 14:15, Kamiloos napisał:

Tu masz setliste:

01. Creeping Death 02. For Whom The Bell Tolls 03. Ride The Lightning 04. Harvester Of
Sorrow 05. The Unforgiven 06. ...And Justice For All 07. Devil''s Dance 08. Disposable
Heroes 09. Welcome Home (Sanitarium) 10. Master Of Puppets 11. Whiplash ------- 12. Nothing
Else Matters 13. Sad But True 14. One 15. Sandman ------- 16. Last Caress 17. So What
18. Seek & Destroy


Kurczę, niemalże same świetne kawałki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedyne z set listy co bym sobie popuścił to whiplash bo przejadł mi się już zupełnie :P

a na youtube są nagrania i to już bardzo dużo
niektóre mają całkiem niezłą jakość

daje jeden kawałek:

http://qck.pl/Tt

słychać publikę ale znośne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Metallici zgadzam się w 100% zagrali świetny koncert, usłyszeć ich na żywo (razem z kilkudziesięcioma tysiącami innych śpiewających ludzi) to wspaniałe przeżycie:)
Co do Mnemic''a i Machine Head nie do końca się zgadzam, główną winą tego że wypadli słabo w stosunku do mety było cholernie kiepskie nagłośnienie (ale z tego co zauważylem będąc na paru innych koncertach jest to celowy zabieg).
Tak czy siak koncert był wyśmienity i przeżycie niesamowite:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 17:19, lordlolek napisał:

jedyne z set listy co bym sobie popuścił to whiplash bo przejadł mi się już zupełnie
:P

a na youtube są nagrania i to już bardzo dużo
niektóre mają całkiem niezłą jakość

daje jeden kawałek:

http://qck.pl/Tt

słychać publikę ale znośne :P


IMO nie znośne... do słuchania się nie nadaje, ale można obejrzeć:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2008 o 13:52, hammerfall87 napisał:

Trudno dziwić , że się nudziłeś jak nagłośnienie było zje****


Chyba najgorzej było z werblem, którego podczas występu zespołu Machine head w ogóle nie było słychać, nie wiem jak wyglądała sytuacja na trybunach, ale na płycie nagłośnienie było nie najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować