Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2009 o 15:01, Woo-Cash napisał:

Czy jest jakiś godny uwagi film na temat tego zespołu?. Chciałbym się z nim bardziej
zapoznać ;)

Odpowiedź może być jedna: Some Kind of Monster. Mówi o okresie z nagrywania St. Anger, w którym to czasie zespół o mało co się nie rozpadł i aby się ratować zatrudnił terapeutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 15:01, Woo-Cash napisał:

Czy jest jakiś godny uwagi film na temat tego zespołu?. Chciałbym się z nim bardziej
zapoznać ;)

Z tych pełno metrażowych to Some Kind of monster. Opowiada o ciężkim okresie w zespole, m.in. o alkoholizmie James''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 15:01, Woo-Cash napisał:

Czy jest jakiś godny uwagi film na temat tego zespołu?. Chciałbym się z nim bardziej
zapoznać ;)

Sam nie oglądałem ale bardziej chyba bardziej godny uwagi jest A Year An A Half In The Life Of Metallica tylko z napisami mogą być problemy. Cliffem all nie polecam zwykła składanka koncertów z Burtonem i to w shitowatej jakości. Nie oglądałem też ale jest Making of Death Magnetic. Może też warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2009 o 18:10, fighting_falcon napisał:

Oj nie zawsze, od czasów St.Anger Lars systematycznie kastruje kolejne utwory z podwójnej,
posłuchaj sobie dowolnego występu z aktualnej trasy, podwójna kopaczka jest chyba tylko


O cholera masz rację;o Ale się koleś stoczył... Na koncercie w Chorzowie nie było tego tak słychać i w sumie nie bardzo zwracałem na to uwagę ale teraz zapuściłem bootleg... Rozczarowanie... Stopa słyszana tylko w ONE. Enter też ma dobrą a tam cisza ew jakieś ciche pukanie. Nawet Creeping death czy FWTBT, Whipshlash typowo dobre kawałki na perkę nie mają mocy, brakuje stopy. Ja na prawdę nie wiem co ten koleś sobie myśli. Nie dość, że na tym koncercie licho grał to jeszcze bez stopy i wysiłku;o Sory Lars ale jeśli tak dalej bedzie to chyba pora opuścić ten zespół. Z perkamanem młodszym o 20lat Meta grałaby jak w latach 90...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 11:35, BzyQacz napisał:

Nie wiem, czy wiesz, ale Lars out z kapeli i Meta nie istnieje... Zapominasz, kto jest
właścicielem nazwy.

Nie wiem kto jest właścicielem nazwy. Poza tym Lars będzie miał nazwę a Het wymyśli sobie inną jak choćby w przypadku Kata. Będzie Metallica&James Hetfield ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak o to 16 czerwca 2010 na Bemowie odbędzie się się Sonisphere z mega składem... Metallica, Behemoth, Mastodon, Slayer i Anthrax. No pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu, ale wiadomość mnie spotkała przy wyjściu ze szkoły. Bilet kupuję w ciemno, później będę się martwił dojazdem i zakwaterowaniem. To jest 2-dniowy festiwal nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 15:24, BzyQacz napisał:

I tak o to 16 czerwca 2010 na Bemowie odbędzie się się Sonisphere z mega składem... Metallica,
Behemoth, Mastodon, Slayer i Anthrax. No pięknie.

Słyszałem o tym xD Szkoda, że nie ma MEgadeth. Po prawdzie mogłoby być zamiast Anthraxu, który nie oszukujmy się daje słebe występy ostatnimi czasy, a i zmiana wokalu na drącego się non stop chłopa im nie służy. Tak więc dla mnie głównie SLayer i meta którą już widziałem w Chorzowie. Jak przeżyję pogo na Slayerze to już chyba wszystkiemu w życiu podołam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno postanowiłem zaznajomić się z twórczością Metallici i muszę przyznać - są niesamowici! Wcześniej myślałem, że Metallica to typowi wyjce, ale oni po prostu miażdzą! Z tej okazji przedstawiam ranking moich ulubionych piosenkek Metallici (kolejność nie ma znaczenia):
No Leaf Clover (ale z S&M)
Nothing else matters
Sad but true
The memory remains
The Unforgiven II
Devil''s Dance
Battery
I dissapear
For whom the bell tolls
Wherever I may roam


BTW: Na * zamówiłem sobie Reload :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, No Leaf Clover było i jest tylko na S&M... Kawałki raczej "lekkie" jak na Metallicę, w sumie wyróżnia się z tego tylko "Battery" i FWTBT, ale... Weź sobie, Synu na gwiazdkę "Kill''em all", "Ride The Lightning", czy "Master Of Puppets" i poznawaj prawdziwą Metallicę, a ich "zwody" typu Load, czy ReLoad zostaw sobie na koniec. Wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 21:51, BzyQacz napisał:

Cóż, No Leaf Clover było i jest tylko na S&M...

Niekoniecznie, na live też wykonywali bez S&M, ale to nie to samo...
>Weź sobie, Synu na gwiazdkę "Kill''em all", "Ride The Lightning", czy "Master Of Puppets" i poznawaj prawdziwą >Metallicę, a ich "zwody" typu Load, czy ReLoad zostaw sobie na koniec. Wiem co mówię.
Ja właśnie wolę takie spokojniejsze kawałki...ojcze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, niby tak.

Mmm, więc robić całkiem dobry rockowy zespolik z lekkim hard rockiem z Metallici, to trzeba być odważnym, ale jak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 22:06, BzyQacz napisał:

Mmm, więc robić całkiem dobry rockowy zespolik z lekkim hard rockiem z Metallici, to
trzeba być odważnym, ale jak uważasz.

Eee? Nie kumam tego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie no, bo ja rozumiem, że dużo ludzi zaczyna od lekkiego stuffu, ale żeby postawić na dzień dobry Reload od MoPa to trzeba być niezłym ziółkiem. Niemniej jednak, miłego przesłuchiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 22:11, BzyQacz napisał:

No nie no, bo ja rozumiem, że dużo ludzi zaczyna od lekkiego stuffu, ale żeby postawić
na dzień dobry Reload od MoPa to trzeba być niezłym ziółkiem.

Aha. Thx ;)
>Niemniej jednak, miłego przesłuchiwania.
Thx again
BTW: Do listy zapomniałem dorzucić jeszcze Whiskey in the Jar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 22:13, Harrolfo napisał:

> No nie no, bo ja rozumiem, że dużo ludzi zaczyna od lekkiego stuffu, ale żeby postawić

> na dzień dobry Reload od MoPa to trzeba być niezłym ziółkiem.
Aha. Thx ;)
>Niemniej jednak, miłego przesłuchiwania.
Thx again
BTW: Do listy zapomniałem dorzucić jeszcze Whiskey in the Jar :P

czyli ktoś jest fanem thin lizzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować