Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2010 o 17:13, Linux_M napisał:

> Ehh to były czasy teraz Kirka i Roba śpiewających Seeka nie da się słuchać xD
Seek z Robem i Kirkiem na chórkach to jedno, a co powiesz na Seeka WYŁĄCZNIE z nimi na
wokalu. ;D
http://www.youtube.com/watch?v=ksVb-dqd_C4

Właśnie ten film miałem na myśli... No cóż Kirk niestety fałszuje i to ostro. Oglądałem ostatnio S&M chciał w chórku jakoś fajniej zaśpiewać ale niestety głos mu się załamał;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 11:56, Mateuszencjowaty napisał:

Blackened.....CHUJ :D

A tak bez offtopa...Garage, INC mi się strasznie spodobało...Sabbra Cadabra ma to coś
w sobie takiego :P

Tylko Garage to covery SC ponoć z dwoch kawałków Black Sabbath. Też lubię tą płytę od cd1 zaczynałem przygodę z metą;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 11:38, Witcher1990 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=40qKSWWjzT0&feature=related
ahaahaha macie i płaczcie mnie rozłożyło xD Jeszcze brakło tego Jamesowego huuje;]

Suuuuuchar!... :|
;P

Co do samego Garage Inc. płyta co najmniej świetna, dzięki niej poznałem naprawdę sporo kapel, których bez zapoznania się z albumem, długo bym jeszcze nie znał. IMO jedna z najlepiej z coverowanych (?) Metolowych płyt ever. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Covery z Garage są świetne, ale nie ma tam piosenki która powstała znacznie później, jednak moim zdaniem dorównuje tym z "Garażu". Chodzi mi o "53rd&3rd". Naprawdę klimatyczny utwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 12:20, Witcher1990 napisał:

Tylko Garage to covery SC ponoć z dwoch kawałków Black Sabbath. Też lubię tą płytę od
cd1 zaczynałem przygodę z metą;]


Tak, tytuł SC jest trochę mylący, faktycznie zaczynają i kończą grając Sabbra Cadabra, ale środkowa cześć to A National Acrobat. Ciekawy cover, chociaż brakuje nieco szalonych keyboardów z oryginalnej wersji SC (pewnie dodali drugi utwór żeby pominąć ten fragment).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 19:22, Fitz napisał:

> Tylko Garage to covery SC ponoć z dwoch kawałków Black Sabbath. Też lubię tą płytę
od
> cd1 zaczynałem przygodę z metą;]

Tak, tytuł SC jest trochę mylący, faktycznie zaczynają i kończą grając Sabbra Cadabra,
ale środkowa cześć to A National Acrobat. Ciekawy cover, chociaż brakuje nieco szalonych
keyboardów z oryginalnej wersji SC (pewnie dodali drugi utwór żeby pominąć ten fragment).

Ja wolę covery kawałków BS bo nie przepadam za wokalem Ozziego (wręcz go nie cierpię) ale już np płyta z innym wokalem jest całkiem ciekawa tylko nie pamiętam jej tytułu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 20:00, Witcher1990 napisał:

Ja wolę covery kawałków BS bo nie przepadam za wokalem Ozziego (wręcz go nie cierpię)
ale już np płyta z innym wokalem jest całkiem ciekawa tylko nie pamiętam jej tytułu...


A tak, Ozzy ma specyficzny głos, nie każdemu przypadnie do gustu. A płyt z innym wokalem Black Sabbath ma sporo, te z Dio są najbardziej znane (zwłaszcza Heaven & Hell i Mob Rules).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział, to informuję, że Metallica w 2009 roku oficjalnie zarobiła ponad 25 milionów dolarów! Jak widać Meta nie możne narzekać na brak aktywnych fanów, którzy czekają tylko żeby wydać parę dolców na płytę czy też koncert. :)
Więcej info tutaj: http://www.deathmagnetic.pl/inne/metallica-zamyka-dziesiatke-najlepiej-zarabiajacych-artystow-wg-billboard/#more-5357

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat: Co sądzicie o Death Magnetic - warto kupić? Jak ma się sprawa z dźwiękiem z płyty? Ogólnie polecacie czy odradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym coś, ale nie wiem czy mi się nie dostanie po łapkach :(
Ale kij, powiem, nie każę Ci ssać przecież

Dla poczucia własnego kup sobie DM i np. zassaj w ramach kopii bezpieczeństwa wersję DM z Guitar Hero III (O wieeele mniejsze trzaski, głośność, po prostu jakość lepsza). Bo wytwórnia uczestniczyła w wojnie wytwórń, która prowadziła do wydawania "głośnych i trzaskliwych" płyt...

Płyta tak. Dla mnie super jak patrzę na to "To nie Metallica". All Nightmare Long fajny kawałek, My Apocalypse...Aczkolwiek dla mnie brzmienie gitar nie pasuje strasznie. Za "nowoczesne" ?


EDIT: Ew. kup sobie GH WT albo III i konsole o ile nie masz i kup DLC :DD...Ale to taki żarcik bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 18:35, Harrolfo napisał:

Nie chcę tu wprowadzać w błąd, ale z tego co wiem to pierwsza "wersja" jest w zwykłym pudełku, druga w podobnym, ale z... wklęsłą trumną i lepszej jakości opakowaniu. Co do trzeciej - nie wiem. Wiem, że jest jeszcze wersja kolekcjonerska w pudełku w kształcie trumny ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 18:35, Harrolfo napisał:

Pierwsza to zwykła płyta w plastikowym opakowaniu bez tekstów kawałków (zaraz po premierze miała znaczek POLSKA WERSJA czy coś takiego bardzo oczojebny). Wersja standard to taka którą posiadam. Jest to takie fajne pudełko, rozkładane na kilka stron, z obrazkami i tekstami w środku. Bardzo fajnie to wygląda. Te wersja full pewnie ma dodatkowo jakiś kawałek live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować