Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2010 o 13:30, Linux_M napisał:

Sorry za double post, ale: http://www.youtube.com/watch?v=VlOcFRCGUuY - świetna animacja
przedstawiająca okładki (prawie) wszystkich albumów Mety. ;)


Ano co do okładki, poszukuję przedniej z St. Anger, kupiłem tanio ten album, ale bez okładki ;P
Mógłby ktoś przesłać w odpowiednim formacie na lborysiuk@vp.pl. Byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 17:40, Macios napisał:

Widać chłopaki z mety myślą podobnie do Ciebie ;] Swoją droga naprawdę niezła nuta

To, że ''Ecstasy'' jest intrem ich koncertów prawie od początku kariery, to ja wiem. ;) Chodziło mi o sam filmik ukazujący okładki, który mógłby wyświetlać się na telebimach w trakcie Ecstasy of Gold właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 17:32, Cremek napisał:

Polecam wszystkim, którzy nie mają najnowszy koncert na BD - Francais Pour Une Nuit -
istne cudo :-).

Wiesz co niby fajna sceneria perka brzmi fajnie ale jednak takie to wszystko dziwne... Bas dziwny gitara Kirka też... Porównałem Blackened z tego koncertu i z seattle 89. Zupełnie inna energia pomimo, że się chłopaki starają... Dla mnie nie warte zachodu lepiej za 30zł kupić san diego 92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 23:12, Witcher1990 napisał:

Wiesz co niby fajna sceneria perka brzmi fajnie ale jednak takie to wszystko dziwne...
Bas dziwny gitara Kirka też... Porównałem Blackened z tego koncertu i z seattle 89. Zupełnie
inna energia pomimo, że się chłopaki starają... Dla mnie nie warte zachodu lepiej za
30zł kupić san diego 92


Sluchales na dobrym sprzecie czy na zwyklych 2.0 ? - ja u siebie w DTS-ie jestem bardzo zadowolony z jakosci poszczegolnych skladowych dzwieku, jedyne co moze mnie irytowac to odrobine za szybko zagrany Creeping Death :-).
San Diego 92 rowniez posiadam i sorry, za zadne skarby nie porownywalbym tego z MPQN - inna epoka, inne nosniki, jakosc dzwieku nie mowiac o obrazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 06:53, Cremek napisał:

> Wiesz co niby fajna sceneria perka brzmi fajnie ale jednak takie to wszystko dziwne...

> Bas dziwny gitara Kirka też... Porównałem Blackened z tego koncertu i z seattle
89. Zupełnie
> inna energia pomimo, że się chłopaki starają... Dla mnie nie warte zachodu lepiej
za
> 30zł kupić san diego 92

Sluchales na dobrym sprzecie czy na zwyklych 2.0 ? - ja u siebie w DTS-ie jestem bardzo
zadowolony z jakosci poszczegolnych skladowych dzwieku, jedyne co moze mnie irytowac
to odrobine za szybko zagrany Creeping Death :-).
San Diego 92 rowniez posiadam i sorry, za zadne skarby nie porownywalbym tego z MPQN
- inna epoka, inne nosniki, jakosc dzwieku nie mowiac o obrazie.

Ale nie oszukujmy się, stare koncerty są znacznie lepsze niż te nowsze. Już cunning stunts mi się nie podobało. S&M trzyma poziom chodź nie wiem jak film, który zaraz mam zamiar obejrzeć. Jak dla mnie Meta teraz dziwnie brzmi koncert w Chorzowie to już w ogóle, a zauważyłem to od Rock am ring 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja slyszalem od znajomych, ktorzy byli ze Chorzow to byla totalna porazka z naglosnieniem, za to rewelacyjnie podobno wypadli w Pradze w zamknietej hali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 19:42, Cremek napisał:

za to rewelacyjnie podobno wypadli w Pradze w zamknietej hali.

Pomijając to, że ostatni raz w Pradze grali w hali w 1996 r. ;) Chyba, że mówisz o Pradze 2008, ale to było na stadionie.

@ Witcher1990
IMO mogliby podkręcić bardziej przester w gitarach i lepiej nagłośnić stopę u Larsa, ale to tylko wrażenie oparte na bootlegach, nie na żywca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 19:42, Cremek napisał:

Ja slyszalem od znajomych, ktorzy byli ze Chorzow to byla totalna porazka z naglosnieniem,
za to rewelacyjnie podobno wypadli w Pradze w zamknietej hali.

No nie było najlepsze a na supprty narzekali jeszcze bardziej. To był mój pierwszy tak duży koncert więc nawet nie zwracałem za bardzo uwagi no i też się tak nie znałem. Zresztą ciężko każdemu dogodzić bo nie zawsze dobrze słychać wszystko w każdym miejscu. Jak się z kolegą rozeszliśmy po pierścieniu wokół sceny to ja wcale nie słyszałem wokalu jak się ludzie darli a on mówi, że wszystko dobrze słyszał. Teraz słuchając Chorzowa słychać- ogólnie dobry wokal )choć zdarzają się fałsze), błędy np Kirk spóźnił kilka razy kakę i co najgorsza tragiczną perkę. Praktycznie nie ma podwójnej stopy jedynie na ONE podgłośnili.
Dlatego na SF jadę przede wszystkim na Slayera oni się nie opitalają:) AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!! Angel of death!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 22:42, Witcher1990 napisał:

Dlatego na SF jadę przede wszystkim na Slayera oni się nie opitalają:) AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!
Angel of death!!!!!


Ja mam nadzieję, że presja dobrego występu przed Slayerem i Megadeth spowoduje, że będą się bardziej starać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 23:29, Doktor93 napisał:

Ja mam nadzieję, że presja dobrego występu przed Slayerem i Megadeth spowoduje, że będą
się bardziej starać ;]


No mam nadzieję. Dobrze byłoby usłyszeć Metallikę jak za dobrych lat ;). Chociaż czy to jeszcze możliwe? ;P

Swoja drogą: piosenka St. Anger jest genialna( tak, oczywiście jak cały album, tratata) i niech nikt nie tu nie zaprzecza ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 20:08, Harrolfo napisał:

Metallica ostatnio stoczyła się ostro...Kiedyś to były czasy, a teraz? Żenada; chociażby
tu: http://www.youtube.com/watch?v=UKNaUe7Ijfg , http://www.youtube.com/watch?v=G3uwpHlxvzE
, i ogólnie aktualne koncerty Metallici wszystkie powinny iść do kwasów ;P

To były koncert po St.anger więc nie były najlepsze nie ma się co dziwić. Poza tym to Azja kiedyś grali tam Am I evil z LArsem na wokalu i tamci nie wiedzieli co się dzieje więc u nich już w ogóle nie przykładają się do koncertów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2010 o 13:47, Witcher1990 napisał:

To były koncert po St.anger więc nie były najlepsze nie ma się co dziwić. Poza tym to
Azja kiedyś grali tam Am I evil z LArsem na wokalu i tamci nie wiedzieli co się dzieje
więc u nich już w ogóle nie przykładają się do koncertów...


http://www.youtube.com/watch?v=B_9XsJAcWsE :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 14:08, Mateuszencjowaty napisał:


> To były koncert po St.anger więc nie były najlepsze nie ma się co dziwić. Poza tym
to
> Azja kiedyś grali tam Am I evil z LArsem na wokalu i tamci nie wiedzieli co się
dzieje
> więc u nich już w ogóle nie przykładają się do koncertów...

http://www.youtube.com/watch?v=B_9XsJAcWsE :( ?

No dokadnie to. Ehh to były czasy teraz Kirka i Roba śpiewających Seeka nie da się słuchać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować