Zaloguj się, aby obserwować  
erwinoss

Quiz => LOST - Zagubieni

6529 postów w tym temacie

Widze że na forum powstało już dużo quizów więc tworze quiz znanego wszystkim serialu LOST.
Reguły są następujące:
Osoba która dobrze odpowie na pytanie zadaje kolejne i to osoba, która zadała pytanie ztwierdza czy odpowiedzi jest poprawna.

Pytania są z I i II sezonu LOST`ów
Ja zadam pierwsze pytanie.

Kogo Michel miał zabrać do obozu innych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 17:18, erwinl15 napisał:

Widze że na forum powstało już dużo quizów więc tworze quiz znanego wszystkim serialu LOST.
Reguły są następujące:
Osoba która dobrze odpowie na pytanie zadaje kolejne i to osoba, która zadała pytanie ztwierdza
czy odpowiedzi jest poprawna.

Pytania są z I i II sezonu LOST`ów
Ja zadam pierwsze pytanie.

Kogo Michel miał zabrać do obozu innych??

Czy to że jest dużo to powód żeby robic nowe?
Masz już pare quiz''ów to ic grac tam.
Przodownik a takie rzeczy wyprawia... Każdemu zależy żeby miec wyższą rangę i z Portalu [firmy wydającej gry komputerowe] robi sie jakiś plac zabaw...
"A niektórym sie jeszcze nie ma gdzie bawic"...
Spójrz:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 17:39, Mateio napisał:

Czy to że jest dużo to powód żeby robic nowe?
Masz już pare quiz''ów to ic grac tam.
Przodownik a takie rzeczy wyprawia... Każdemu zależy żeby miec wyższą rangę i z Portalu [firmy
wydającej gry komputerowe] robi sie jakiś plac zabaw...
"A niektórym sie jeszcze nie ma gdzie bawic"...


O co ciebie to obchodzi ?
Przeszkadza ci kolejna nowa gra??
Od osądzania są moderatorzy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 17:42, Vidmol napisał:

> Czy to że jest dużo to powód żeby robic nowe?
> Masz już pare quiz''ów to ic grac tam.
> Przodownik a takie rzeczy wyprawia... Każdemu zależy żeby miec wyższą rangę i z Portalu
[firmy
> wydającej gry komputerowe] robi sie jakiś plac zabaw...
> "A niektórym sie jeszcze nie ma gdzie bawic"...

O co ciebie to obchodzi ?
Przeszkadza ci kolejna nowa gra??
Od osądzania są moderatorzy!!

To co robisz nazywa sie flaming.
Tak przeszkadza mi.
Przeszkadza mi że połowa forum to gry i zabawy obok ciekawych sensownych tematów.
A pozatym temat o "Lost" już jest.
I po trzecie nie mówię [piszę] czegos w stylu "temat do zamknięcia" albo "jak tu wpadnie moderator" tylko uprzejmie wyrażam moje zdanie na temat sensu istnienia tego tematu.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciwko różnym quizom, lecz czy to nie za wiele... ostatnio coraz to nowe quizy powstają jak grzyby po deszczu. Quiz Lost, quiz pokarski, quiz władcy pierścieni... itd.
Dla mnie to trochę przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 17:48, Seqiu napisał:

Ja nie mam nic przeciwko różnym quizom, lecz czy to nie za wiele... ostatnio coraz to nowe
quizy powstają jak grzyby po deszczu. Quiz Lost, quiz pokarski, quiz władcy pierścieni... itd.
Dla mnie to trochę przesada...

No i widzisz Vidmol?
Poparł mnie taki użytkownik jak Seqiu; przewodniczący, nie ma osoby która by go nie widziała, udziela się, porządny...
A jak zwróci uwaga przodownik nie znany i nie udzielający się to jego wypowidź wszyscy mają gdzieś zamiast sie zastaniwic.
Pozdrawiam Seqiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 17:51, Mateio napisał:

> Ja nie mam nic przeciwko różnym quizom, lecz czy to nie za wiele... ostatnio coraz to
nowe
> quizy powstają jak grzyby po deszczu. Quiz Lost, quiz pokarski, quiz władcy pierścieni...
itd.
> Dla mnie to trochę przesada...
No i widzisz Vidmol?
Poparł mnie taki użytkownik jak Seqiu; przewodniczący, nie ma osoby która by go nie widziała,
udziela się, porządny...
A jak zwróci uwaga przodownik nie znany i nie udzielający się to jego wypowidź wszyscy mają
gdzieś zamiast sie zastaniwic.
Pozdrawiam Seqiu.


Możesz zmienic forum jezeli ci sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 17:48, Mateio napisał:

Tak przeszkadza mi.
Przeszkadza mi że połowa forum to gry i zabawy obok ciekawych sensownych tematów.

Jeśli Ci przeszkadzają wszelkie zabawy, gry forumowe czy quizy to możesz wyłączyć sobie kategorie: "Na każdy temat" i na forum pozostaną same sensowne tematy, jak to ująłeś. Sprawa pseudo-moderatorów była wielokrotnie poruszana. Takie posty to tylko niepotrzebny spam, tak jak i ten mój post. Pisz o tych rzeczach na imejl moderatorów albo prosto do CDP jeśli coś na forum Ci się nie podoba. I przestań innych nękać, quizy to ciekawy sposób przyswajania i zapamiętywania wszelakich informacji ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 15:02, Big Show napisał:

Dobra zadam pytanie:
Jak się nazywał młodszy brat Eko?

moim zdaniem misiaqu8 odpowiedział dobrze, a nie ty więc to on powinien zadawać kolojne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam obojętne, ale skoro nalegasz, mogę zadać pytanie:
- Po stracie bliskiej osoby ogarnęła go/ją żądza zemsty, która jednak została w samą porę stłumiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką propozycję:
Wpiszcie w wyszukiwarce słowo "Quiz" i odpowiedzcie sobie na pytanie czy aby na pewno kolejny jest niezbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 17:51, Mateio napisał:

> Ja nie mam nic przeciwko różnym quizom, lecz czy to nie za wiele... ostatnio coraz to
nowe
> quizy powstają jak grzyby po deszczu. Quiz Lost, quiz pokarski, quiz władcy pierścieni...
itd.
> Dla mnie to trochę przesada...
No i widzisz Vidmol?
Poparł mnie taki użytkownik jak Seqiu; przewodniczący, nie ma osoby która by go nie widziała,
udziela się, porządny...
A jak zwróci uwaga przodownik nie znany i nie udzielający się to jego wypowidź wszyscy mają
gdzieś zamiast sie zastaniwic.
Pozdrawiam Seqiu.


Po pierwsze to nie pisze się flaming, bo nie ma czegoś takiego. Jest co najwyżej flame, albo flame wars.
Po drugie to Ty właśnie wcześniej flame wars próbowałeś najwyraźniej zacząć. Jeśli przeszkadza Ci ten quiz to po prostu tu nie zaglądaj, a osądzanie czy jest on potrzebny czy też nie pozostaw moderatorom bo to do nich należy.
Po trzecie ja nie patrzę w postach na to czy ktoś się często udziela czy nie, czy ma awatar, jaką ma rangę, patrzę na treść posta i tematy jakie porusza, a Twój był nieadekwatny do tego tematu. Pomyśl na drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jemi. I czemu psujecie taką fajną grę? Przeszkadza wam to, że założył ją ktoś, kto ma pare innych quizów? Naprawdę nie rozumię. A chce grać, bo jestem wielkim fanem lost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować