Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 – Edycja Kolekcjonerska – wyjątkowa okazja dla spóźnialskich

516 postów w tym temacie

Nie tylko ty jeszce bie masz ja nawet nie wiem czy mi wysłali ale jestem dobrej myśli. Jak w Kaliszu nieidzie nic zalatwić to co ja będe mogł zdziałać w takiej małej dziuże jaką jest Kolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POPRAWKA eee... wcale nie, EK, tak tylko podpisali, gdy przeczytałem dokładniej okazało sie, ze to zwykłe wydanie... ktos próbuje oszukiwać, nieładnie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 12:21, Mistic napisał:

Edycja wypasiona wręcz! Do zobaczenia za tydzień na forum! :D



Z czego jest ta mapka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie lepszy rydz nisz nic. Jak by CD PROJEKT chciał to by żadnej mapki nie dał.
A tym, którzy polują na EK życzę udanego polowania bo na prawdę się opłaca:)))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 12:33, Szponu napisał:

Panowie lepszy rydz nisz nic. Jak by CD PROJEKT chciał to by żadnej mapki nie dał.
A tym, którzy polują na EK życzę udanego polowania bo na prawdę się opłaca:)))))))))))))))))


Jakby nic nie dal, to by sie EK zwrocilo, a oni mi kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 11:31, tomeksodo napisał:

to może ktoś z CDP mi odpowie?? pieniądze wysłałem w sobote a i tak anulowaliście moje zamówienie.
i co mam jeszcze raz zamówić i jeszcze raz zapłacić ?? to jest jakaś KPINA


nie, jesli zaplaciles za zamowienie to je otrzymasz, ale powinienes skontaktowac sie z nami.

sytuacja taka moze miec miejsce, kiedy wybierasz przelew bankowy/przekaz pocztowy
i nie zaplacisz w terminie 5 dni od zlozenia zamowienia, to zamowienie jest anulowane.
przyczyna jest prosta - nie zawsze mozemy rezerwowac dluzej towar.
jesli zaplacisz po tym terminie - a towaru nie ma, to pieniazki oczywiscie zwracamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o w koncu jakis niebieski sie pojawił. Wiec może powiedział by mi ktoś czy moja gra zostala wysłana bo siedzie jak głupi i odświerzam cały czas te strony. A jak nie udzilicie mi odpowiedzi to przynajmiej niech ktos odbierze telefon w jak sie dzwoni do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 12:33, Szponu napisał:

> MietekFogg -> podaj do sądu tych skur#@% :D

Kogo masz na myśli??? CDP???



No pewnie, ze CDP, jak śmieli dać papierową mapke zamiast na płótnie?! SKANDAL , zaraz jadę do ich siedziby z siekierą, pokazać im miejsce w szeregu :)))) <lol>


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować