• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Apocalypticc

Czarne plamy w Gothic 3 | Problemy, bugi. [m]

Pytanie

Mam bardzo duży problem !!
Daje na nową grę, czekam około 15 minut aż gra się załaduje.
Po załadowaniu jest ta cała walka w mieście i wszędzie są jakieś czarne plamy !! momentami nic nie widzisz, ani orków, ani ludzi. Po wyjściu z miasta problemu już nie ma.... Czy wiecie jak to naprawić ??
Dodam jeszcze że gra chodzi mi płynnie na minimalnych detalach, oto paprametry mojego kompa :
Nvidia geforce fx5600xt ( troche słaba, ale ciagnie dobrze i nie przycina się [tylko te przeklęte plamy])
1024 mb ram
Intel Pentium 4 2.90 ghz


P.S. Szukałem odpowiedzi na ten problem i dowiedziałem się jedynie tyle że inni również mają ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

638 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

W Bakareshu jest człowiek, który uczy przyrządzania trucizn (jego niewolnicy przekopują ruiny). Kiedy proszę go zeby nauczył mnie tej umiejetnosci i daję mu kase, on mówi jak robić trucizny i na ekrane wyswietla mi się napis "nauczono:produkcja trucizn", ale w ekwipunku nadal nie mam tej umiejetnosci i nie zmniejsza mi się ilosc punktów nauki. Powiedzcie co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dziękuję za odpowiedzi ale przedwczoraj rozwiązałem problem. Jakimś cudem ten program zniszczył mi sterowniki do karty graficznej, a jak zainstalowałem na nowo to działa. Nie zgadzam się odnośnie obelgi na produkty Fx bo są bardzo dobre a na max ustawieniach gram bez żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.12.2006 o 23:31, Maximo napisał:

Ja mam dość nietypowy problem, nie moglem zainstalować gry bo skaner antywirusowy wykrywal
mi w G-3 wirusy i blokowal dostep . Pierwszy raz mam do czynienia z taką sytuacją.Muszę go
wyłaczać zeby pograc, poza tym cały czas traktuje niektore pliki Gothica 3 jako wirusy i mam
alarmy,nawet przy wyłączonej grze.G3 kupilem w sklepie CDP i zarejestrowalem ,wiec nie może
tam byc wirusów.Miał ktoś moze podobną sytuacje?


A jakiego programu antywirusowego używasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.12.2006 o 15:49, Mariusz57 napisał:

> Ja miałem taki sam problem i tak go rozpracowałem:
> -Włączyłem grę ;)
> -W ustawienach szczegółów ustawiłem maximum i dalej postępowałem zgodnie z procedurami
(włącz,
> wyłącz itd.)
> -Kiedy włączysz grę zpowrotem sprawdź, czy wszysdko z grafiką jest w porządku (jeśli nie
to
> moja metoda prawdopodobnie nie zadziala ;)
> -Tak więc. Skoro wszysdko gra to wejdż do ustawień i ustaw odpowiednią konfigurację. Kiedy

> wyjdziesz z ustawień system się zapyta czy chcesz wyłączyć grę kliknij na nie

>
> -Pograj jeszcze parę minut i wkońcu włącz i wyłącz grę.
>
>
> Problem powinien zniknąć jeśli tak, to używaj tej techniki przy kazdej
zmianie
> szcegółowości
Zrobiłem tak jak powiedziałeś, lecz niestety nie działa miałem wszystko na maxa i shadery 2.0
(bo tyle maksymalnie moge ustawić) i nie skutkuje, proszę bardzo o dalsze propozycje.
Ps Mam kartę graficzną Geforce Fx 5700 256\128 Mb więc mogę sobie spokojnie grać na maksymalnych

Wiedzę, że rozwiązałeś swój problem dopiero po kilku dnach zajrzałem na forum i zauważyłem twój bład w moim sposobie: Zamiast włączyć po prostu szcegułowość dużą ty prawdopodobnie zrobiłes ustawienie "własne" i tu własnie lezy błąd wybacz ze napisem to po rozwiązaniu problemu ale wcześniej byłem troche niedysponowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ej wiecie o co chodzi, zniknęły mi wszystkie ziomki oraz wrogowie. Został tylko pomocnik Copper i jelenie:/ wiecie co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No ja pierdziele w dupe!
Włączam grę i... "Wystąpił problem z aplikacją Gothic3.exe i zostanie ona zamknięta pierdu pierdu...". A jeszcze pół godziny wcześniej grałem! Nie panikowałem więc, odinstalowałem, zainstalowałem jeszcze raz, i to samo. EXTRA! %$#%$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Moze mi ktos pomóc ,prosze bo jak zwiekszam widocznośc w grze to nie mam ognia ani zadnych efektow graficznych ,prosze spojżec

20070101191417

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam chyba najgłupszy problem jaki moze byc !! Przeszedlem juz Gothica 3 razy i chcialem sobie popykac z kodami ... a wiec zmienilem tam w plikach to co nalezy zmeinic i .... no tu jest problem !! Gdy naciskam tylde nie pojawia mi sie zadna konsola !! Postac sie nie rusza .. !! dopiero kiedy znoe nacisne tylde wszystko wraca do normy !! To tak jakby konsola byla wlaczona ale jej nie widac !! Prosze o pomoc !! z gory THX :P

20070103160129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam problem...
Gothica 3 przeszedłem,na minimalnych ustawieniach...
Teraz mam nowego kompa:
GeForce 7600 GT
Pamięć 1,5 GB
Procek 3700+

Gdy zaczynam grać z włączonym postprocesingiem na maxa,na drzewach i niektórych
rzeczach,zaczynają się pojawiać czerwone kwadraty.
Po wyłaczeniu postprocesingu kwadraty znikają,tyle że chciałbym grać z ładną grafiką...
Wie ktoś zo zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

blaaagaaaam waaaas!!!!!! cala zeszla noc nie spalem i teraz nie spie:((((( wczoraj zakupilem gothica 3 wlaczam go i mam te czarne plamy szukalem pomocy po forach ale jej nie znalazlem moze tutaj na biezaco ktos mnie uratuje:(( moj komp to: P4 3,oGhz 64bit GeForce 7600GS 512DDR2......wszystko chodzi plynnie na srednich dokupie ramu i bedzie gitara ale....te czarne plamy...blagam co ja mam zrobic??:((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam! mam problem natury technicznej. Jako, że gra płatała mi figle-notoryczne się bez powodu wyłączała- postanowiłem ściągnąć i zainstalować patche. Tak zrobiłem, ale ku memu przerażeniu zniknęły mi wszystkie save''y! tj, fizycznie są na PC, ale nijak nie mogę ich ''wrzucić'' na powrót do gry. Ponieważ mam 60 poziom szkoda byłoby zaczynać od Ardeii. Czy ktoś wie, jak w takiej sytuacji postąpić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 10.02.2007 o 01:59, krzewi napisał:

chodzi plynnie na srednich dokupie ramu i bedzie gitara ale....te czarne plamy...blagam co
ja mam zrobic??:((((((((


sory ale niewiem o co co chodzi ???? możesz wyrazić się nieco jaśniej w czym tkwi ptoblem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 10.02.2007 o 01:59, krzewi napisał:

chodzi plynnie na srednich dokupie ramu i bedzie gitara ale....te czarne plamy...blagam co
ja mam zrobic??:((((((((

Zmniejsz detale! U mnie na AMD X2 4.4 ghz, 2 gb ram (ddr2), radeonie x850 gdy dalem na full t ozamiast postaci mialem czarne bryly. Zmniejszylem detale i chodz jak zloto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam wszystkich
Moja konfiguracja kompa to Core 2 duo 2.4, płyta asus commando, 3 gb ddr2 667 a gothic 3 wiesza się jak użyje kamienia teleportującego, nie wiem czego może to być kwestia, ale jak odpaliłem na laptopie to tez tak sie dzieje konfiguracja laptopa to pentium m 1.8, 1024 mb ram, gf 7300. Zaznaczę że na kompie są dwa systemy org. na laptopie jeden. Czy może to być kwestia defragmentowania dysku czy jakiegoś innego szczegółu.
Gra działała ok jak ja kiedyś kupiłem, pomimo że płytka była naruszona przez kurierów o czym kiedyś pisałem. Nie grałem przez kilka miesięcy zainstalowałem ja tydzień temu jak i windowsa bo zmieniałem płytę głowną pojawił się ten błąd jak i jeszcze jeden "out of memory" ale to to chyba tylko pamięć wirtualna.
pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.06.2007 o 11:22, dark_darek napisał:

witam wszystkich
Moja konfiguracja kompa to Core 2 duo 2.4, płyta asus commando, 3 gb ddr2 667 a gothic 3 wiesza
się jak użyje kamienia teleportującego, nie wiem czego może to być kwestia, ale jak odpaliłem
na laptopie to tez tak sie dzieje konfiguracja laptopa to pentium m 1.8, 1024 mb ram, gf 7300.
Zaznaczę że na kompie są dwa systemy org. na laptopie jeden. Czy może to być kwestia defragmentowania
dysku czy jakiegoś innego szczegółu.
Gra działała ok jak ja kiedyś kupiłem, pomimo że płytka była naruszona przez kurierów o czym
kiedyś pisałem. Nie grałem przez kilka miesięcy zainstalowałem ja tydzień temu jak i windowsa
bo zmieniałem płytę głowną pojawił się ten błąd jak i jeszcze jeden "out of memory" ale to
to chyba tylko pamięć wirtualna.
pozdrawiam wszystkich

jesli chodzi o laptop to chyba wiem gothic nie jest obsługiwany przez zintegrowane układy graficzne jak w laptopach ale jesli chodzi o domowego pc to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.06.2007 o 13:42, BURFF napisał:

> witam wszystkich
> Moja konfiguracja kompa to Core 2 duo 2.4, płyta asus commando, 3 gb ddr2 667 a gothic
3 wiesza
> się jak użyje kamienia teleportującego, nie wiem czego może to być kwestia, ale jak odpaliłem

> na laptopie to tez tak sie dzieje konfiguracja laptopa to pentium m 1.8, 1024 mb ram,
gf 7300.
> Zaznaczę że na kompie są dwa systemy org. na laptopie jeden. Czy może to być kwestia defragmentowania

> dysku czy jakiegoś innego szczegółu.
> Gra działała ok jak ja kiedyś kupiłem, pomimo że płytka była naruszona przez kurierów
o czym
> kiedyś pisałem. Nie grałem przez kilka miesięcy zainstalowałem ja tydzień temu jak i windowsa

> bo zmieniałem płytę głowną pojawił się ten błąd jak i jeszcze jeden "out of memory" ale
to
> to chyba tylko pamięć wirtualna.
> pozdrawiam wszystkich
jesli chodzi o laptop to chyba wiem gothic nie jest obsługiwany przez zintegrowane układy graficzne
jak w laptopach ale jesli chodzi o domowego pc to nie wiem

a nie sory przeciez to nie chodzi o grafike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

spoko - dodam że zmieniałem akcesoria w kompie zamieniłem grafikę na gf6800gt i z powrotem, procka zmieniłem na p4 3.4 ht i tez z powrotem, co mi tu sie wydaje ze jakieś ustawienia, może jakieś sugestie, może ustawienia któregoś pliku ini, tylko którego. Może ktoś miał podobna sytuacje że wieszała sie gra twardo czasami ??
pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować